Таке питання,нам 3,6 років ,останнім часом може день не какать ,чи повинна дитина кожен день стабільно какать в цей вік ,якщо так то на що звернути увагу якщо день може не покакать
Tatyana_1975• сегодня в 09:07
Ответ дляГимли
«Нам» это кому?
Ну в 3,6 ’нам’ - то так і є... хоч і дивно трохи звучить.
А от вчора колега, сину якої 16 каже: ’Ми не прийшли на 1 урок’. Я аж не втрималась і запитала, чи всією сім´єю прийшли на 2й