Сумчатая кошка• сегодня в 01:43
А ви знали якщо цибулю з маринаду додати в соус буде дуже смачно
В той соус який колись називався краснодарським. А цибуля з мʼясного маринаду на шашлик.
Сумчатая кошка
• сегодня в 02:02
Ответ дляМоя улюблена страшко
’Херсонський соус’?
А який рецепт маринаду з цибулею?
Будь який де цибуля кільцями, або напівкільцями
Помидорина• сегодня в 02:55
Не розумію, після контакту з сирим м´ясом цю цибулю в соус? Без термообробки? А для чого?
Сумчатая кошка
• сегодня в 03:12
Ответ дляПомидорина
Ні для чого
Вакцениро Вона• сегодня в 07:28
Я добавляю просто много сырого лука и чеснока, зелень, обалденный соус к шашлыку
Слоник-тоник• сегодня в 08:10
Ответ дляСумчатая кошка
Ні для чого
Краще ту цибулю викиньте. А в соус зеленої цибульки і петрушки накришіть.
Шмоточницаца• 2 часа назад
Ответ дляВакцениро Вона
Я еще кинзу, но это на любителя.