Соседушка• сегодня в 14:37

Читаю і розумію, що конфеденційності вже немає

Фоткають в закладах, на вулиці, якусь поведінку - потім виставляють на загал, знаходять акаунти - ’відміняють’, звільняють. Це якийсь булінг головного мозку у людей, при чому дорослих. А ми боримось з дитячим
Мені здається критика вийшла на новий рівень, люди всім незадоволені, поглядами, діями,мовою.Одразу скарги, відгуки, відео.
Мене часто теж обурює поведінка людей і хочеться якогось висловлювання, але часто це вже всі межі переходить
Кіна не буде• сегодня в 14:38
Потому что там публика на 90 процентов состоит из деградантов и отбросов малолетних ( зумеров) .
Пенек Возмездия• сегодня в 14:41
Я живу честно, за честно заработанные деньги. Никого не обсыраю, не пытаюсь увести мужчину из семьи, не даю советов там, где не просят. Мне бояться нечего, даже если кто-то будет меня фоткать или снимать и куда-то выкладывать. Наверное потому, что никто не будет этого делать, я никому не интересна.
Парасюха• сегодня в 14:41
А тут не такое же? Злые все стали
Пожарник• сегодня в 14:42
А что там читать? Там срачь сплошной, лень мне
Парасюха• сегодня в 14:44
Ответ дляПенек Возмездия
Это ничего не значит. Вас захейтят за то, что вы в белом пальто. Не волнуйтесь)
автор Соседушка • сегодня в 14:44
Ответ дляПенек Возмездия
я теж раніше думала, що чесним людям немає нічого переживати, тільки придурки хай переживають
але тепер сумніваюсь у цоьму, бо навіть просто відстоювання своїх меж можуть прийняти за ’нечесну поведінку’
Зашла на 5минут• сегодня в 14:44
Я вчера впервые листала Тредс)
Ну шо, русня воет. Хуйла проклинает, типа глаза открылись, украинцев жалко стало (на самом деле нет). Хотят уматывать из рашки, но нет денег и не знают куда
автор Соседушка • сегодня в 14:45
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вчера впервые листала Тредс)
в мене інша стрічка, як виють наші про тцк і беззаконня у владі і корупцію
Кіна не буде• сегодня в 14:45
Ответ дляСоседушка
То Маринка из Одессы перемотает всех на диване
Малая еще та• сегодня в 14:47
Если вы на чем-то фото то можете просить вас заблюрить
А мой сети это часть личного бренда
Редисочка• сегодня в 14:50
Ответ дляКіна не буде
Деграданти — явно не те покоління, з котрого сформовано левову частку особового складу ЗСУ. Поки міленіали, покоління Х та бумери тільки др*чити на совок вміють. До речі, голова Монобанку ажніяк не зумер, а як так?
P. S. Покоління мароженава па пять і покоління, котре обирало проросійських президентів до 2014 року, наліпило пик. Як іронічно
Моль Моллівна• сегодня в 14:49
Ответ дляПожарник
А тут милейшие беседы без намека на срач
Угги в горошек• сегодня в 14:49
Раніше творили що хотіли. Ані камер, ані аналізу ДНК. Тому зараз все як раз навпаки- стає явним те, що раніше робили непомітно.
Алгонавт• сегодня в 14:52
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вчера впервые листала Тредс)
От це приємна гілка, теж попадає в стрічку. Особливе задоволення читати українців у відповідь.
Ще скорбота по Брянську. Полистала з задоволенням , сьогодні про зниклий інет..

Більш у мене там подорожі, зараз все в атаках на Дубаї
Ща как дам• сегодня в 14:50
Ответ дляКіна не буде
Та ладно. Там куча престарелых всем недовольных тетенек
Кіна не буде• сегодня в 14:50
Ответ дляЩа как дам
С цветочками на аватарках?
Парасюха• сегодня в 14:51
Ответ дляЩа как дам
Престарелые это 30 лет?
Алгонавт• сегодня в 14:51
Ответ дляКіна не буде
С цветочками на аватарках?
З котиками
У кучу дівок з тим пластиковими розами і надутими губами
Зоряний Шлях• сегодня в 14:51
Много фоток в заведениях или в тралике с айфоном, это они сами себя фоткают, чтоб забайтить на коменты. Все как и здесь.
Ща как дам• сегодня в 14:52
Ответ дляПенек Возмездия
А я против категорически, чтобы какая-то ненормальная фоткала меня, моих членов семьи, имущество и выставляла на обсирание или вообще куда-то либо, да даже и не выставляла, а оставляла у себя в телефоне. Я категорически против!
автор Соседушка • сегодня в 14:52
Удалено администрацией...
Алгонавт• сегодня в 14:53
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Це військових Ви називаєте наших - ввязався в лайно?
Love_Love_Love_• сегодня в 14:54
Так тут давно так, в людей немає свого життя, вони самі собі не цікаві, от і цікавляться іншими.
автор Соседушка • сегодня в 14:56
Ответ дляАлгонавт
розумійте як хочете
але люди воюють за корупцію, владу і беззаконня в країні, ще і хочуть змушувати тих кому це не потрібно
Редисочка• сегодня в 14:55
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Зрозуміла мета створення теми. Скарга за мову ненависті та дискредитацію військових.
Алгонавт• сегодня в 14:56
Ответ дляСоседушка
розумійте як хочете
Удалено администрацией...
кураГАЛЯ• сегодня в 14:56
Ой та ви знаєте, порівняно з континентом, так званої, «советчіци», в тредсі постять янголи. Принаймні там немає стільки хейту, осуду і булінгу як тут. Тут що не напиши - обісруть або скажуть троль.
автор Соседушка • сегодня в 14:56
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
Алгонавт• сегодня в 14:58
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
При чому тут тцк?ніхто не виправдовує рекет.
Ви про військових писали, тих хто на фронті. Що вони в гамно ввязалися. Скарга ще раз
Парасюха• сегодня в 14:58
Ответ дляСоседушка
розумійте як хочете
Есть такое. А пока отец воюет Гороховский умудряется обгадить его дочь, потому что флаг показался не тот