Пишу вірші, дорого• Изменено 07 марта в 11:31

Подарок любительнице драконов и конструкторов

Девочке 9 лет
Мамы, подскажите, что это может быть? Я совершенно не в теме)). Бюджет - 800-1000 грн
Бокс-орун• 07 марта в 11:32
Конструктор 3д, тематика і бюджет не обмежені.
Бокс-орун• 07 марта в 11:33
https://www.google.com/search?newwindow=1&client=m...
ОйЙой• 07 марта в 12:10
моя дитина теж мала приготувати ’драконячий’ подарунок дівчинці 10 чи то 11 років.
у нас є 3Д принтер, то ж я просто надрукувала драконяче яйце вогняне, зробила його на карабін (щоб дівчинка до сумочки чи рюкзачка могла причіпити)...а саме драконяче яйце розкривалось....всередину ми положили цукерки + я надрукувала квіткового дівчачого дракончика .... подарунок дуже сильно зайшов, той дракончик був артикуляційний і він мега круто рукався в руках....навіть антистресом назвала б...спробую зараз найти фото і добавлю
ОйЙой• 07 марта в 12:12
цих дракончиків можна зробити різних кольорів і навіть таких які світяться в темноті...то я вже експерементувала і своїй дитині зробила....але поарунок такий сподобався не лише іменинниці а й іншим дітям ))))