Соседушка• вчера в 14:37
Читаю і розумію, що конфеденційності вже немає
Фоткають в закладах, на вулиці, якусь поведінку - потім виставляють на загал, знаходять акаунти - ’відміняють’, звільняють. Це якийсь булінг головного мозку у людей, при чому дорослих. А ми боримось з дитячим
Мені здається критика вийшла на новий рівень, люди всім незадоволені, поглядами, діями,мовою.Одразу скарги, відгуки, відео.
Мене часто теж обурює поведінка людей і хочеться якогось висловлювання, але часто це вже всі межі переходить
барабанщица• вчера в 14:58
Ответ дляУгги в горошек
Раніше творили що хотіли. Ані камер, ані аналізу ДНК. Тому зараз все як раз навпаки- стає явним те, що раніше робили непомітно.
Ви явно не зрозуміли про що тема
сама себе прекрасная• вчера в 14:59
Ответ дляСоседушка
розумійте як хочете
але люди воюють за корупцію, владу і беззаконня в країні, ще і хочуть змушувати тих кому це не потрібно
А треба просто здатися параші і все стане норм? 😳
Соседушка
• вчера в 15:01
Ответ дляАлгонавт
При чому тут тцк?ніхто не виправдовує рекет.
Ви про військових писали, тих хто на фронті. Що вони в гамно ввязалися. Скарга ще раз
слухайте скаржіться
в мене є знайомі військові, вони самі про це кажуть, тут не Америку відкривають, всі знають які там умови, які відпустки і беззаконня в частинах і як тцк скуповує стояками квартири
барабанщица• вчера в 15:00
Ответ дляЩа как дам
А я против категорически, чтобы какая-то ненормальная фоткала меня, моих членов семьи, имущество и выставляла на обсирание или вообще куда-то либо, да даже и не выставляла, а оставляла у себя в телефоне. Я категорически против!
Вы совершенно правы, тем более это незаконно.
барабанщица• вчера в 15:01
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
Як адміни вам допоможуть правильно читати і розуміти прочитане?
Алгонавт• вчера в 15:01
Ответ дляСоседушка
слухайте скаржіться
Ви не маєте морального права називати військових з фронту, з добровільної мобілізації - що вони ввязалися в гавно , цитую вас.
Ви це не розумієте?
Адмінам направлена скарга на тему
Ви це не розумієте?
Адмінам направлена скарга на тему
барабанщица• вчера в 15:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Так тут давно так, в людей немає свого життя, вони самі собі не цікаві, от і цікавляться іншими.
Тому і ви тут? Причому цілодобово
Алгонавт• вчера в 15:04
Ответ длябарабанщица
Автору приємно буде в бані .
Вона вже змінювала тексти постів, після першої відповіді і скарги, боїться
Соседушка
• вчера в 15:04
Ответ дляАлгонавт
Автору приємно буде в бані .
за вашу скаргу?
трохи нарцисичну частину поправте, то про вас тема в стар пості
Парасюха• вчера в 15:04
Ответ дляАлгонавт
Автору приємно буде в бані .
Вы тоже бана боитесь?)
Хочу на Балі• вчера в 15:16
Ответ дляКіна не буде
Потому что там публика на 90 процентов состоит из деградантов и отбросов малолетних ( зумеров) .
Когда не было этих телефонов с камерами - мы хоть пожили нормально. Спокойно. А сейчас идёшь по улице и шарахаешься, иногда думаешь, чтоб какое-то малолетнее тебя не засняло не обсмеяло и не выложило в телеграмм. А те и рады постить что попало. Это уже переходит все границы.
Хочу на Балі• вчера в 15:18
Сколько людей снимают в транспорте без согласия, прикалываются и выкладывают в телеграмм. Как-то видела интервью явно больного парня, психически, видно что человек болен. С него поржали, поснимали, выложили в телегу. Зачем такое делать?
Это реально уже на буллинг похоже. Нужно как-то ограничивать такие ’контенты’.
Соседушка
• вчера в 15:24
Ответ дляХочу на Балі
так, а ще бачила статтю, про легалізацію окулярів з камерами
як відомий блогер в тік тоці підходив до жінок, знайомився і знімав їх на відео, вони при цьому розповідали якісь подробиці свого життя, і все це викладав в інтернеті, то потім створював купу проблем для них
і цьому немає ніякого захисту
Хтось заробляє гроші і популярність, а хтось страждає після такого контенту
і цьому немає ніякого захисту
Маруська Му• вчера в 15:24
Ответ дляХочу на Балі
Штрафовать надо за всё. Как в Германии.
Хочу на Балі• вчера в 15:26
А эти отзывы в интернет магазинах, на сайтах итд? Бизнес сейчас итак еле тянет. Придет какая-то клуша, ей не понравится взгляд, тон, интонация, хотя человек вообще ничего плохого и не замышлял на самом деле против нее - она бегом настрочит во всех соцсетях негативных отзывов, а люди часто ориентируются на это - будет отток клиентов. А у той дуры просто ПМС был, или таблетку забыла принять. Вот зачем такое делать? Одно дело когда явный ужас происходит в обслуживании итд. Но часто отзывы пишут лишь бы написать. Не раз сталкивалась.
Сладкий лимончик• вчера в 15:25
Видалила тредс. Дуже забирає енергію. Не можу поснити як🤷♀️ після читання якась накручена ходила, неприємно, апатія
Соседушка
• вчера в 15:26
Ответ дляХочу на Балі
100% так і є, теж таке неоднаразово бачила
гарний бізнес і так труситься за своє діло, а тут ще піднасрати воліють
Соседушка
• вчера в 15:27
Ответ дляСладкий лимончик
так само, потім здається що всі такі люди - дивні
Хочу на Балі• вчера в 15:28
Ответ дляСоседушка
Так да. Потому что какая-то безмозглая маразматичка хочет просто утвердился за чужой счёт. Она ж себе не подозревает какой труд вынуждены проделать люди, чтобы этот бизнес хоть как-то существовал. Ей не понравилось как на нее посмотрели. Умрите все. Я б за такое не знаю что делала бы.
Попадалочка• вчера в 15:54
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вчера впервые листала Тредс)
Ну шо, русня воет. Хуйла проклинает, типа глаза открылись, украинцев жалко стало (на самом деле нет). Хотят уматывать из рашки, но нет денег и не знают куда
У них с инетом траблы, так смешно плачутся