кнопкодав• вчера в 19:16
У скільки ваші підлітки почали сексом займатися? Мене всю трусить
Доньці 14 ,її хлопцю 16 і я думаю,у них вже ЩОСЬ є
Чумачечая_• вчера в 19:32
Ответ длякнопкодав
А якщо батьки дівчини напишуть у поліцію ,буцім,згвалтування?Спеціально,щоб оженити ,у нас родина не бідна
Ой, ви заплуталися донька у вас чи син? да, тролити не так легко як спочатку здавалося
Виниловая пластинка• вчера в 19:33
Ответ длякнопкодав
О Господи милосердний!
А вы не знаете со скольки половое созревание?с 11-12 и для мальчика да и для девочки мастурбация нормальное дело.Особенно для мальчика потому что его возбуждение видно и это надо решать.
Дон Пэдро• вчера в 19:33
Ответ длякнопкодав
Як хлопчику 11,то страшно уявити,скільки років дівчинці
А девочка вполне может быть на несколько лет старше
Неначасі• вчера в 19:34
Ответ длякнопкодав
Тобто вас тільки це турбує? Тобто це ваш син має стосунки з малолітньою? Тоді для вас погана новина, бо вік згоди на секс у нас з 16 років, все що до, то підпадає під статті кримінального кодексу про розбещення чи згвалтування. Що вам робити? Серйозно поговорити з сином і розповісти про наслідки
Цвірінь• вчера в 19:34
Ответ длякнопкодав
ви взагалі заплутались у своїй брехні)) батьки дівчини - це ж ВИ)) це у вас донька))
Цікавий писочок• вчера в 19:35
Ответ дляПесиКот
Різні є підлітки. У моєї знайомої є син, 16 років. То він десь з 11 маструбує. І вже два роки у відносинах з дівчиною. Шо тут поробиш?
Интересные у вас и вашей знакомой темы для обсуждения.
Жертва интернета• вчера в 19:35
Ответ дляЧумачечая_
У неї двійко, не придирайтеся
Жертва интернета• вчера в 19:36
Ответ дляПьяная вишня
Дамы, а вы сами со скольки маструбируете ?
Автор вже другу сторінку дрочить
Цвірінь• вчера в 19:36
Ответ длякнопкодав
В 11 років в мене критичні дні почалися
судячи з усього досі не закінчились))
Чумачечая_• вчера в 19:36
Ответ дляЖертва интернета
У неї двійко, не придирайтеся
і обидва вже сексом займаються? ото мати..
Джонсонюк• вчера в 19:36
Ответ дляНеначасі
Это не касается детей с небольшой разницей в возрасте
Там есть какой-то люфт
Иначе бы уже так всех подростков пересадили по этой статье
Ну например когда одноклассники и плюс минус год, то это не считается проблемой по закону
Там есть какой-то люфт
Жертва интернета• вчера в 19:36
Ответ дляЦвірінь
Така доч їй не треба, фу, геть з хати
Неначасі• вчера в 19:37
Ответ длякнопкодав
Вона вам призналась як?Що ви відчували?
Ні, не призналася, але я відчула і запідозрила, пізніше з´ясувалося, що я в той день це й запідозрила. Дізналася з її переписок, коли вона віддала мені свій старий телефон. Нічого такого не відчула, це було закономірно, з хлопцем серйозно зустрічалась на той час півроку, він був схожий в наш дім.
Виниловая пластинка• вчера в 19:37
Ответ длякнопкодав
В 11 років в мене критичні дні почалися
А у меня в 12 и влечение тоже так что это так и называется - половое созревание.
Жертва интернета• вчера в 19:38
Ответ дляЧумачечая_
Мати в ахуї. Ви ціни на кондоми бачили?
Неначасі• вчера в 19:38
Ответ дляДжонсонюк
Там есть какой-то люфт
Нема ніякого люфу, законодавство доволі чітке в цьому питанні. Секс з особою навіть за її згодою до 16 років це розбещення. Якщо хлопцю 16, то він вже підпадає під кримінальну відповідальність
Чумачечая_• вчера в 19:44
Ответ дляНеначасі
Ні, це не так. Стаття 155 КК України («Статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку») настає лише тоді, коли ці дії вчиняє ПОВНОЛІТНЯ особа (людина, якій виповнилося 18 років) стосовно особи, яка не досягла 16 років.
Тобто якщо хлопцю 16-17 років його не будуть карати за секс з неповнолітньою, якщо це не було згвалтування.
Але, якщо дівчинці менше 14 років - вона вже вважається не просто ’неповнолітньою’, а ’малолітньою’ і там вже буде інша стаття. Тобто секс між 14-17 річними не карається законом ніяк.
НетЕщеНаверное• вчера в 19:44
Ответ дляВоленс-неволенс
бачили відео в тіктоках і інстаграмах де дівчата собакам на ніс кладуть якесь мясо. і ніяка собачка навіть не облизалась, поки дівчата не дозволили
а тут людина розумна не вчиться себе контролювати
А сколько собачка того мяса съела , пока ее не надрессировали вы не бачили?
Воленс-неволенс• вчера в 19:45
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вона ж зідала мясо після «можна». Тобто бажання щось зробити було. Але контроль був сильніший
Булку Дай• вчера в 19:47
Ответ дляПьяная вишня
Как?
Тоже в шоке , поему 12 и там стручок с мизинец
Міняйловна• вчера в 19:47
Ответ дляАлина-1240
Дать презервативы, рекомендовать чуть что, к врачу обращаться
и посмотреть беременна в 16)
Диви яка я пава!• вчера в 19:54
Ответ дляМядуза аля моргонер
сколько это было лет назад?
Написала же, что дочери сейчас 23
кнопкодав
• вчера в 20:03
Ответ дляЧумачечая_
Мой_ужин• вчера в 20:03
Звідки у неї час на гульки з хлопцями в 14 років? Я в такому віці вчилася, вчилася і бігала щодня на гуртки і спорт. Вже в 16 почалися романтичні стосунки.
кнопкодав
• вчера в 20:04
Ответ дляЖертва интернета
Мати в ахуї. Ви ціни на кондоми бачили?
А що це таке-кондом?