Поддакиваю иногДА• вчера в 23:04

Після встановлення спіралі стала частіше боліти спина і тягне низ живота

у кого так було і чи пройшло само?
МинерАлочка• вчера в 23:08
Ні, це ненормально. У лікаря були з цими скаргами?
Алина-1240• вчера в 23:14
А узи вам закрыто?) Или рачка выжидаете
Русланка з гілки• вчера в 23:18
Было такое, врач на мои жалобы сказала это у вас ’психологичеки’. В итоге я сняла спираль, по ощущениям как занозу из пальца вытащили)) Болел и живот и спина каждый день, вспоминаю этот опыт с содроганием.
Снегопадка• вчера в 23:31
От спиралей еще и месячные более обильные и болезненные
Капризуля• вчера в 23:39
Авторе, яка саме ВМС? Якщо звичайна з металом, то дійсно може боліти низ живота. Гормонів і ні навпаки прибирають болючі місячні. Стосовно спини то це скоріше співпадіння. Або, як варіант, якщо спіраль звичайна, то посилився ендометріоз і віддає у спину
Капризуля• вчера в 23:39
Ответ дляСнегопадка
Це при старих мідних або зі сріблом. Він сучасних гормональних навпаки місячні скорочуються і перестає боліти
Чумачечая_• сегодня в 00:05
Цікаво як часто зараз ставлять мідні спіралі
Снегопадка• сегодня в 02:22
Ответ дляКапризуля
А сейчас уже нет с металлом?
Снегопадка• сегодня в 02:22
Ответ дляЧумачечая_
Я бы не за что не поставила ее потому что месячные итак болезненные
Allein74999• сегодня в 06:34
Болело с каждым днем все больше, спина так вообще капец. Сняла ее нафиг
МеняАЖтрусит• сегодня в 08:30
Ответ дляСнегопадка
А сейчас уже нет с металлом?
Конечно есть еще. Не всем гормональные подходят.
Капризуля• 2 часа назад
Ответ дляСнегопадка
А сейчас уже нет с металлом?
Є, можна знайти в продажу. Але їх вже мало хто використовує, це вже як минуло століття
Капризуля• 2 часа назад
Ответ дляЧумачечая_
Не часто, точніше дуже рідко. Це скоріше як виняток, коли жінка наполягає, коли вартість дуже принципова або якщо це гуманітарна і в жінки дійсно Ніна що інше нема грошей, а аборти робити теж нема за що. Тобто це скоріше виключення
Снегопадка• 2 часа назад
Ответ дляКапризуля
Бывает наверное что гормональные спирали противопоказаны?
Капризуля• 1 час назад
Ответ дляСнегопадка
Так, звісно буває.