Лялька в колисці• 12 марта в 09:26
Чому не знімуть бронь з працівників освіти?
Школи практично не працюють. Дітей мало, про вищи , студенти всі виїхали, іх стало значно менше. А кількість всяких преподів, деканів, стала ще більшою, і всі з бронею.
Невже не можна якось оптимізувати їх кількість та зняти бронь ?
Заздрість то погано• 12 марта в 09:56
Ответ дляФрекен бок
я також лікар, і якби могла замінити чоловіка, то зробила б це. А так діти ще є. Хтось один з батьків має про них дбати. Ще питання?
Одні відмазки.
Ответ дляФрекен бок
я погоджуюсь, що жінки також можуть служити, а у вас ніхто не служить, тому вам зняття броні ріже як серпом по яйцях.
Бо хочете на спинах інших ’здобувати перемогу’. Чоловік заброньований? Йдіть ви служити, там багато посад в тилових частинах.
Замінили б якогось бусіфікованого інваліда. У вас же є якась цивільна професія? От і в армії вона є.
Діти у вас здається дорослі, то в чому проблема?
Конечно у меня нет мужа военного)вот видите за взрослых детей вы проинформированы , а кто и где служит нет ! Так вы же согласны что женщин должны призывать , так давайте поднимайте попу с дивана и шагом марш воплощать свои советы в жизнь !
Колупалочка• 12 марта в 09:57
Ответ дляЛялька в колисці
Вся прифронтова зона
Ага, аж 5 разів. Всі працюють. Деякі віддалено.
Перловая Кашка• 12 марта в 09:57
Ответ дляЗалізний кіготь
- половина поліції
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
При тому, що багатодітні більшість заради броні і клепали тих дітей, хай захищають.
Басноплетка• 12 марта в 09:57
Ответ дляЗаздрість то погано
Є сзч, якщо не хочуть сидіти там
Удалено администрацией...
Фрекен бок• 12 марта в 09:57
Ответ дляЛЮБА
відповіла вище щодо цього
НетЕщеНаверное• 12 марта в 09:57
Ответ дляНаполеон Бонапарт
И работать в критической инфраструктуре тогда тоже по очереди все, тут даже баб можно привлекать.
И депутатами даже можно по очереди быть)
Мозговая пилочка• 12 марта в 09:58
Ответ дляБасноплетка
Одні мають 4 роки в окопах сидіти , а інші ні?
Нет обычные мирные люди не должны , а у нас тракторист и сантехник Василий в 50 должен , а военный пенсионер в 45 нет, все структуры и депутаты живут лучшую жизнь органы парят на морях , а люди должны . Вы бот ? Или фанат марафона ?
Правильно_Валерчик• 12 марта в 09:58
И так почти все, что можно отобрали у людей, и жизнь на паузе, и передвижение ограничено, и коммуналка растет постоянно, и гривна стремительно обесценивается, и конституцию нарушают жестко, и рты всем закрывают, заперли в клетке и уничтожают по-тихоньку с двух сторон, а в уши людям льют дешевые лозунги. Так еще и давайте новые поколения растить дикарями необразованными. Страна - мечта.
ПолБатона• 12 марта в 10:02
Ответ дляЗалізний кіготь
- половина поліції
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
- половина Ради
- тцк
- половина в держ структурах
- багатодітні
Ось тут зняти броні - і готова армія
Взагалі-то поліції цілі підрозділи на фронті воюють. ТЦК взагалі треба замінити на військових, які за здоров´ям вже не можуть служити, таким чином можна вивільнити придатних військослужбов і запечити ветеранів роботою. За багатодітних теж погоджуюся, бо незрозуміло чим відрізняється батько двох дітей від батька трьох дітей
Перловая Кашка• 12 марта в 09:58
Ответ дляТундиринда
Автор, почему не предлагаете мобилизировать неприкосновенных?
Что-то ни разу не было в новостях про то, как бусифицировали мажора на Лексусе, Тесле, Порше или про облавы ТЦК в Веранде на Днепре и подобных злачных местах.
Бо там те Тцк відстріляють на місці.
