Я такая - жду трамвая• Изменено 1 час назад

Уявіть, вам 36, ви б народжували зараз?

Я в Україні, з чоловіком разом 17 років, в мене серйозні проблеми з гінекологією, але ЕКО ще не пробували, бо не було фінансової можливості. Тільки-тільки придбали своє житло, до того - оренда. Житло в новобудові, треба робити ремонт. Допомоги нема і не буде, все удвох. Мене трохи лякає, що поїзд вже пішов. Вагітність для мене - справа особистої відповідальності, якщо народжувати - то так, щоб могла сама виростити, якщо що. Тим більше зараз страшно: і себе хрін захистиш, і дитину, і не факт, що чоловік буде живий і цілий. Зараз не вагітна. Коротше, я в роздраї.
Приму в дар• 1 час назад
Если б не было детей то рожала б , но так как у меня есть дети то в 36 для меня поздно , уже не готова к этому всему сейчас
Наша взяла• 1 час назад
хто вам сказав, що ’поїзд пішов’ ?
Ніхто не знає скільки проживе. Менше думайте про дурниці, а прислухайтесь до себе - чи дійсно ви маєте бажання стати мамою
из_под_тишка• 1 час назад
Не вагітна , а цілий опус
автор Я такая - жду трамвая • 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
А не боялись би народжувати, бо організм уже підуставший, не так легко це все дасться?
Не кую, не мелю• 1 час назад
нє
ТихоЯ• 1 час назад
Мне даже не нужно представлять, мой возраст. Ответ: Нет. Зачем? Вы что мазохистка?
Ответ дляиз_под_тишка
Не вагітна , а цілий опус
А тільки вагітним можна опуси писати, чи що?
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нет , у меня подруга в 39 первого родила и все прекрасно
Ответ дляТихоЯ
Маєте рацію. Вас би не лякала відсутність дітей в майбутньому!
Бджолина королева• 1 час назад
А муж хочет?
Гарні диньки• 1 час назад
А якщо хтось напише, що треба неодмінно народжувати, народите?

Якщо є сумніви і нема твердої опори під ногами, я би не народжувала.
Творог для розжига• 1 час назад
Ні, не народжувала.
Навіть , якби не було дітей.
Заюшка_хозяюшка• 1 час назад
Мені 35. Дітей немає.
Ні, у такий час не народжувала би.
Тут іноді не знаєш як самій вижити, а ще й відповідальність за дитину років на 20 наперед.
Ответ дляГарні диньки

Я хочу почути різні думки і спробувати подивитися на ситуацію зі сторони. Звісно більше моментів «проти», ніж «за». Але може я необʼєктивна.
Ответ дляПриму в дар
Не важко їй було в такому віці?
Ответ дляБджолина королева
А муж хочет?
Ну не йому ж народжувати. Хоче.
Svitlo_• 1 час назад
Я б так. А впевненості, що сам виростиш - немає ніколи.
Бджолина королева• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ну не йому ж народжувати. Хоче.
Да ну бывают женщины, что без желания мужа рожают, потом ноют где поддержка.
Крапипопка• 1 час назад
Если в относительно безопасном месте в Украине живете, то я б наверное да. Когда в село приезжаю - никакой войны там не чувствую, например
Ответ дляКрапипопка
Я в Києві.
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Не важко їй було в такому віці?
У нее не было другого выхода , тяжело с детьми и в 20 и в 40
Фиона Шрековна• 1 час назад
Нет зачем? В Украине, еще и 36, еще и с болячками. Ни за что
Гарні диньки• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Народження першої дитини- це велика криза для родини, навіть якщо все ок в цілому і чоловік та дружина гарні партнери один одному. Бо це сильна зміна життя, недосипання і всі похідні. А якщо вже зараз ситуація нестабільна, то поява малюка тільки ще більше розкачає човен. Ви готові виплисти сама в крайньому випадку?
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Думка зі сторони - ні ви, ні чоловік ніколи не хотіли дитини. То для чого вам те ЕКО?
Крапипопка• 1 час назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я в Києві.
Ну морально в Киеве сложнее конечно. Но прям категорически нет не могу сказать. Вспомню как 12 лет назад хотелось ребенка - фиг бы меня что тогда остановило.
Смотрю вокруг и беременные, и с колясками.
Викупана• 1 час назад
Если у мужа бронь, то почему нет? если нету, то как передвигаться? Все на вас будет?
Ответ дляГарні диньки
От це мене і лякає. Що я маю здебільшого розраховувати тільки сама на себе.
НичеНипанимаю• 1 час назад
Насчет эко не знаю, рискованно для здоровья. Возраст не считаю проблемой, ребенок вырастет раньше, чем вы состаритесь, в 50-60 у людей в норме еще есть достаточно энергии
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Я своїх народила у 31 і 34. То я б народжувала. Дітей люблю.
Може, якби мені було б 38 зараз, то ще б на третє наважилася. Але мені вже 46, пізно вже.
Але ж люди різні, дивіться по собі.
З дітьми легко не буває.
Ответ дляКрапипопка
В мене ніколи не було бажання народити попри все. Завжди до цього ставилася тверезо. Нема можливості - не буду і ризикувати. Але час іде. Начебто уже через кілька років має бути певна стабільність: власне житло, завершені певні проєкти, але що буде в країні, як взагалі жити далі - питання.