Допоможіть знайти• вчера в 06:43
Вперше напад астми у дитини
Дочка 9 років мпє поліноз на березу. Пару років не сильний, навіть ліки не завжди давала.
Цей рік почалось досить сильно: очі і ніс закладений. Приймала назонекс і все. Гуляла без проблем.
Вчора після прогулянки біля 18 повернулась з кашлем і пішла дивитись мультики. Спочатку важкий був кашель, потім просто дивилась і все. Я дала таблетку протиалергічну. За 2 год повечеряла і збиралась спати. І я почула сильний свист. Взагалі спочатку не зрозуміла, бо приступів не було ніколи. Інгаляція беродуалу зняла спазм.....
1. Це вже астма? Сьогодні хочу записатись до лікаря, але ми не в Україні, не займе багато часу..
2. Спірометрію робили в таких випадках, чи і так ясно, що астма?
3. Чи вірно, що в школу не даю сьогодні? Там годину гуляють, чат gpt сказав, що може бути повторний напад ближчі 24-48 год.
4. Якщо кудись вона буде йти до початку лікування сингуляром , де нема лікаря і мене (школа, басейн) - треба для профілактики Інгаляцію беродуалу?
Допоможіть знайти
• вчера в 06:52
І ще не додала питання: чи вірно буде не гуляти дитині 1-2 тижні поки береза активна?
Допоможіть знайти
• вчера в 06:52
Ответ дляЗубожиння
Автор, бронхоспазм - это не всегда астма.
А як це визначити?
Зубожиння• вчера в 06:55
Ответ дляДопоможіть знайти
А як це визначити?
У врача. Бронхоспазм- это острое состояние, а астма- хроническое.
Аллергию необходимо купировать: принимать препараты, минимизировать пребывание на улице и открытые окна, постоянно увлажнять воздух и мыться полностью и менять одежду после прихода домой
Допоможіть знайти
• вчера в 06:58
Ответ дляЗубожиння
Це визначає тільки алерголог?
Чи може просто педіатр визначити?
Чи вірно не йти до школи до того часу, як не потрапимо до лікаря?
Чи може просто педіатр визначити?
Допоможіть знайти
• вчера в 07:12
Ответ дляЗубожиння
Дитина не хвора і це трапилось саме на прогулянці
БоВжеВільна• вчера в 07:17
Ответ дляДопоможіть знайти
Це визначає тільки алерголог?
Чи може просто педіатр визначити?
Може й педіатр. Чому не йти до школи , як дитина себе добре почуває ?
Снежнакомка• вчера в 07:30
Ответ дляДопоможіть знайти
Не побачила які ліки ви даєте дитині від алергії?
Не можна терпіти алергію, поліноз знімається краплями блокуючими алергени і антигістамінними !
Обращеница• вчера в 07:32
Странно зная что ребенок аллергик вы ей не давали сингуляр, моя без астмы, но когда узнала в пять лет что аллергик давала сингуляр как сказал врач, чего вы ждали?!
Допоможіть знайти
• вчера в 08:00
Ответ дляОбращеница
лікарі не призначали сингуляр.. і кашлю алергічного ніколи не було.
порадьте, до призначення ліків не йти до школи краще?
Допоможіть знайти
• вчера в 08:00
Ответ дляСнежнакомка
назонекс і періодично таблетки дезлоратадин
Чумачечая Весна• вчера в 08:01
Не обов´язково це астма,якщо правильно лікувати астми не буде.З собою краще мати балончик з сальбутамолом,щоб зняти приступ.Про сингуляр правильно написали,пийте
Садова гойдалка• вчера в 08:01
Ответ дляДопоможіть знайти
А почему ребёнок не пьёт антигистамины заранее на постоянной основе? Недели за 2 до цветения нужно начинать приём.
Допоможіть знайти
• вчера в 08:01
Ответ дляБоВжеВільна
хіба не може приступ знову повторитись?
в неї ніс набряклий і каже, що горло шкрябає
Чумачечая Весна• вчера в 08:03
Ответ дляДопоможіть знайти
хіба не може приступ знову повторитись?
Не йдіть до школи,приступ може повторитися і не один день.Вам треба призначити терапію,щоб зняти це все.За одну інгаляцію не пройде
Допоможіть знайти
• вчера в 08:03
Ответ дляСадова гойдалка
минулого року алергія була пару днів і пройшла сама
Допоможіть знайти
• вчера в 08:04
Ответ дляЧумачечая Весна
чи вірно не йти до школи до призначення і прийому сингуляру?
сьогодні дитина каже, що трохи шкребе горло (кашлю нема) і трохи ніч закладений
Допоможіть знайти
• вчера в 08:05
Ответ дляЧумачечая Весна
я не в Україні і прийо алерголога чекати пів року...
спробую онлайн консультацію тут, щоб отримати рецепт..
в основному це сингуляр?
спірограма обовязково робити? для цього треба їхати в інше місто пів дня (щоб швидко і приватно)
в основному це сингуляр?
Садова гойдалка• вчера в 08:05
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну сейчас начинайте срочно пить. Не одну по случаю , а каждый день, пока до врача дойдете
Чумачечая Весна• вчера в 08:06
Ответ дляДопоможіть знайти
Я би не вела.Призначать лікування,купите балончик і тоді можна спокійно відпустити дитину до школи.
Чумачечая Весна• вчера в 08:09
Ответ дляДопоможіть знайти
в основному це сингуляр?
Нам пульмонолог робив,поставив предастму,але ттт поки що все добре.Але лікування назначити потрібно і не просто сингуляр.Тому що в старшого сина астма і багато років тому мені його залікували
Гуру троллинга• вчера в 08:19
Ответ дляДопоможіть знайти
хіба не може приступ знову повторитись?
Не йдіть до школи. Йдіть а швидку допомогу або до педіатра
Вподобайден• вчера в 08:29
Ответ дляСнежнакомка
Ніякі!!!!
Лише назонекс. На хвилиночку
Це злочин проти дитини
Лише назонекс. На хвилиночку
Це злочин проти дитини
Вподобайден• вчера в 08:31
Ответ дляДопоможіть знайти
І що?
Це не значить, що її не має
Я в шоці від халатності вашої і відношення до здоровʼя дитини
Це не значить, що її не має
Допоможіть знайти
• вчера в 08:31
Ответ дляСадова гойдалка
поки не попали до лікаря не буду давати в школу мабуть...
а в басейн в суботу можна? закритий басейн, там заняття
Вподобайден• вчера в 08:31
Ответ дляДопоможіть знайти
в основному це сингуляр?
Модна приватно сходити навіть за кордоном
Допоможіть знайти
• вчера в 08:32
Ответ дляЧумачечая Весна
балончик я точно їй не довірю..
хіба почне пити сингуляр - і на фоні нього вже піде в школу
Допоможіть знайти
• вчера в 08:32
Ответ дляЧумачечая Весна
а що крім сингуляра призначали?
я дуже сумніваюсь в компетенції лікарів тут
Допоможіть знайти
• вчера в 08:33
Ответ дляВподобайден
я можу і у Львів на вихідні поїхати, щоб вже бути впевненій в діагнозі.
приватно тут раніше ніж 3-4 дні не потраплю точно