Лгин• 08 марта в 15:17
Покривало на ліжку 4 шаровий муслін- чк себе поводить з часом?
ПрипоРошенная• 08 марта в 15:29
Моя киця за тиждень ухайдохала б. Як і нові штори за 13 тис
Але покривало гарне.
Відповів всім• 08 марта в 15:34
У меня есть подобное в полоску. Получила и решила сразу постирать. Пока утрамбовывала в стиралку, сделала несколько затяжек замком теннисного браслета
Я его покупала просто накрываться летом, но под ним очень жарко и сразу вся мокрая) Муж сказал - выбрось, под ним невозможно спать
А вот зимой мне подошло
Лгин
• 08 марта в 16:02
Ответ дляВідповів всім
А вот зимой мне подошло
Тобто не практичне воно
Якщо є діти
Котогосподиня• 08 марта в 16:10
Ответ дляВідповів всім
А вот зимой мне подошло
А зачем вы накрываетесь декоративным покрывалом на кровать?
Відповів всім• 08 марта в 16:16
Ответ дляКотогосподиня
Ну, как бы покупала для этого)
Из муслина шьют одежду, постельное, пеленки
Впораюсь зі всим• 08 марта в 18:10
Ответ дляКотогосподиня
Взагалі-то, покривалами і накриваються теж) Просто синтетичними накриватися непрактично, а такими натуральними - якраз класно
Впораюсь зі всим• 08 марта в 18:13
Я сама теж планую собі купити подібне на літо, шоб приємніше було полежати на натуральному, легкому, щоб частіше його прати. На зиму тепле синтетичне, а на літо треба щось отаке. По практичності, думаю, воно супер, бо маю два такі рушники, ще до війни куплені, постійно перуться і все з ними ок
тяжкаялюдина• 08 марта в 18:52
В мене подібне двостороннє. Недорогє. Другий рік. Нічого йому не робиться, приємне на дотик. На літо саме те. Є кілька затяжок від кота щоправда. Якщо у вас є тваринка яка спить на ліжку, не раджу. А людина не зможе зробити такі затяжки