Заздрість то погано• 12 марта в 09:58
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Мій жодним чином не піде на непотрібну йому війну і яка його не стосується.
Залізний кіготь• 12 марта в 10:01
Ответ дляПерловая Кашка
Несправедливо, коли дітей одних чоловіків - захищають Інші чоловіки, які теж хочуть мати і дітей, і родину
Перловая Кашка• 12 марта в 10:02
Ответ дляПолБатона
Я працюю за своєю освітою в критичній інфраструктурі ще й маю оплачувати репетиторів дітям через недолугих вчителів, тож мені ні жарко ні холодно від їх наявності чи відсутності. І я не говорю загалом про вчителів, а лише про тих, які вчительством просто прикриваються
Заберіть зі школи на домашню форму навчання, зараз так можна без проблем.
Зменшите навантаження на тих недолугих вчителів і навчите самі,як вам треба.
ПолБатона• 12 марта в 10:04
Ответ дляПерловая Кашка
Саме це і зробила з донькою в 12 класі, яка за рік витягла навчання самостійно і з репетиторами на рівень в рази вищий, ніж мала в школі
Свекруховна• 12 марта в 10:06
Ответ дляЛялька в колисці
Депутати це керування країни
Гуглом перекладали? є краші онлайн-перекладачі
Света С Приветом• 12 марта в 10:07
Ответ дляЗаздрість то погано
Триндичіх українська тобі не допоможе. Всю порадницю загадил своїм спамом.
И ноль реакции от админов. Каждый день десятки не тем под анонимом загаживают ленту
Найщасливіша• 12 марта в 10:08
не xвилюйтесь, зовсім скоро всіx візьмуть під олівець)))
буде як при сталінє
Лялька в колисці
• 12 марта в 10:08
Ответ дляНайщасливіша
буде як при сталінє
Одобрямс!
Свекруховна• 12 марта в 10:09
Ответ дляНа границе
Я би більше цікавилась працівниками культури. Дизель шоу, марафон
спочатку всі дотичні до Кварталу структури, так, багато хто з кварталівців виїхав, але трохи лишилося. Отже, спочатку весь квартал іде. потім усі юні мвсні пенсіонери і МВСники чинні вахтовим методом (вони щороку стрільбу та фізо складають, краще за трактористів підготовані точно), а кварталівці танцюють співають - теж ок зі здоровʼям, а не раптом усі такі хворі, і той же Володька-Стадницький, і Кошовий... воювати воин хворі і важко, а скачуть на сцені як здорові
Лялька в колисці
• 12 марта в 10:12
Ответ дляСвекруховна
Кожний сам за себе!
Моя хата з краю!
Лялька в колисці
• 12 марта в 10:12
Ответ дляСвекруховна
Ніхто нікому нічого не винен!
Лялька в колисці
• 12 марта в 10:13
Ответ дляСвекруховна
Це вам не СРСР чи КНДР де все общее равинство
Зняття бронювання з працівників закладів освіти ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЄМО!
Школи, майже на нулі, у закладах фахової предвищої освіти студенти, якщо їх можна такими назвати, від 25-58 років, в університетех безлюдно та пусто. Де-ін-де зустрінеш кого-небудь. Заняття в Mudle, або ZOOM - профанація й відмивання бабла!
Навіщо дурити самих себе?!
Краще ці кошти направити на ЗСУ!
Навіщо дурити самих себе?!
Краще ці кошти направити на ЗСУ!
Свекруховна• 12 марта в 10:15
Ответ дляЛялька в колисці
ви якось визначтеся, за якою методичкою відповідати
до речі, у мене нічого про соціалізм чи комунізм немає, силовики за професією мають обовʼязок захищати, крім загального обовʼязку конституційного для всіх.
Лялька в колисці
• 12 марта в 10:15
Ответ дляНаташа_32
Навіщо дурити самих себе?!
Краще ці кошти направити на ЗСУ!
Навіщо дурити самих себе?!
Краще ці кошти направити на ЗСУ!
Лялька в колисці
• 12 марта в 10:15
Ответ дляСвекруховна