Трактор Віка• 09 марта в 15:29

Електронні декларації

Дівчата, в кого чоловіки військові чи вказували ви їх у своїх деклараціях ? Чи вилучвли декларації із загального доступу ?
Modna shop• 09 марта в 15:46
Вітаю. Моєму чоловіку сказали не подавати поки декларацію. І мені треба вказати ’не надав інформацію’

Червона рута• 09 марта в 15:50
Я писала заяву аби мою декларацію вилучили з доступу
автор Трактор Віка • 09 марта в 15:51
Ответ дляModna shop
Добрий день.
Вказати де саме? В доході ?
Я чоловіка тіоьки показувала в членах сім´ї
Далі ніде не показувала
В нього тільки житло, і все, доходу не було, а 2025 році набув статус військовослужб
Думаю чи можна вилучити декл і чи потрібно, якщо я покажу його тільки в членах
Червона рута• 09 марта в 15:51
Ответ дляModna shop
Ви маєте написати заяву на вилучення вашої декларації.
Питань нема• 09 марта в 15:52
Я подаю декларацію, але вона вилучена з відкритого доступу
автор Трактор Віка • 09 марта в 15:52
Ответ дляЧервона рута
Ви повністю по декларації показували чоловіка ?
І як це відбувається ? Ви спочатку подаєте декларацію, вона деякий час висить, поки вашу заяву не опрацюють ?
автор Трактор Віка • 09 марта в 15:52
Ответ дляЮлія Делакруа
Ви подаєте і дохід чоловіка ?

Червона рута• 09 марта в 15:53
Ответ дляТрактор Віка
Добрий день.
Вказати де саме? В доході ?
Далі ніде не показувала
Ви зобов´язані його показувати в декларації. Не надав інформацію ви можете написати лише якщо подавати запит на його доходи і він кілька разів відкликав цей запит. Плюс до цього ви маєте написати заяву про вилучення вашої декларації з загального доступу. Я писала в своїх кадрах
автор Трактор Віка • 09 марта в 15:58
Ответ дляЧервона рута
Я з ним не живу
Дії в нього немає
Питань нема• 09 марта в 16:05
Ответ дляТрактор Віка
Ви подаєте і дохід чоловіка ?
Так, роблю йому запит через Реєстр декларацій (треба знати його ІПН), він йому надходить через дію, він підтверджує і мені надходить автоматично довідка про його доходи.