Мрію про космос• сегодня в 07:23
Чи реально економно відпочити в Хорватії
Якщо знімати апартаменти і самостійно готувати? На карті а курортних зонах не знайшла супермаркетів.Буду вдячна за відгуки.
Сито для думок• 2 часа назад
Що ви маєте на увазі під визначенням ’економно’? За бюджет Болгарії? Ні, не реально. Хорватія дуже недешева країна. По де-яких параметрах вона навіть дорожча за Італію, Грецію або Іспанію.
Якщо відпочинок там - ваша мрія, то можно оптимізувати бюджет, знімаючи там апартаменти в червні, в не в серпні. Не на першій, в на третій лінії від пляжу. Ну, і, звичайно, готувати максимально все вдома.
Добротная• 2 часа назад
Минулого року ми були 3 тижні і витратили 3тим є на 4х з дорогою.
Жили у 2х місцях, за 65 і 55є на добу. Це був початок липня.
Скупляться у лідлі. Але від першого місця він був 40км. Студенак дорогий
Домашка• 2 часа назад
Ответ дляЖінка з перцем
Місяць близько 3000 у.о.
Багато років їздимо
100 євро вдень з житлом і продуктами ?
Що їсте і де живете і скільки вас ?
Жінка з перцем• 2 часа назад
Ответ дляДомашка
100 євро вдень з житлом і продуктами ?
Що їсте і де живете і скільки вас ?
Живемо в одних господарів вже 10 років.
Село. Нас 4. Це тільки море і харчування, всюди вже були по 100 разів.
Домашка• 2 часа назад
Ответ дляЖінка з перцем
Живемо в одних господарів вже 10 років.
А дорога ?
Моя улюблена страшко• 2 часа назад
Ответ дляМрію про космос
Там таке гарне море, пірнати в масці мабуть справжнє задоволення
Что вы там хотите увидеть? Кораллов нет, разновидностей рыб нет, черепах нет. Ничего интересного там в маске не увидите )
Моя улюблена страшко• 2 часа назад
Ответ дляИщу-брожу
Мы были как-то недалеко от Пулы, ездили в саму Пулу пару раз, в супермаркеты рядом. Меня не покидало ощущение, что мы в Одессе))
Ну вы выбрали самую некрасивую часть Хорватии. Там Риека рядом, это промышленный город.
Ищу-брожу• 2 часа назад
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну отель был неплохим, мы были в Park Plaza Pula Verudela, отель с апартами, да и было это во времена короны, людей там было очень мало.
Но мне хватило представления, не мое.
Мое все же отдых в Азии ну или озера Италии.
Но мне хватило представления, не мое.
Карапулька• 2 часа назад
Ответ дляМрію про космос
Продукти планую закупити заздалегідь, і бензин можливо ще з собою взяти.Албанія на машині це вже далеко.
Албания ж ближе
Непогодка• 2 часа назад
Ответ дляИщу-брожу
Но мне хватило представления, не мое.
Можете розповісти про озера Італії? Де саме зупиняєтесь, як по цінах.
Ищу-брожу• 2 часа назад
Ответ дляНепогодка
Прошлым летом были на озере Гарда, недалеко от Лацизе, по стоимости отеля точно не знаю, где-то 350€ сутки. Мы ездим на автомобиле, чтобы объехать все вокруг, сама дорога живописная, едем из Швейцарии по берегам озер.
Кухня в Италии замечательная, ну и мне вайб сам озер нравится вроде и курорт, и пляжи, и вместе с тем исторические места, архитектура, шоппинг, нарядные итальянцы)
Мы на всех озерах были - Маджоре, Гарда, Комо и в Южный Тироль часто ездим, у меня в голове уже перепутано все, я точно не помню что где видели и посещали.
Шлях до зірок• 2 часа назад
Мы два года подряд ездим, Далмацию обожаю. Очень нравится и в этом году снова поедем. Советую если на авто поездку на острова на пароме, нам очень пляжи понравились там красотень... Ездим из Польши, иногда сухпаек даже из дома беру. Остальное в Лиддл и местных маркерах. Вкусно, красиво, тепло. В июне не стоит - вода холодная. Июль август и начало сентября - красота!
