сЛАдКОежКА• 09 марта в 15:17
Дайте пораду.
Як розділити майно на трьох племінників, не обов´язок, добровільно прийняте рішення. Будинок за містом, як вони його поділять, старший просто забере і зробить його під себе, іншим двом вийде 0, будинок продавати не хочеться, будувався своїми руками, хочеться щоб залишився наступним поколінням, як же вчинити?
Незламна Україна• 09 марта в 19:34
Ответ дляДайте подуться
Что ж вы так за чужую недвижимость переживаете?
Тема неприятная. Ощущение, что автор это не владелец, а тот самый племянник.
Незламна Україна• 09 марта в 19:34
Ответ дляДайте подуться
я за справедливость
Чужие дети идут нахрен, пусть живут на помойке, если больше негде. Все.
Дайте подуться• 09 марта в 19:36
Ответ дляНезламна Україна
Вас же никто не заставлят оставаться в этой теме, правда?
Дайте подуться• 09 марта в 19:37
Ответ дляНезламна Україна
я за справедливость
Это ваше мнение, но есть и другие.
Незламна Україна• 09 марта в 19:37
Ответ дляДайте подуться
Мне просто интересно.
Незламна Україна• 09 марта в 19:37
Ответ дляДайте подуться
Это ваше мнение, но есть и другие.
К счастью я не встречала таких глупых людей, что кормят или обеспечивают сестер, братьев или племянников.
сЛАдКОежКА
• 09 марта в 19:43
Ответ дляНезламна Україна
Якщо є можливість і бажання, то чого ж не залишити, на той світ дійсно нічого не забереш?!
Дайте подуться• 09 марта в 20:16
Ответ дляНезламна Україна
Так на здоровье же!
Гербарія сушу• 09 марта в 21:07
Ну на трьох- це якщо вони дуже чесні один з одним. А так: заселиться старший в дім, по-хорошому, він має сплатити по 3300 кожному брату. Але, то ремонт почнеться, то діти народяться, то ще щось. І він собі буде жити - поживати у будинку, а ті двоє, наче і спадок отримали, а, по факту, ні продати його не зможуть, ні жити там, нічого. Лише гроші витратять на оформлення майна.
Той старший може роками обіцяти віддати гроші, в сам одноосібно буде користуватися спадком. Тільки посваряться та і все
Гербарія сушу• 09 марта в 21:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Його і так ні в кого не буде. Або в самого наглого
Оце точно, хто перший заселиться, того й буде. А тітка своєю добротою тільки ворожнечу посіє між племінниками.
Бо як це зрозуміти: будинок на всіх, а живе один? Не будуть же втрьох там жити?
Love_Love_Love_• 09 марта в 21:46
Ответ дляГербарія сушу
А якщо будуть втрьох то теж пересваряться