Мрію про пончик• 06 марта в 13:10

Краща половина людства, ви

вже почали святкувати?)
Цікавий писочок• 06 марта в 13:37
Вам повод для побухать нужен? Сегодня только 6-е.
автор Мрію про пончик • 06 марта в 13:38
Ответ дляЖінка з перцем
В Украине все не так как во всем мире
Во всем мире это международный праздник, а в Украине праздник украинской женщины
Одна единственная и неповторимая на весь мир)))
В Україні теж так, як у всіх. Те, що є такі, які слухають хозяїна, то ми до них не відносимось)
Гидроусилитель руля• 06 марта в 13:38
Ответ дляЖінка з перцем
Супер
Это вам подарили сегодня?
Це я сама собі купую. В нас в супермаркеті букети круглий рік по 200 грн.
Стоять безподобно, до 3 тижнів.
Постійно купую
Тракторні війська• 06 марта в 13:38
Ответ дляФоточки нема
святкували 25 лютого, день української жінки
А специально об этом предупредили 8 марта а не перед 25 февраля?))
Жінка з перцем• 06 марта в 13:38
Ответ дляГидроусилитель руля
Стоять безподобно, до 3 тижнів.
Постійно купую
Класс
Я на себе экономлю)))
автор Мрію про пончик • 06 марта в 13:39
Ответ дляГидроусилитель руля
Якби я пригубила. То вже б розказала їм про прикраси.
Ото сьогодні з того і почніть!
Гидроусилитель руля• 06 марта в 13:39
Ответ дляЖінка з перцем
Класс
Я на себе экономлю)))
Я ж феменістка. На собі не економлю.
Плюс в мене донька. Привчаю щоб любила себе і раділа життю
Гидроусилитель руля• 06 марта в 13:41
Ответ дляМрію про пончик
Ото сьогодні з того і почніть!
Дякую. І вам гарного весняного дня 🥰😘🌹
автор Мрію про пончик • 06 марта в 13:41
Ответ дляЦікавий писочок
Вообщє то ВЖЕ 6) Ви ж Новий рік не 31 починаєте святкувати, а з числа так 25-26...
Цікавий писочок• 06 марта в 13:47
Ответ дляМрію про пончик
Новый год я праздную 31-го.
Броніки для Моніки• 06 марта в 13:49
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене настрій падав ще на етапі
’ Накрити на стіл’ та ’ прикраса нашого колективу’
а чому не вони вам стіл накривали? У нас чоловіки накривали. А ми їм на 23 лютого а потім як помінялась політика, на 14 жовтня
автор Мрію про пончик • 06 марта в 13:58
Ответ дляЦікавий писочок
Новый год я праздную 31-го.
Зря, печінку потрібно зарання підготовити)
Ума Палата• 06 марта в 14:02
Ответ дляФлюорография гуся
Никогда не любила этот праздник, всегда мне казалось кринжем отмечать то, что ты относишься к какому-то гендеру.
Но подарки принимать, пожалуй, буду.
Крінж це не знати про що саме свято 8 березня, не розуміти суті свята та історії створення.
Раджу подивитись стрічку Приховані фігури, може щось проясниться для вас
Ума Палата• 06 марта в 14:04
Ответ дляМрію про пончик
Так і в Києві повно квітів, всі купують. Мімози навіть є) А що було 25 лютого? Ото ж бо й воно
В Дніпрі з вівторка усюди продають тюльпани, сьогодні ще більше і мімози багато. А головне дуже багато людей йдуть вже з квітами, при чому як жінки, так і чоловіки. Минулого року значно менше було
Ума Палата• 06 марта в 14:05
Ответ дляГидроусилитель руля
Я згадую святкування 8 березня в колективі.
Чоловіки дарують вазу і тюльпани.
Жіночки суєтяться стіл накривають ( так чоловіки звісно ті столи здвинули)
Чоловіки підіймають тости за прекрасних дам, за берегинь, прикраси стола. Червоніють від коньяку. Ситі та довольні ідуть до дружини.
Жіночки миють посуд
Чому не використати одноразовий посуд?
Ума Палата• 06 марта в 14:07
Ответ дляГидроусилитель руля
Стоять безподобно, до 3 тижнів.
