КошкинДом• сегодня в 11:18

Кому тут ще 36? Як почуваєтеся?

Чи є енергія, сили, жага до життя? Я думала, це все залежить від віку, але виявилося, що ніт. Як у вас?
Не обижаюсь• сегодня в 11:21
Также как и у Вас. Думаю может витаминов каких-то попить. Для ’жаги до життя’))
Пригощаю кашею• сегодня в 11:21
Мне 46, чудово)
Ядвига Юсьлегко• сегодня в 11:21
мені 34, але останні пару днів погано себе почуваю. Психологічно важко. Ледве встаю зранку, розбита, роздратування.
З аналізами все ок, п*ю АД. Може це адаптація до зміни погоди
Сумка з негодою• сегодня в 11:33
В 36 я чекала на першу дитину, було і здоров´я, і купа планів, і азарт. Ростила сама, без бабусь, на все вистачало енергії, бо були якісь перспективи, плани.
А от зараз у майже 51 видохлась, нічого не хочеться, бо неможливо щось планувати.
Директриссимо• сегодня в 11:37
Мне 38, чувствую как и в 28, это если про физически, а вот морально не очень, сейчас в поиске работы и ничего нормального нет, там где я живу
Сегодня я не я• сегодня в 11:59
Мені восени 40, політ нормальний. Важко, коли кілька ночей підряд сплю по 3-4години, а потім надолужую і знов ок.
автор КошкинДом • сегодня в 12:08
Ответ дляПригощаю кашею
Мне 46, чудово)
Це ж прекрасно! Мені здається, я через років 10 уже буду розсипатися(
Пацелуйнитуда• сегодня в 12:16
Мне 34. Утомляюсь быстро, неспортивная, но бодрость духа не теряю)
Пацелуйнитуда• сегодня в 12:18
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так а разве АД не должны снимать эти состояния? Зачем их пить тогда? Сорри, я не в теме, разъясните для чайника)
сказочное_Бали• сегодня в 12:18
Мне 88, чувствую словно 14
Ядвига Юсьлегко• сегодня в 12:22
Ответ дляПацелуйнитуда
є тригери, стреси, нервове напруження і ще багато негативних факторів, які впливаю на роботу мозку та психоемоційний стан. Ад - це не чарівні пігулки. Вони полегшують стан, не притупляють емоції. Поступово лікують, тому можуть траплятись відкати в терапії, тимчасове погіршення стану.
В людей з чутливою нервовою системою навіть адаптація до змін погоди, сезонів проходить непросто.
parele• сегодня в 12:24
53, вистачає енергії та жаги до життя.
Це залежить не від віку, а від людини. Якщо людина змалечку відчуває себе пенсіонером- це одне діло, просто такий характер. Якщо раптом все набридло - треба спочатку перевірити дефіцити.
Пригощаю кашею• сегодня в 12:45
Ответ дляКошкинДом
Возьмите себя в руки))
Попейте витаминов)
Купите новое платье, новый аромат…🌸🌸🌸
автор КошкинДом • 2 часа назад
Ответ дляПригощаю кашею
Возьмите себя в руки))
Попейте витаминов)
Купите новое платье, новый аромат…🌸🌸🌸
Дякую) та треба щось змінити)