Апартаменты по 70 евро были, не первая линия, но и не далеко, нас 2+3 и я в хороших условиях хочу отдыхать. Готовим сами в основном. Уже лето жду)
Танцепесенная• 2 часа назад
В Трогире есть Кауфланд и Лидл. Там делали закупы. В 2023 8 дней на троих вышло 2 тыс. Евро, пару раз кушали в ресторане
Комиссия50%• 2 часа назад
Ответ дляНі за холодну воду
Вам Хорватія по грошам вийде як олл в Туречинні
Сейчас в связи событиями лучше в Турцию не соваться
Домашка• 2 часа назад
Ответ дляМоя улюблена страшко
Та не кажіть
В каштелі є залишки старого міста наприклад
Комиссия50%• 2 часа назад
Мы всегда в апартаментах готовим и выходит дёшево. В кафе не ходим или раз за весь отпуск максимум
Два года подряд были в Хорватии - цены на продукты в супермаркетах не дороже чем в других странах ЕС, некоторые продукты и дешевле - например, мясо по акции было вообще по 3-4 евро за кг - там, где мы живём сейчас, таких цен нет. Так что для нас Хорватия не такая дорогая страна, если самим готовить
Мальовнича даль• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду
Апартаменти від 100 євро за добу.
Ціни на продукти вище за наші.
Я б розглядала економніше Албанію, якщо їдете на авто
Ціни на продукти вище за наші.
Сестра їздила в Албанію минулого літа, ледь добули до кінця. Там антисанітарія страшна, вся каналізація в море зливається. На березі гівно, в аптеках черги людей з отруєнням. Хай бог милує. Я не знаю чи залежить це від міста, чи ні, але я туди точно не поїду
ЕлькиПальки• 1 час назад
Мій перший закордонний відпочинок був у Хорватії в 2023 році,селище Клек,це був бюджетний відпочинок,жили в будиночках на дві кімнати з санвузлом і кухнею.Я була задоволена,мені обійшлося тоді в 1000 євро за тиждень,але туди ввійшли всі витрати з екскурсіями,вечерями в кафе,витрати в магагзинах.Жалкую,що не сходила в Боснію та Герцеговину пішки,бо жили зовсім поруч.
Зараз здається туди щось від 250 євро на людину,але то проїзд,проживання і страхування.
Меня много• 1 час назад
Ответ дляДомашка
Сенс брати ол якщо ви цілими днями десь ? Але може то близькі окресності
Я багато де була і думаю згідно свого досвіду - турецько - егип резервації не всім цікаві і Хорватією для НАС не порівняти
А приїжджаючи на море ви не на пляж ходите а по екскурсіям, ну тоді звісно олл не потрібен, тоді і море не потрібне, я обожнюю Егейське море і Бодрум, що ви маєте на увазі під резерваціях не розумію, натовп на міському пляжі і на особистому від отелях не зрівняти, і якщо ви не зірка із своєю вілою знімаєте апарати або номер також серед людей, та ж резервація чи що ви вкладається в слово резервація?
Карма хамелеона• 1 час назад
Мы в прошлом году были в Хорватии, жили в Каштеле, потому что прилетали в Сплит.
Нас было 5: я, бабушка и трое детей. За неделю потратили около 2000 евро, с выходами в кафе (не сильно частыми) и доставкой еды, то есть все ужины не готовили сами. Также немного готовили в апартаментах,у нас была кухня, гриль на улице. Завтраки простые - выпечка с пекарни, йогурт, фрукты.
Хорватия понравилась, мы были в начале августа море было вполне комфортным.
Апартаменты брали на первой линии, что-то около 160-170 евро сутки до море 2 минутки, но без бассейна (для нас не актуально). Большие, на три спальни+гостиная+кухня+огромный балкон.
Шукаю трусики• 42 минуты назад
Ответ дляДомашка
Нас четверо
І завжди їдемо на 2 тижні авто - дороги кругом платні , бензин дорожчий там - 3 тисячі євро плюс - мінус ( без ресторанів )
Не кругом, ми доїхали з Литви до Чорногорії через всю Хорватію безкоштовно, по жодній платній дорозі не їхали. Це довше, але набагато цікавіше, ніж по автобану їхати, ну і плюс вигідніше.
Поліцейський патруль• 6 минут назад
Ответ дляДомашка
Ви бусом ? Щоб і продукти з каністрами
Та а сколько там нужно еды.
Макарон и соусов к ним. Овощи и фрукты там купить. Алкоголь да можно с собой