Отжигающая• 17 марта в 07:53
Ремон своїми руками. Що легше?
Поклеїти стелю шпалерами чи побілка? Розглядаю бюджетний варіант. Площа коридора 6.2 . І чи будуть шпалери триматись без грунтовки?
Мольфарочка• 17 марта в 08:25
Еще вариант, раньше делали, были пенополистирольные плиты для потолка. Их реально поклеить самому. И дешево, и сердито. Можно подобрать рисунок. И их можно на плиту, без грунтовки, кажись.
Попразендовна• 17 марта в 08:24
Ответ дляЗубожиння
О, нервы не в порядке у вас, я ж не знала, извините, если задела , молчу-молчу.
Молчите, за умную сойдёте может
Пи Пи Пилюля• 17 марта в 08:25
У вас там площадь где-то 2Х2 метра? Поищите в Эпицентре готовые комплекты натяжного потолка, это до 2 тыс грн будет. Есть пошаговая инструкция, как это сделать без тепловой пушки. Будет точно не хуже, чем если Вы сами решите там обои клеить
Попразендовна• 17 марта в 08:25
Ответ дляМольфарочка
Обои вы одна не поклеите на потолок. Только если их нарезать небольшими квадратами. И потом покрасить, чтобы швов не было видно.
Речь про коридо а не про гостинную. Запрасто сама поклеит
Попразендовна• 17 марта в 08:26
Ответ дляБабка-байкерша
у мами обої, хай бог милує, але вони клеїли з сестрою, не уявлю, як одній це зробити..
Читайте стартпост. Речь про коридор а не про гостинную.
Анонім Перший• 17 марта в 08:26
Ответ дляБавовнятко
Де ви бачили шпалери на стелі?
Везде ...у меня лично обои на потолке
Мольфарочка• 17 марта в 08:26
Ответ дляПопразендовна
Ну, смотря какой коридор. У меня в трешке длинный, сама не поклею, отвалятся.
Попразендовна• 17 марта в 08:27
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы прям суперсоветчик
Лівий Локіть• 17 марта в 08:31
Ответ дляОтжигающая
Я сама, дивилась відео на ютуб як самі клеять, але сама ніколи не клеїла. Фарбувати не хочу, бо в мене кішка з астмою
Так водоемульсійна фарбами, лісова шпаклівка більш екологічні за дорогі шпалери, дешевими гарно Ви самі не поклеєте
Попразендовна• 17 марта в 08:27
Ответ дляМольфарочка
Длинный и широкий? Автор написала 6м площадь
Лівий Локіть• 17 марта в 08:32
Ответ дляЗубожиння
Под обои так же надо готовить поверхность.
Проґрунтувати? На стелі малою площею нічого неідеального під шпалери видно не буде, шпалери скриють все.
Анонім Перший• 17 марта в 08:28
Ответ дляЧерговий по кухні
не треба шпалери, краще пофарбуйте і стелю і стіни, і дешевше та модніше.
Прежде чем красить,надо выготовить стены, это дорого и нужен специалист
Лівий Локіть• 17 марта в 08:29
Ответ дляОтжигающая
Отож, а мені треба щоб легко було , бо я сама
Пофарбувати
Пи Пи Пилюля• 17 марта в 08:30
Ответ дляПопразендовна
Вы прям суперсоветчик
Ну да, а обои на потолок - это прям отличные советы) Зачем делать потолок по канонам 50-летней давности?)
В идеале вообще потолочников вызвать, это не бешеные деньги будут
Анонім Перший• 17 марта в 08:30
Ответ дляЗубожиння
Побелка, возьмёте валик на палке и покрасите. Как обои клеить на потолке не представляю, вы это уже делали? Как их разгладить, вы в том клею искупаетесь.
Клеится легко и просто ,никакой клей не течет
Лівий Локіть• 17 марта в 08:30
Ответ дляМольфарочка
Ой, ні, якщо потім їх демонтувати, там така хороша. Ще треба дуже гарно підібрати, порізати... В мене допустім гарно стеля ними не вийшла, навіть шпалери клеїла набагато краще
Анонім Перший• 17 марта в 08:31
Ответ дляЗубожиння
Что вы такое советуете,,,,валик на палке,,,,вы вообще далекаЯ от ремонта,тогда лучше молчать
Попразендовна• 17 марта в 08:31
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы не в теме. Даже разговаривать не вижу смысла. У вас наверняка есть ии в телефоне-расширяйте кругозор.
Лівий Локіть• 17 марта в 08:33
Ответ дляПи Пи Пилюля
А хтось хоче зекономити і отримати досвід власний. Поганого в цьому немає нічого. До того ж професійні за малий об´єм робіт беруться неохоче, а якогось шарамигу запрошувати, то авторка сама собі краще зробить
Отжигающая
• 17 марта в 08:33
Ответ дляМольфарочка
Теж думала про них
Кидстаффовка• 17 марта в 08:35
у багатьох новачків обої на стінах розходяться й по факту, то даром потрачені гроші. Розходиттсь можуть й через пів року, а не одразу. Й по грошам дорожче, ніж найняти людину. Про потолок взагалі мовчу
Пи Пи Пилюля• 17 марта в 08:34
Ответ дляПопразендовна
Вы думаете, я обоев на потолке не видела? В старых квартирах и домах до сих пор часто висят. Ну не хотят люди переделывать - их право. Но чтобы в 2026 году в своем уме клеить обои на потолок? Зачем, если есть другие варианты
Отжигающая
• 17 марта в 08:34
Ответ дляПопразендовна
Ось така форма коридору
Пи Пи Пилюля• 17 марта в 08:35
Ответ дляЛівий Локіть
6 квадратных метров потолочники за 2 часа натянут по дороге на другой более интересный объект
Лівий Локіть• 17 марта в 08:35
Ответ дляОтжигающая
Теж думала про них
Я не раджу. Мороки більше, ніж ефекту. Якщо погано вийде той клей зубами з стелі не віддерти, це мій власний досвід.
Анонім Перший• 17 марта в 08:36
Ответ дляПи Пи Пилюля
Человек не может сам обои поклеить,а вы ему делайте подвесной потолок,это надо уметь,или вам лишь бы ляпнуть
ШобВам_КакНам• 17 марта в 08:37
Ответ дляОтжигающая
На стелю клеети шпалери одній ну дуже важко.
Щоб потім вони виглядали нормально - під них потрібна така ж підготовка як і під фарбування.
В фарбувати значно легше.
Якщо не будете робити шпаклівку, то краще вже фарбувати. Так, нюанси поверхні фарба не скриє. Але шпалери на не рівній поверхні будуть виглядати теж не ідеально, в ще і відключатися будуть.
Висновок: якщо грошей обмаль - купить грунтовку та фарбу, пензлик та валик.
Якщо грошей трошки більше - поцікавтесь скільки буде коштувати встановити натяжну стелю. Можливо на ваш об´єм це буде не дуже велика сума, в виглядати буде ідеально.
В фарбувати значно легше.
Лівий Локіть• 17 марта в 08:37
Ответ дляПи Пи Пилюля
Далеко не факт, що візьметься, роки більше, ніж вони зроблять. Знаю, бо мені треба іноді на дрібні ремонти фахівці, ох прошені, з тих хто якісно робить.
Пи Пи Пилюля• 17 марта в 08:37
Ответ дляАнонім Перший
Вы подвесной от натяжного не отличаете, лучше Вам не комментировать))