Отжигающая• сегодня в 07:53

Ремон своїми руками. Що легше?

Поклеїти стелю шпалерами чи побілка? Розглядаю бюджетний варіант. Площа коридора 6.2 . І чи будуть шпалери триматись без грунтовки?
ШобВам_КакНам• сегодня в 08:38
Ответ дляПи Пи Пилюля
У вас там площадь где-то 2Х2 метра? Поищите в Эпицентре готовые комплекты натяжного потолка, это до 2 тыс грн будет. Есть пошаговая инструкция, как это сделать без тепловой пушки. Будет точно не хуже, чем если Вы сами решите там обои клеить
Ух ты! Уже и такое есть.
Автор, посмотрите.
Лівий Локіть• сегодня в 08:39
Ответ дляШобВам_КакНам
На стелю клеети шпалери одній ну дуже важко.
Щоб потім вони виглядали нормально - під них потрібна така ж підготовка як і під фарбування.
В фарбувати значно легше.

Якщо не будете робити шпаклівку, то краще вже фарбувати. Так, нюанси поверхні фарба не скриє. Але шпалери на не рівній поверхні будуть виглядати теж не ідеально, в ще і відключатися будуть.

Висновок: якщо грошей обмаль - купить грунтовку та фарбу, пензлик та валик.
Якщо грошей трошки більше - поцікавтесь скільки буде коштувати встановити натяжну стелю. Можливо на ваш об´єм це буде не дуже велика сума, в виглядати буде ідеально.
У авторки судячи з планування коридору хрущ,де не дуже висока стеля, підвісні стелі ще більше заберуть висоти
Пи Пи Пилюля• сегодня в 08:39
Ответ дляЛівий Локіть
Далеко не факт, що візьметься, роки більше, ніж вони зроблять. Знаю, бо мені треба іноді на дрібні ремонти фахівці, ох прошені, з тих хто якісно робить.
Хто заважає продзвонити фірми і уточнити?
Я під час останнього ремонтуу встановлення стелі в однушці захотіла розбити на два етапи з різницею в місяць, то аж бігом погодилися. На ціну це ніяк не вплинуло
автор Отжигающая • сегодня в 08:39
Ответ дляЛівий Локіть
2.5 м висота
Анонім Перший• сегодня в 08:41
Ответ дляПи Пи Пилюля
6 квадратных метров потолочники за 2 часа натянут по дороге на другой более интересный объект
Деловая вы, так легко писать
Пи Пи Пилюля• сегодня в 08:42
Ответ дляАнонім Перший
Деловая вы, так легко писать
У меня третий ремонт на носу, я не деловая, я опытная
Нафаня Маня• сегодня в 08:42
Ответ дляЛівий Локіть
Проґрунтувати? На стелі малою площею нічого неідеального під шпалери видно не буде, шпалери скриють все.
Огляд від ШІ:
Ґрунтувати — це процес нанесення спеціального розчину (ґрунтовки) на поверхню перед фарбуванням, шпаклюванням або поклейкою шпалер для покращення зчеплення (адгезії), зміцнення основи, зниження витрат фарби та захисту від вологи/грибка. Цей підготовчий етап забезпечує довговічність фінішного покриття, запобігаючи його відшаруванню.
Основні функції ґрунтування:
Зміцнення поверхні: ґрунт проникає у пори стіни, склеює дрібні частинки та пил, створюючи міцну основу.
Покращення адгезії: забезпечує краще зчеплення фарби чи шпалер зі стіною.
Волого- та біозахист: запобігає проникненню вологи та розвитку грибкових колоній, що важливо для кухні чи ванної.
Зниження витрат фарби: заповнює пори матеріалу, через що фінішне покриття вбирається менше.
Лівий Локіть• сегодня в 08:43
Ответ дляОтжигающая
2.5 м висота
Я ж про то. У Вас моє планування. В нас побілена стеля при кап ремонті, правда наймала фахівців. І при вході у нас по стелі газові труби, там зашивали коробку декоративно
Життє Бентежне• сегодня в 08:44
Ответ дляПопразендовна
Девочки кто про краску пишет вы вообще в курсе что включает в себя подготовка к покраске стен??
Ну они думают, это раз-два, как Том Сойер забор красил.
Про технологию не слышали ни разу, но ссуко, пишут.
По мне тоже проще грунтовка и недорогие фактурные обои, чтоб скрыть неровности.
Лівий Локіть• сегодня в 08:49
Ответ дляЖиттє Бентежне
В мене недорогі фактурні шпалери в іншій квартирі ( зараз здаю) вже 20 років, по молодості робила з чоловіком, навіть не знали, що це важко і треба капець як серйозно готувати стелю під шпалери.
Борода• сегодня в 08:46
Ответ дляПопразендовна
Если взять простую Снежку не слишком жидкую и валик с длинным ворсом, то можно не сильно подготавливать, получится крупнозернистая ’шубка’
Лидия V• сегодня в 08:47
Грунтовка+побілити
Лівий Локіть• сегодня в 08:48
Ответ дляЛидия V
Грунтовка+побілити
Підтримаю.
Борода• сегодня в 08:49
Ответ дляЖерица ночи
Тільки хотіла написати. Сама фарба може і дешевше, а підготовка стін має бути на вищому рівні.
На высшем подготовка нужна если красить коротковорсовым валиком и глянцем/полуглянцем. И если светильник будет направлен к потолку, а не к полу.
Если человеку важно чтобы было просто чисто - достаточно немного затереть если есть явные дыры - подшпаклевать, погрунтовать все за один раз и можно красить
Харчовий тріль• сегодня в 08:54
Ответ дляБавовнятко
Де ви бачили шпалери на стелі?
А вы не видели ?
Харчовий тріль• сегодня в 08:54
Ответ дляКоварная Зая
Фарбування сучасніше і недорого
+100
Борода• сегодня в 08:54
Ответ дляКидстаффовка
у багатьох новачків обої на стінах розходяться й по факту, то даром потрачені гроші. Розходиттсь можуть й через пів року, а не одразу. Й по грошам дорожче, ніж найняти людину. Про потолок взагалі мовчу
Обои можно использовать ’жидкие’. Там нет швов, но тоже нужен навык особенно для поклейки на потолке
Харчовий тріль• сегодня в 08:57
Ответ дляОтжигающая
Отож, а мені треба щоб легко було , бо я сама
Вам не будет легко.
Покрейка обев на потолок колхоз.
Современно красить!
И я бы наняла кого то.
Харчовий тріль• сегодня в 08:58
Ответ дляМольфарочка
Еще вариант, раньше делали, были пенополистирольные плиты для потолка. Их реально поклеить самому. И дешево, и сердито. Можно подобрать рисунок. И их можно на плиту, без грунтовки, кажись.
Но это ужас ужасный выглядет очень дешего такие потолки.
Точу ляси• сегодня в 08:59
натяжні стелі
Бідося• сегодня в 09:07
Ответ дляЗубожиння
Побелка, возьмёте валик на палке и покрасите. Как обои клеить на потолке не представляю, вы это уже делали? Как их разгладить, вы в том клею искупаетесь.
Вдвоём клеют, нормально все. А перед побелкой там еще потолок надо зачистить и не сколько слоев класть, бо будут те пятна видны все.
Бідося• сегодня в 09:07
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Шпалери не дешево.
Відро фарби 500-700 грн.
Шпалери дорожче будуть набагато
На 6 квадратов 1 рулон + клей
Пи Пи Пилюля• сегодня в 09:17
Ответ дляБідося
На 6 квадратов 1 рулон + клей
А потом следующей зимой не будет отопления и оно все пожелтеет и отвалится
ОйЙой• сегодня в 09:23
Ответ дляПопразендовна
Такое чувство, что для многих нах*ить краску поверх кривого невыровненного ГКЛ потолка - лучшее решение.

