В рот не ложи• сегодня в 09:17

Не прийшла пенсія по інвалідності за 7 число. Яка причина?

Всім раночку доброго.
Дівчатка, маю 2 групу інвалідності з дитинства вже довічно, тобто варіант, що треба переоформити групу відпадає. Виплати приходять 6-7 числа. В цьому місяці нема до цих пір. Там тих коштів 2595 грн, але я живу на ці гроші і мені вони дуже потрібні. У вівторок ходила в банк, бо в понеділок був якийсь глюк на сервері, але перевірили, сказали, що надходжень не було. В пенсійний йти, там смертоубійство за тими всіма виплатами, бо там купа виплат крім пенсій оформляють зараз. Там в черзі 5 годин можна даремно простояти. Я не витримаю фізично. На гарячу лінію додзвонитися не реально, всі оператори дуже сильно зайняті, в результаті почекавши на лінії 6 хвилин тупо обривається зв´язок. Дзвонила разів з 5, потім здали нерви. Поділіться досвідом, може в когось теж ще не прийшли виплати по інвалідності за 7 число. Може знаєте яка причина може бути. Чи через ці копійчані індексації нещасні затримується чи ще через щось. Чи чекати чи йти в той пенсійний та вимагати пояснень. В додаток не можу зайти, так як не можу створити кеп. Логін і пароль вимагають оформляти через той же довбаний ПФУ. Сам не зробиш. Я у відчаї. Напишіть в кого як з виплатами. Чи прийшли вчасно чи є затримка, може знаєте причини затримки. Що робити, вже сил нема від переживань. Що ті копійки нещасні не можеш отримати вчасно.
Всім дякую за відповіді, перепрошую за багато тексту.
Молчунья• сегодня в 09:37
Ответ дляТрусиковед
Это объективная реальность от которой не уйти
У провладних ботів все об´єктивна реальність.
Заздрість то погано• сегодня в 09:38
Ответ дляТрусиковед
Скорее всего, а вообще пора отменять эти ущербные выплаты и унижать людей подачками.
Скорее всего язык надо соединять с мозгом
Роздратована шкіра• сегодня в 09:39
У вас є Приват24? Можна там створити ел.підпис, за 5 хвилин.
Трусиковед• сегодня в 09:42
Ответ дляРоздратована шкіра
Автор не умеет это делать
Сладко-соленая• сегодня в 09:42
Ответ дляТрусиковед
Работы для инвалидов полно на любой вкус и размер
Иногда так хочется пожелать, чтобы подобные комментаторы прочувствовали все прелести инвалидности на себе.
автор В рот не ложи • сегодня в 09:42
Ответ дляЩедрик ведрик
Я дзвонила, хвилин 15 в черзі на телефоні і завжди відповідають. Може бути все що завгодно, тож краще дізнатись, а то будете чекати довго
Так, треба мабуть йти в ПФУ. Заодно попрошу щоб допомогли зробити особистий кабінет.
Трусиковед• сегодня в 09:42
Ответ дляСладко-соленая
Не вижу причин не пожелать.
Не стоит сдерживать свои желания.
Заздрість то погано• сегодня в 09:42
Ответ дляТрусиковед
За меня не переживайте
Расскажите моему инвалиду после инсульта,что он способен работать..
Правая сторона не работает. Мозг отмирает. Официальные диагнозы. ЧТО? Он может делать??? Ах,да ходит он тоже еле-еле ..
У вас дорога к Гудвину заблокирована?
Роздратована шкіра• сегодня в 09:42
Ответ дляТрусиковед
Автор не умеет это делать
Автор вже могла б загуглити ЯК це зробити, замість створення цієї теми.
Трусиковед• сегодня в 09:43
Ответ дляРоздратована шкіра
Я уже писала выше, даже название меню давала.
Сладко-соленая• сегодня в 09:43
Ответ дляТрусиковед
Не вижу причин не пожелать.
Не стоит сдерживать свои желания.
Жизнь сама догонит.
автор В рот не ложи • сегодня в 09:43
Ответ дляНе обижаюсь
За 7 число пришло в п´ятницю,6.03 на приват,теж по 2 гр інвалід з дитинства, пожиттєво.
Значить у нього пенсія, бо тут пишуть, що пенсія прийшла, а соціальні виплати затримують.
Трусиковед• сегодня в 09:44
Ответ дляСладко-соленая
Жизнь сама догонит.
И перегонит, как говорил Никита Сергееич
Неновая почта• сегодня в 09:44
Я щойно додзвонилася до ПФ, співробітниця подивилася по ідентифікаційному коду базу і сказала нічого не призупинено, не скасовано, і цього місяця масово телефонують через затримку, сказала чекати, мають надійти.
автор В рот не ложи • сегодня в 09:45
Ответ дляРоздратована шкіра
Ощадбанк
Давно без алко• сегодня в 09:45
Гетманцев предупредил, что Украине грозит ’финансовая трагедия’ уже в апреле: https://finance.liga.net/ekonomika/novosti/getmant...
Трусиковед• сегодня в 09:45
Ответ дляДавно без алко
Это реальность
автор В рот не ложи • сегодня в 09:46
Ответ дляСладко-соленая
Я не ображаюся на таких людей. Це просто такі люди в яких відсутня емпатія до ближнього.
Роздратована шкіра• сегодня в 09:46
Ответ дляВ рот не ложи
Ощадбанк
Теж підходить)))
Трусиковед• сегодня в 09:47
Ответ дляВ рот не ложи
У нас вообще сейчас не принято жалеть ближнего, самой бы выжить...
автор В рот не ложи • сегодня в 09:48
Ответ дляРоздратована шкіра
Гуглила, але щось не можу в´їхати як зробити той підпис. Дякую за пораду. Погуглю ще раз. Бо мене той додаток ПФУ трохи збив з пантелику. Та й на нервах, бо розстроїлася, не можу зібрати себе до купи. Не всі соображають швидко. Пардон ))
Давно без алко• сегодня в 09:48
Ответ дляТрусиковед
И что Вы предлагаете?
Трусиковед• сегодня в 09:49
Ответ дляДавно без алко
И что Вы предлагаете?
Я предлагаю создать рынок труда для инвалидов
ЖующаЯКонфету• сегодня в 09:49
Ответ дляВ рот не ложи
Його не треба робити. Просто зайти туди, Можна через Ецп, або ІД
Роздратована шкіра• сегодня в 09:50
Ответ дляВ рот не ложи
Можете обрати п.меню за ІD.gov.ua (або за Дія.Підпис)
ЖующаЯКонфету• сегодня в 09:51
Можете зайцти за ІД Гов ЮА
автор В рот не ложи • сегодня в 09:51
Ответ дляТрусиковед
Дівчатка, дивилася я ще вчора, скачала додаток, але щоб зайти там купу всього потрібно. А я такому стані зараз не допетраю толком. Написала тему, щоб може хтось напише причину тої затримки то я вже трошки заспокоюся та буду далі пізнавати як зробити той кабінет. Ви молоді, здорові, вам здається що все легко. А таким інвалідам як я у віці, то вже складніше те все дається.
Роздратована шкіра• сегодня в 09:51
Після цього оберіть підходящий банк (ощад...)
Роздратована шкіра• сегодня в 09:51
Ответ дляВ рот не ложи
Я не в додатку, просто на сайт через браузер зайшла
Трусиковед• сегодня в 09:51
Ответ дляВ рот не ложи
Заходите на сайте ПФУ через банк айди и в это же время на карту ощада на смарте и все.