Голубая фишка• вчера в 11:07
Что лучше, родить в 16 -18 или родить в 40-45?
Что лучше с точки зрения для женщины. По здоровью и карьере?
По моему мнению что для здоровья лучше в 16-18 родить. А по карьере?
Фуліганка• вчера в 23:57
Ответ дляКомиссия50%
В 18, при условии нормальных отношений с родителями
Чудесно, мне 42, дочери 18. У меня работа с 9 до 6, а по выходным я хочу отдохнуть, посмотреть фильм, встретиться с подружками, поплавать в бассейне. С дочерью хорошие отношения, но ее малыша я сейчас нянчить не готова.
А вот недавно• сегодня в 01:47
Ответ дляБорщик
Так это потому что у вас толком молодости не было. Из-за детей.
А у меня подруга родила двоих после 40.
Первого в 40
Второго в 45
Так она успела нагуляться, сделать карьеру, с мужем они весь мир объездили. И потом два подарочка таких)
Так они теперь в этом кайфуют.
Слава богу дети здоровы! Хоть риск конечно.
А у меня подруга родила двоих после 40.
Первого в 40
Второго в 45
Так они теперь в этом кайфуют.
Кар´єру я і з дітьми зробила працювала на дядю, зараз більше на себе, немає потреби в стабільності, потроху виходжу на стабільний високий дохід при вільному графіку. Молодість в мене була, можливо, не така, як у інших, була молодою мамою, світ побачила, діти цьому не заважали, але все одно, завжди враховувались потреби дітей. Зараз, я сама собі хазяйка, захотіла, махнула на тиждень в Камбоджу, захотіла в гори, показала і знов до роботи. Мабуть я не мама-квочка, легко відпустила, діти будують своє життя, я живу нове своє.
А вот недавно• сегодня в 01:57
Ответ дляЛетчица
Нащо ж ви їх народжували якщо у вас життя почалось коли діти виросли і живуть своє окреме життя?
Дивне питання, діти отримали все, що я їм могла дати, по всім сучасним канонам, зараз вони будуть своє, доросле життя. Я їх відпустила, повністю їм довіряю, в мене нова сторінка, і вона мені подобається більше, враховуючи мій вік, я будую своє життя і отримую від нього те, що мені треба тут і зараз. А народжують, нехай ті, хто хоче і готовий, я вже не готова до безсонних ночей, уроків, постійної біганини між змаганнями у комплекті з домашніми обов´язками, цей період пройдений, судячі зі старту дітей, досить успішно. Живемо далі
Летчица• сегодня в 02:33
Ответ дляА вот недавно
Вам питання дивне бо ви його не зрозуміли. Я вас запитала не про те скільки ви дали дітям, чи хорошою ви були мамою і чи діти росли щасливі. А саме про вас і вашу радість материнства так би мовити. Ви написали фразу ’життя тільки почалося (!!!), діти виросли...’ тобто ви буквально сказали що ваше життя почалося коли діти перестали бути його щоденною частиною. Ви розумієте про що я? Тобто весь той час коли ви ними займалися ви не жили, і ось, нарешті, виконала повинність, відстрілялася - а для кого ви її виконували? Якби ви не написали що ваше життя ось тільки почалося, то в мене б не було питань взагалі. Бо так пишуть коли, ну наприклад - життя почалося, вийшла з тюрми. Або, життя починається в п´ятницю ввечері і до понеділка коли знову на ненависну роботу, тягнути лямку. Я про те, що на відміну від тієї ж роботи, яка є необхідною повинністю - діти це опція яку від вас нізто не вимагає, їх народжують для власної радості а не тому що обов´язково треба, відмучитись, відпрацювати, а потім - ура, нарешті я вільна, життя почалося.
А вот недавно• сегодня в 02:38
Ответ дляЛетчица
У нас з вами різне сприйняття, дітей народила бо хотіла, сторінку з щасливим материнством закрила. Теперішнє життя мені подобається більше.
Летчица• сегодня в 02:54
Ответ дляА вот недавно
чому ви навіть на анонімному форумі продовжуєте лицемірити? Чи що це з вашого боку, де логіка? Дітей,хотіла але без них живеться краще. Так а що саме ви хотіли в понятті ’мати дітей’? Ви просто хотіли сам факт того що у вас є діти, бо раз є діти - значить я молодець, виконала свою роль на землі? Чи як?
А вот недавно• сегодня в 03:03
Ответ дляЛетчица
А в чому лицемірство? Я живу тут і зараз, тут і зараз мені краще, легше без маленьких дітей, все інше, тільки ваша полеміка, яка до мене особисто не має ніякого відношення. І звітувати перед анонімом про свої мотиви щодо дітей та соціальну складову, не маю бажання.
Борщик• сегодня в 09:11
Ответ дляА вот недавно
Хорошо, что у вас так
А я рада, что родила в 30
А вот недавно• 2 минуты назад
Ответ дляБорщик
Хорошо, что у вас так
А я рада, что родила в 30
Кожному своє, в мене перша дитина була дуже спокійна, я і на іспити її брала і в офіс, ніколи зі здоров´ям і навчанням серйозних проблем не було, це я народила у 19, другого в 23, трохи важче, але не критично. У 30 я вже була з двома школярами. В 40, з дорослими дітьми, один з яких повністю себе утримував. Зараз мені 45, здоров´я є, голова працює, головне, є бажання щось робити і рухатись вперед, є час, який я можу повністю цьому присвятити. Але це моя історія, у вас інша, думаю, теж позитивна.