Фуліганка• 17 марта в 01:19

В кого була криза в стосунках і як воно закінчилось, розкажіть?

Ми сваримось вже місяць, це неможливо. Образи на рівному місці. Я його люблю, але це нестерпно.
Пустощі-веселощі• 17 марта в 17:21
Ответ дляviter33
Реально - якщо це не спільні гроші ’ в тумбочці’, то без повідомлення брати чужі гроші і тратити їх на свій розсуд (тим більше - на таку дурницю, не на ліки чи щось необхідне) - це табу (принаймі, для мене).
Уявіть, що чоловік поліз у вашу сумочку і витягнув з неї усі гроші - купити собі вудочку

І кожен на такі ’виходки’ реагує по своєму, хтось істериками
Разве не очевидно, что то, что можно мужу, автоматом становится можно и жене?
Если муж идет на корпоратив, значит и жена имеет право сходить на свой. Если муж берет денежку из нычки, то и жене можно.
Если у него были планы на эту сумму, нужно было предупредить.
А то так интересно получается, я вот буду что угодно делать, а ты значит ходи все согласовывай)) Удобно очень

Нормальный мужик не будет брызжать слюной неделю к ряду и разваливать семью из-за 5к...... даже не баксов, Карл, даже не баксов! Это позорище какое вообще!

Сказал бы спокойно, родная так больше не делай, деньги могли быть забронированы, давай в будущем будем это согласовывать. Я также обещаю заранее предупреждать если потребуется взять деньги.
Всё, конфликт исчерпан.

Шо за мужики пошли, фу блять

Да будет так• 17 марта в 17:46
Ответ дляПустощі-веселощі

Всё, конфликт исчерпан.

Шо за мужики пошли, фу блять
Так его не устраивает жизнь,где у автора есть границы.Как и многих мужчин
viter33• 17 марта в 18:53
Ответ дляПустощі-веселощі

Всё, конфликт исчерпан.

Шо за мужики пошли, фу блять
Нічого собі!!! ’якщо у нього є плани на гроші, які лежать в бардачку його авто’ - та очевидно, що є, якщо вони лежать в бардачку його авто, а не в ’спільній тумбочці’.

Якщо дружина не влаштовує скандали коли чоловік бере без дозволу її гроші - значить, її це влаштовує. Це її справа, що її таке влаштовує. Не влаштовувало би - закатала би порочку скандалів і такі звички чоловіка ’як рукою зняло би’ Розумію, що в принципі людину таке влаштовувати не повинно (через те і влаштував чоловік скандал)

Розумію, для місцевих олігархинь 5 тис (чи скільки там автор взяла) - ’пилюка’, але тут сам факт дикий !!

Деякі люди ’вихлюують’ негативні емоції одразу (так, неправильно, але як є), без попередніх повчань дорослої людини, що ’брати чужі гроші без дозволу і тратити їх на свій розуд - це неправильно’

П.С. припускаю ще, що чоловік таким чином хоче спровокувати грандіозний скандал і розійтися з ’коханою’ з такими замашками.
І судячи по її реакції, він - на вірному шляху
Пустощі-веселощі• 17 марта в 19:32
Ответ дляviter33

Нет, это так не работает) если что то запрещено, то это запрещено для всех, и это распространяется на все виды отношений, деловые, дружеские, семейные

Ищь как хитро, жена еще чет там должна доказывать своими реакциями, можно ли с ней так или нельзя, а потом начнется: а ты не так сказала, недостаточно резко отреагировала, я а думал тебе норм
Анонимарик• 17 марта в 19:34
Самый сильный кризис был на 9м году брака. Чуть не развелись. Как оказалось «идеальная» коллега имелась, с которой он сравнивал меня. Измены не было, но общались плотно. Когда общение прекратилось ушел почти год чтобы наладить наши отношения. Семейный психолог не помог. Помогли сессии самопомощи от ИИ. Можете описать проблему и попросить составить план еженедельных сессий. Сейчас все отлично
автор Фуліганка • 17 марта в 19:49
Ответ дляАнонимарик
Ого, дякую класна порада
Морожена_курка• 18 марта в 10:11
Ответ для100%
Свідком нашої розмови стала моя подруга, яка сказала, що я веду себе егоїстично. Проаналізувавши все, я зрозуміла, що я дійсно була егоїсткою, і там саме мій тоді ще не чоловік чіплявся і тягнув стосунки. Так що, ми жінки, теж не ідеальні, і проблеми зазвичай обоє створюють.
я когда на откровенный вопрос ответила откровенно, подруга поскандалила и предпочла потерять меня. Ну ок..

Хропочка з гривкою• 18 марта в 11:22
Ответ дляСмешнюча
Та нормально сама. Власний спокій дорожче за все. Щоправда в мене руки, а не лапки, працювала з 19 років, тож по суті для мене глобально нічого не змінилося окрім того що мені ніхто не тріпав нерви і кричав на мене і не обзивав немовля ’малим г...ом’ (дитина планована, свідома, у власній квартирі). Це той випадок, коли самій краще ніж з таким мудаком. Просто продовжила жити своє життя. .
Що зараз - ну моя дитина вже доросла. Колишній чолвоік майже одразу одружився на коїханці, в них також вже доросла дитина. Живуть, в них все нормально, квартира бізнес, дві машини. Я не простила і не пробачила, але то не заважає мені жити..
А вы себе не нашли другого мужчину? Бывший муж общается с вашим ребенком или хотя бы помогает деньгами?
Хропочка з гривкою• 18 марта в 11:38
Ответ дляФуліганка
Ви в будь якій ситуації на стороні мужа. Тому позбавте мене ваших порад
Да конечно, вы вообще не видите в себе проблемы, это жесть просто, я уверена, что вопрос не только в этих деньгах, вы везде такая ’всегда правая’
Хропочка з гривкою• 18 марта в 11:40
Ответ дляФуліганка
Ого, дякую класна порада
Конечно класна порада, здесь же вам не говорят о том, что вы неправы, такой мысли вы не допускаете к себе