Надежда наш компас• 10 марта в 13:13

Аналіз на гепатит В, дивний результат

Дівчатка, поможіть розібратись.
Здала в синево на гепатит В серед інших аналізів
Результат 2.2 і при цьому в референсі пишуть, що <1 це позитивний, >1 негативний
По цим референсам у мене більше одного, значить негативний. Але якось дивно, бо інший гепатит там навпаки до одиниці це негатив, а більше - це позитивно.
Може хтось стикався, допоможіть розібратися
Морковку дай• 10 марта в 13:18
нема у вас антитіл, значить не хворіли ви цими гепатитами і добре

автор Надежда наш компас • 10 марта в 13:21
Ответ дляМорковку дай
Це втішає, але просто дивно що такий референс лабораторії, що негативний це менше одиниці. Хвилююся чи не може тут бути помилки
Морковку дай• 10 марта в 13:23
Ответ дляНадежда наш компас
ну там і реактиви різні
Контрольница• 10 марта в 13:26
Ответ дляНадежда наш компас
Это, конечно, не имеет отношения к медицине, но когда речь идет о 1 и в результатах 2, то речь может идти о логарифме и в таком случае это не концентрация, а степень. И если у вас 2, то результат очень маленький.

Типа как с pH. Чем выше покатазель рН, тем ниже концентрация H+.

А еще внизу написано, что методы разные.
автор Надежда наш компас • 10 марта в 13:38
Ответ дляКонтрольница

Дякую! В цьому не розбираюсь, тому і захвилювалась
Poljulia• 10 марта в 13:50
Ответ дляНадежда наш компас
Вы не тот анализ сдали. Cor не для сейчас, а был ли, могли болеть, не зная и он глубоко в клетку забрался.
А сейчас это HbsAG.
автор Надежда наш компас • 10 марта в 14:44
Ответ дляPoljulia
А сейчас это HbsAG.
Блін( я коли обирала аналіз, мені запропонували взяти раціональний скринінг гепатитів пакетом - типу найбільш загальний, який покаже чи здавати щось детальніше.
А виходить не те(
Але якщо Cor негативний, то є ймовірність що і зараз нема, вірно ж?
Poljulia• 10 марта в 15:20
Нет. Нужно сдать именно HBsAG