То, что впоследствии часть краски отвалится и будут подчеркиваться неровности потолка, дело десятое.
ОйЙой• сегодня в 09:24
Ответ дляЛенне-Рейма
Шпатлёвка + грунтовка, потом обои или просто краска. По другому никак.

Пусть шпаклюют работники, поклеите обои сами.
Это при условии, что потолок ровный.
ОйЙой• сегодня в 09:24
Ответ дляЗубожиння
А обои взял и поклеил что ли?
гораздо дешевле, чем выровнять стены/потолок ГКЛ.
Хачапууури• сегодня в 09:28
Ответ дляЗубожиння
Под обои так же надо готовить поверхность.
Під фарбування треба шпаклювати 2-3 шари, затирати та грунтувати.
Пи Пи Пилюля• сегодня в 09:30
Ответ дляХачапууури
Тут більшість порад з розряду ’срала - мазала’, на жаль
Каркуша Клара• сегодня в 09:31
Автор не морочьте голову, натяжной потолок сделайте и всё.
ОйЙой• сегодня в 09:33
Ответ дляКаркуша Клара
Согласна. У автора 2,5 м (у меня 3 м высота и то подвесной потолок в коридоре съел пространство) . Лучше уже выделить средства и сделать натяжной потолок, тем более для такой маленькой площади.