Вітаю, донька студентка має 2 тижні канікул, хоче знайти на цей час підробіток
Цікавить чи реально це?
Можливо хтось має варіанти?Будемо вдячні 🙏
Цікавить чи реально це?
Кофеиночка• вчера в 10:58
Ответ дляanna_2014
Доставка еды можно
Як дівчинка доставлятиме їжу? Якщо важке? Взагалі малих не дуже беруть на роботу
kira_plast• вчера в 11:10
Нереально. Хіба ви або ваші знайомі вигадають їй платну роботу й заплатять за це.
Нікому не потрібні працівники, яких навчи, а вони попрацюють тільки 2 тижні.