Аноним_1859• 14 марта в 12:12

Після вмивання шкіра ніби нормальна, а варто посидіти пів години

вже зявляється сухість біля носа і на підборідді. це проблема очищення, зволоження чи того, що вдома повітря сухе?
So_so• 14 марта в 12:20
А крем Вы потом наносите?
Жена_КотораяСтена• 14 марта в 12:29
зволоження
а чим вмиваєтесь і що наносите після
кураГАЛЯ• 14 марта в 12:33
Була така проблема.
Проаналізувавши догляд. В мене крем був живильним в не зволожуючим.
Вирішення.
Умиваюсь максимально лагідним засобом.
Потім, обов´язково! Тонер ( не тонкі) є такі мають сопливу структуру. Вони ще можуть називатися есенціями. Щедро наношу на лице і масажую поки не вбирається.
Потім зволожуючий крем.
Вдень ще сонцезахист.
Ввечері замість тренера тканинна маска