Постійно купую
200 грн це зовсім дешево. Сьогодні тюльпани по 70-75 грн/шт
Ума Палата• 06 марта в 14:08
Ответ дляГидроусилитель руля
Я ж феменістка. На собі не економлю.
Я вже привчила на свою голову 🙈 десь я трохи перестаралася
Гидроусилитель руля• 06 марта в 14:08
Ответ дляБроніки для Моніки
Ахах. Як раз таки тому що це ’ жіноча’ справа.
Насправді я там трохи шороху навела.
Бо прибухнуть любили всі, але накривати столи та прибирати - жінки.
Я без огляду на причину свята казала щоб чоловіки включались в організацію. Бутерброди зробити, салати накришити.
Ох як їх викурвлювало.
Але жіноча половина колективу швидко зрозуміла що їх найобували все життя.
Вже через рік моєї роботи озвучили нові правила Хто організовує свято, той і святкує. Буквально два свята, про які ми озвучували, але чоловіки проігнорували допомогу. Ми їх просто не запросили за стіл.
Потім вони вже самі, і плов готували, і десь шашлик смажили, і навіть прибрали місце банккту. .
Гидроусилитель руля• 06 марта в 14:10
Ответ дляУма Палата
Чому не використати одноразовий посуд?
Бо ми часто влаштовували посиденьки. Люди ми дорослі, і їсти м´ясо з паперової тарілки пластиковою виделкою вже старі задля того.
Гидроусилитель руля• 06 марта в 14:10
Ответ дляУма Палата
Так! І я буквально вчора заходила, десятки варіантів таких букетів і з трояндами і з тульпанами , і молодці ціни не піднімали
Гидроусилитель руля• 06 марта в 14:12
Ответ дляУма Палата
Нічого. Потерпіть трішки.
Незручна дитина - людина.
Зате фіг хто порушить її кордони.
Ума Палата• 06 марта в 14:13
Ответ дляГидроусилитель руля
Насправді я там трохи шороху навела.
Ох як їх викурвлювало.
Супер! Мені подобається ваша тактика
Ми часто збираємось 3 родинами і чоловіки завжди приймають участь в приготуванні та прибиранні. Якщо це влітку у приватному будинку одного з кумів, то жінки взагалі мало що роблять, чоловіки біля мангалу і вони ж стіл накривають
Ума Палата• 06 марта в 14:14
Ответ дляГидроусилитель руля
Це де така прелєсть? Я минулого тижня в ЛєСільпо купила маленький букетик нарцисів за 100 грн, але вони не розкрилися і дуже швидко завʼяли
Ума Палата• 06 марта в 14:15
Ответ дляГидроусилитель руля
Нічого. Потерпіть трішки.
Незручна дитина - людина.
Зате фіг хто порушить її кордони.
Так, я це розумію ❤️
Гидроусилитель руля• 06 марта в 14:17
Ответ дляУма Палата
Супер! Мені подобається ваша тактика
Саме так і має бути!
Всі разом, ніхто не відчуває себе втомленим.
Гидроусилитель руля• 06 марта в 14:18
Ответ дляУма Палата
Це звичайний супермаркет. Але квіти привозить якась компанія з флористики. Бачила ще їх квіти на заправках. Це Коломия
автор Мрію про пончик • 06 марта в 14:19
Ответ дляГидроусилитель руля
Я сьогодні тюльпани брала по 60, гарні такі, крупні.
Гидроусилитель руля• 06 марта в 14:23
Ответ дляМрію про пончик
Класно! Я взагалі квіти обожнюю. Зараз підуть нарциси, потім тюльпани, потім піони, потім гладіолуси та жоржини, потім айстри та хризантеми🥰
Флюорография гуся• 06 марта в 14:48
Ответ дляУма Палата
Какое отношение история борьбы черных женщин в 60х , описанных в картине, имеет к 8 марта? Какое отношение современные женщины западного мира вообще имеют к тем борцам за равноправие? Сейчас их права попраны? Давно время выходить из образа вечно ущемленных жертв.
И уж точно странен формат современных отмечание с цветами и духами в контексте тех исторических событий...это же было вообще не об этом.
автор Мрію про пончик • 06 марта в 15:00
Ответ дляГидроусилитель руля
А потім Новий рік!