Реанимация• 13 марта в 09:27
В какой аптеке купить антибиотики без рецепта
Собственно вопрос в теме.
Горло обложило полностью, температура подымается. Если не начну пить антибиотик до вечера ангина гнойная будет и температура 40.
Прошлый раз пила Аугментин, зашла в аптеку сказали только по рецепту
Да, я блондинка!• 13 марта в 19:17
Ответ дляРеанимация
Ну вот и у меня с детства такое( и каждый раз страдаю.
Я 5 лет назад умудрилась за лето 2 раза ангиной переболеть( это треш был (
Ну мой желудок не выдержит 2 недели антибиотики, я на 3 -4 день с туалета не слезу
Знайома ситуація. Я через таке пройшла, далеко не ходила або ходила туди, де є вбиральні. Це коли температура понизилась.
Купуйте закваску Яготинську, квашену капусту та інші ферментовані продукти.
Да, я блондинка!• 13 марта в 19:19
Ответ дляРеанимация
І ця симптоматика не весь період прийому триває. Постарайтесь перетерпіти.
Там є ще інша побічна дія аугментину, теж по своєму цікава)
Без Баяна• 13 марта в 20:44
Ответ дляДа, я блондинка!
А я пила аугментин 14 днів за призначенням лікаря. Всі побічні ефекти відчувала на собі, але витерпіла. І вже 3 роки без ангіни. Лікар мені пояснила, що бактерію треба вбивати антибіотиком остаточно, щоби не поверталася.
В мене була хронічна ангіна з дитинства, яке припало на часи напівпозваленого совка. Наявні антибіотики не допомагали, а кращих в совку не було.
Я вилізла з ангін лише в дорослому віці
Повністю погоджуюсь оджуюсь. Донці призначили на 7 днів, через місяць рецидив, тобто недолікували. Мучились рік, поки не зробили аналіз на чутливість до або і вдеипропили прицільно довгим курсом