их дружбаны узкие. В Ірані оголосили Україну «легітимною ціллю»
14.03.2026Рубрика:
Політикая Головна
Діюча влада Ірану такаж цинічно-брехлива, як і споріднений їй фашистський режим Росії. Маємо чергове підтвердження цьому.В Ірані оголосили всю територію України «законною ціллю», бо вона нібито допомагає Ізраїлю. Про це голова комісії з національної безпеки та зовнішньої політики парламенту Ірану Ібрагім Азізі написав в соцмережі Х в суботу, 14 березня.
«Надавши підтримку ізраїльському режиму за допомогою безпілотників, зазнаюча краху Україна фактично виявилася залученою у війну і, згідно зі статтею 51 Статуту Організації Об’єднаних Націй, перетворила всю свою територію на законну цілю для Ірану», – написав він.
Звісно, Азізі і словом не обмовився про те, що Іран з 2022 року постачав ударні «шахеди» в Росію і надавав своїх експертів для навчання військових країни-агресора. Додамо, що багато авторитетних західних ЗМІ вважали, що Іран, окрім дронів, надавав Росії ще й певну кількість балістичних ракет.Таким чином саме Україна має всі права вважати Іран своєю законною ціллю, а не навпаки.
Зазначимо, що наразі не було офіційної інформації про те Україна допомогає Ізраїлю у знищенні іранських дронів. Як заявляв президент Володимир Зеленський, з відповідними запитами звертались США, європейці і низка країн Близького Сходу.
Відомо, що українські есперти з дронами-перехоплювачами працюють в Йорданії, Катарі, ОАЕ і Саудівській Аравії
14.03.2026Рубрика:
Політикая Головна
Черный Ловелас• вчера в 17:58
Ответ дляaksenuda
Мы дальше 2500км
на рашке иранская балистика есть только пока без пусковых платформ об этом докладывал ГУР МО.
Ответ дляKarapulka_lya-lya
Это правда?
Он сказал, что мы помогаем.
Но тут бить будут по центру принятия решений и без предупреждения, как сейчас.
Сами ж видите-все уехали, Киев хера...чат. и не по центрам принятия, а по обычным гражданским.
А здесь это не будет работать.
Я стесняюсь спросить, а в Конституции у нас написано , что мы связываемся в войны других стран? Нет. Наоборот. Только она ж,.бл.. , на паузе.
Мы не имеем права пускать/ отправлять наших граждан воевать за другие страны!!!!!
А здесь это не будет работать.
Графиня Шезвездицкая• вчера в 18:41
Ответ дляМанула
В сенсі, щоби потужнік ще іранців висміював?
А то нам мало горя і сліз?
В сенсі, що ми зовсім нічого не вирішуєм.
Уже нарешали в 19 году
Наслаждаемся ..
Уже нарешали в 19 году
Наслаждаемся ..
Солнышко-93c6• вчера в 20:50
Маня, это звиздец! Ну вы же понимаете, шо вас узнают с полуслова? И у доброй половины порядочной публики вы в бане? И что писанина ваша собирает самый мизер откликов. На месте ваших кураторов я бы вас уволила за проф непригодностью