Додаю напруги• сегодня в 11:08

Байдуже чоловіку

Я довгий час мирилася з неповагою з боку чоловіка: постійною критикою, тим, що значну частину фінансових витрат тягнула на собі, як і більшість побутових справ. Зрештою я наважилася піти від нього. У відповідь він сказав, що я можу пожити в квартирі, поки не знайду інше житло. І ще додав, що за той час, поки я була у відпустці, він встиг добре відпочити. Квартира, на якій зараз живемо орендована. Чоловік платив за оренду, а я купляла продукти та комуналка 50/50. Чому йому настільки байдуже?
Червона ікорка• сегодня в 11:10
прошла любовь, завяли помидоры
Зоркая Зорро• сегодня в 11:12
Він вас більше не кохає, все просто, іноді нам не хочеться в це вірити, але чим скоріше ви це приймете, тим скоріше станете щасливою.
Кудряшка Сью• сегодня в 11:13
Он не любит вас и будет рад, что вы уже наконец-то уйдете
Сокодавка ще та• сегодня в 11:13
То есть ты ушла а паренек не страдает и ты этим недовольна?гыыыыыы
автор Додаю напруги • сегодня в 11:15
Ответ дляКудряшка Сью
Теж так думаю
автор Додаю напруги • сегодня в 11:15
Ответ дляЗоркая Зорро
Я так старалась бути хорошою дружиною, а у відповідь отримувала лише холод
Зоркая Зорро• сегодня в 11:19
Ответ дляДодаю напруги
Коли людина не кохає, то вся ця хорошість викликає лише роздратування, на жаль.
Янка-угомонись• сегодня в 11:23
Ответ дляДодаю напруги
А це шлях в нікуди. Не треба сильно старатися. І особливо фінансово витрачатися. Чоловік любить тих, на кого він витрачає гроші.
Юлія Делакруа• сегодня в 11:26
Ответ дляЗоркая Зорро
Розумію Ваш біль і порожнечу, але це треба прийняти
автор Додаю напруги • сегодня в 11:28
Ответ дляЮлія Делакруа
Так, це дуже боляче
автор Додаю напруги • сегодня в 11:29
Ответ дляЯнка-угомонись
Я ще з університету звикла все на собі тягти
Юлія Делакруа• сегодня в 11:32
Ответ дляДодаю напруги
Так, це дуже боляче
У Вас просто перегоріло та накипіло, а мій пішов до іншої. Оговтуюсь, проходжу розлучення. Боляче, але потрібно відпустити. Тримайтеся
Бабка-байкерша• сегодня в 12:02
Ответ дляДодаю напруги
Сделайте выводы и больше не старайтесь быть хорошей женой, а старайтесь быть счастливой женщиной
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:02
Вы решили развестись, что он должен был делать? Умолять остаться?
автор Додаю напруги • сегодня в 12:03
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ні, але хоча б поговорити.
Не виправдовуюсь• сегодня в 12:06
Ответ дляДодаю напруги
Ні, але хоча б поговорити.
Так почему вы с ним не поговорили до того, как решили уйти?
Смысл говорить сейчас?
автор Додаю напруги • сегодня в 12:11
Ответ дляНе виправдовуюсь
Смысл говорить сейчас?
Говорила. Він не надто ішов на контакт. Поки я була у відпустці в своїх батьків, він навіть не дзвонив мені. Я набрала сама, сказав, що він не мав часу дзвонити мені, а це більше тижня. Вчора в мене було дн, він просто сказав холодно ’з Днем народження’. Я йому на його дн купила дорогий подарунок, а він навіть на словах не привітав нормально.
Харчовий тріль• сегодня в 12:36
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3823883#a94...
Ваша тема? Там все розклали вже по полочкам
Янка-угомонись• сегодня в 13:16
Ответ дляДодаю напруги
Перезвикайте.