Бла бла бла• 07 марта в 21:08
Чому у Франції так модно ходити по блошиних ринках? Антикваріат
Чому в нас немає таких ринків
В нас шо немає тарілок ложок при царі?
Сегодня сержусь• 07 марта в 23:42
Ответ дляPrervana
То, что вы прочитали - это ж не ко мне. У европейской знати был европейский фарфор. И у нашей знати тоже был... Европейский фарфор. А своего не было. Из-за бугра пёрли. Поэтому ответ на ’В нас шо немає тарілок ложок при царі?’ - нет. У нас их нет. Наших.
про Кузнецовский фарфор не слышали?
Одна_на_всей_планете• 07 марта в 23:43
Ответ дляPrervana
Вас у гуглі забанили? Почитайте хто був постачальником посуду для імператорського двору і де він вироблявся.
У вас явна позиція меншовартості, коли все українське то ’не існує’ чи ’г...но’, а все імпортне то ’вау’. Ви не знаєте історії, культури свого народу, геть нічого. Інколи страшно серед кого живеш.
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну... Вот без эмоций и предвзятости. Обратимся к мировому разуму. В чем я не права?
Одна_на_всей_планете• 08 марта в 00:00
Ответ дляPrervana
Бажано власним розумом користуватися. Тоді б ви знали, що до 18 сторіччя єдиним провідним виробником фарфору був Китай, Європа не вміла виробляти фарфор, що хоча б нагадував китайський. Чим там міг захоплюватися російський узурпатор в 1718 році, якщо перший завод з виготовлення порцеляни в Європі побудували лише у 1710 році?
Ви б хоча інколи щось крім яндексу читали. А краще шкільні підручники.
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Именно им он и восхищался. И потом уже основали Императорский фарфоровый завод. Что вам опять не так?)
Одна_на_всей_планете• 08 марта в 00:24
Ответ дляPrervana
Будь ласка, я втомилася організовувати вам лікбез.
Почитайте яку саме порцеляну закупив Петро, після того, як ’прийшов у захват від німецької’. Ви чули дзвін, та не знаю де він. Петі дійсно сподобався фарфор у німецького керманича. Але є нюанс. То була китайська порцеляна) А тепер гугліть яку порцеляну замовив Петя собі на початку 18 сторіччя? Даю підказку: не німецьку, не французьку, і взагалі не європейську . Не було на той час нічого пристойного в Європі, щоб замовлять.
Сподіваюся, далі ви продовжите самоосвіту без мене.
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Мне совершенно плевать, какой там фарфор заказывал Петя. Я говорю о том, что нашего на том этапе вообще не было. Потом появился, но все равно знать предпочитала импорт. И не надо блох выискивать в этом утверждении. Я не эксперт в фарфорах и не претендую га это звание, но с общим пониманием ситуации у меня все нормально.
Даю справку• 08 марта в 03:47
Ответ дляPrervana
Бо Україна це Європа, була ще за часів імперій. Царю присягали служити іноземці, за це він роздавав землі в Україні. І українському селянина порцеляна була не потрібна, так само як польському чи французькому селянина. Галиняний посуд був в користуванні простих людей . А от трипільстка кераміка це артефакт без аналогів в Європі того періоду