Мені лікарь в Україні виписав препарат, а сестра якраз їде з Мюнхена, хочется зекономити. Хтось може порадити
Броніки для Моніки• сегодня в 10:02
Ответ дляНі грама
Важко купити ліки в неіснуючій країні
І неіснуючі ліки
Ответ дляНі грама
Важко купити ліки в неіснуючій країні
Ой ну не та буква , нашо цей цирк влаштовувати і насміхатись. Краще б дали пораду по питанню. Я ж не просила вас правопис перевіряти
Губи з філером• сегодня в 11:04
виписує терапевт
як ви збираєтесь зекономити? ціни дивились у онлайн аптеках Німеччини?
Наприклад, MOUNJARO 10 mg/Dosis KwikPen 383 євро