Меня не звали• 09 марта в 10:07

Подскажите пожалуйста где купить нормальные бюстики для беременных

Такие чтоб поддерживали и выглядели норм. Хочется и топ и кружевной . Вообще мне нравится Анабель арто но там не нашла то что хотела может вы посоветуете
Несу добро людям• 09 марта в 10:10
На последних месяцах брала сразу для кормящих,милавица
годовасик• 09 марта в 10:17
Anfen я купувала.
Але це було дуже давно, не знаю, де зараз купити.
Советничаю тут• 09 марта в 10:20
Раньше, давно, в Chicco классный покупала
Киця-бриця• 09 марта в 10:26
Dim у меня был красивый, но не кружевной, гладкий. Но выглядел как обычный, не громоздкий
Гл. Амурная• 09 марта в 10:30
Mothercare
Злюка-закусюка• 09 марта в 10:34
Ваша задача купити бюст що розтягується в розмірі. Не з кружевами. Бо гормони це така штука, що між 2 і 4 розміром може бути всього 3 тижні.
автор Меня не звали • 09 марта в 10:42
Ответ дляЗлюка-закусюка
Это да( Ну один же красивый можно)
Злюка-закусюка• 09 марта в 10:44
Ответ дляМеня не звали
Это да( Ну один же красивый можно)
Вагітним все можна.
Zvezdochkina• 09 марта в 11:32
Ну мені напишіть свої розміри - я вам щось пораджу.
Бо дуже залежить від розміру
Хтось шиє гарні, але тільки на невеликі груди. Є такі, що нормально тримають і великі розміри (Типу 80Н), але їх не так багато.

Для годування є і на паралоні (без пуш-апу!), але от їх тільки після вагітності я раджу. Бо як вище писали - їх може вистачити на 2-3 тижні. Але вони є гарні, мережево, кольори і тд.
(Не треба весь час коли годуєш ходити тільки в звичайних бавовняних, якщо хочеш «красоту»)