кнопкодав• 09 марта в 19:16
У скільки ваші підлітки почали сексом займатися? Мене всю трусить
Доньці 14 ,її хлопцю 16 і я думаю,у них вже ЩОСЬ є
Железобетон• 10 марта в 12:06
Ответ дляФоточки нема
Типа читать морали? Это не работает, открою вам секрет)
Не читать морали, а воспитывать правильно, для вас это непонятно конечно же.
ПесиКот• 11 марта в 10:56
Ответ дляХочу наколоти губи
Вам давно хотілось комусь розказати що ви знаєте зі скількох років син вашої подруги мастурбує? Бо це взагалі не в тєму))
Ви нормальна?
Хочу наколоти губи• 11 марта в 10:58
Ответ дляПесиКот
Ви нормальна?
Так а до чого тут це тоді?) Секс і мастурбація взагалі не пов´язана)
ПесиКот• 11 марта в 11:01
Ответ дляХочу наколоти губи
Після вашого допису мені взагалі нема про що з вами говорити. Так, я довгих 5 років хотіла комусь про це розповісти і не було кому)) А тут бінго. Видужуйте.
Хочу наколоти губи• 11 марта в 11:04
Ответ дляПесиКот
З полегшенням)
муха в кедах• 15 марта в 11:12
Ответ дляМилота
Норма у каждого своя. Есть кому вообще оно не надо. Главное не слушать других. Я потеряла девственность в 26, с будущим мужем и для меня это норма, я не представляла себе секс one night stand или подобное.
Но я почти асексуалка (либидо было лишь в юности), и других партнеров и отношений больше не искала, мне это не надо.
И мужа все устраивает?