ВерСаСе• сегодня в 13:05

Id карта в 14 років- швидко роблять в Цнап? В пятницю подала документи і не запи

І не запитала
Чавонадо• сегодня в 13:07
До 7 робочих днів, в гуглі є вся інформація.
Я_не_аноним_100%• сегодня в 13:07
дивлячись на яку Ви подавались
термінова 7-10 роб дн
звичайна 20 роб дн
Маю сечі• сегодня в 13:12
Ід карта в 14 років робиться тільки звичайна, терміново замовити неможливо.
Термін - 20 робочих днів, тобто фактично місяць календарний.
Робить її не цнап, а друкує комбінат ’Україна’, термін винотовлення залежить виключно від його завантаженості
Ждун с Нибиру• сегодня в 13:10
прийдет смс
Тримбулька• сегодня в 13:10
Ответ дляЖдун с Нибиру
прийдет смс
не всегда
Ждун с Нибиру• сегодня в 13:11
Ответ дляТримбулька
не всегда
ну или звонок
они сообщают когда можно забрать
еще и спрашивают было ли уведомление
Разгуляшка• сегодня в 13:14
В январе заказывали. Сделали за неделю.
Борисфенка• сегодня в 13:15
А забрати ІД карту батько дитини може без її присутності?
Разгуляшка• сегодня в 13:15
Ответ дляБорисфенка
Нет
Борисфенка• сегодня в 13:16
Ответ дляРазгуляшка
Нет
Дякую. Жалко
Лунтик-паунтик• сегодня в 13:18
Тиждень
Закуйовджена життям• сегодня в 13:19
Ответ дляБорисфенка
Дякую. Жалко
В Германии есть несколько ДП документ, где можно сделать паспорт
Можно сделать паспорт в Украине и оформить переадресацию в посольство (от заявки до получения примерно 4 месяца)
Борисфенка• сегодня в 13:20
Ответ дляЗакуйовджена життям
Знаю, в Берліні є, але там зараз якийсь переїзд, офіс міняють, і термін треба брати, електронна черга.
З консульством минулого разу морочитися, 5 місяців паспорти чекали, не варіант.
Сама собі лікар• сегодня в 13:23
До нового року друг сина робив в цнапі айдішку, то отримав десь через місяць.
Я свого до міграційки потягла, там через тиждень айдішку вже видали.
СкокоМнеДадите• сегодня в 13:25
Ответ дляЖдун с Нибиру
ну или звонок
они сообщают когда можно забрать
еще и спрашивают было ли уведомление
Нам вже кілька разів ніхто не дзвонив і не писав, це дорослі і дитячі пампорти внутрішні і закордонні, просто прийшли через місяць і забрали. А я про свій забула, так він там 4 місяці валявся.
Allein74999• сегодня в 13:37
Хз, мы подали 19.02, до сих пор не готов
Холодная каша• сегодня в 13:40
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
дивлячись на яку Ви подавались
термінова 7-10 роб дн
звичайна 20 роб дн
Терміново та звичайно робить вже дорослий паспорт чи закордонний за кошти.
Перша карта безкоштовна і строк від 7- роб.днів.Но зазвичай як кому пощастить, може і до 1 міс
Радикальная• сегодня в 13:40
Люди, які не знають термінів виготовлення, у вас при подачі не питали, на яке виготовлення Ви подаєтесь? Навіть оплата за термінове і нетермінове виготовлення різна (це ж тільки подача на перший паспорт в 14 років безкоштовна).
ФсеСама• сегодня в 13:43
Говорили в цнапе месяц, отдали через 3 недели
Тримбулька• сегодня в 13:53
Ответ дляЖдун с Нибиру
ну или звонок
они сообщают когда можно забрать
еще и спрашивают было ли уведомление
сами на сайте смотрели, никто ничего не присылал и не звонил
Сама собі лікар• сегодня в 13:55
Ответ дляРадикальная
Не знаю стосовно людей що не знають термінів, але мене навіть не питали ) нам просто сказали «через тиждень (дата) прийдете після 14.00 і заберете в сусідньому кабінеті (номер )»
Дайте згадаю• сегодня в 14:02
За 3 недели сделали, официальный срок называли до месяца.
Скажений гудзик• сегодня в 14:10
Айди карту в 14 лет и загран паспорт можно одновременно делать? Подскажите пожалуйста кто знает
Лепешечка• 2 часа назад
Ответ дляСкажений гудзик
Так .
Маю сечі• 57 минут назад
Ответ дляБорисфенка
А відбитки пальців батько теж буде сканувати замість дитини? Чи пін-код до карти придумувати? Ну чесне слово