ЯсноВидящая• 1 час назад

Вам нравился в 90е Богдан Титомир как мужчина?

Директриссимо• 1 час назад
Нет
Умничка-помощничка• 1 час назад
Це серія нічних тем буде, про тіні з минулого? Ведучу не пам´ятаю, Тітомір алкоголік і наркоман. Зараз труп ходячий.
Самоучка• 1 час назад
Нит
Синди Кроуфорд• 1 час назад
Это было бы странно, я в садик ходила, потом в младшую школу
Синди Кроуфорд• 1 час назад
Мне Бибер нравился)
Томатико• 1 час назад
Эй подруга посмотри на меня,
думай обо мне,
делай как я.

А Запорожец-машина класс!

Нормальный был проект.И музон отличный для своего времени.
Чтооооооооооо?• 1 час назад
Я ще дуууже юна була. Але подобався його колега з гурту Кармен.
Кучерявочка• 1 час назад
Так, коли не знімав окуляри. Брутальний:) Двічі була на концерті Кар-мен, один з яких був у вузькому колі.