ЖенаАйтишнеГа• 17 марта в 15:01

Аккорд vs Адріатик vs Поїхали з нами

З яким з цих турагентів краще поїхати в автобусний тур.
Маршрут та вартість майже однакова.
Єдине, у Адріатика виїзд о 5 ранку, у інших в 7-30.
Виїзд зі Львова, я приїду у Львів десь у 23-24, тобто ніч тусіть на вокзалі.
13чудоСВЕТА• 17 марта в 15:06
Іншого часу прибуття у Львів нема?
автор ЖенаАйтишнеГа • 17 марта в 15:14
Ответ для13чудоСВЕТА
Іншого часу прибуття у Львів нема?
Нажаль ні. Теоретично можна на таксі. Їхати десь 3-3.5 години. Але вночі, по трасі, комендантська година. Не факт , що з мого містечка будуть бажаючи
Луковая• 17 марта в 15:16
Ніхто з них. Я вибирала оператора для автобусного туру, прочитала відгуки про усіх цих- повно негативних відгуків. Я їздила з Євротріпс, теж зі Львова виїзд.
Додекаэдр• 17 марта в 15:20
Ездила с Поехали с нами. Понравилось.
13чудоСВЕТА• 17 марта в 15:21
Ответ дляЛуковая
Донька їздила з Євротріпс, теж сподобалося
автор ЖенаАйтишнеГа • 17 марта в 15:25
Ответ дляЛуковая
Дивно, бо якщо не брати відгуки на сайті Євротріпса, то теж багато негативних.
Ну і у них немає турів на березень
13чудоСВЕТА• 17 марта в 15:29
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну і у них немає турів на березень
Але у кожного свої очікування, вибагливість і досвід. У одних склянка напів порожня, у інших наполовину повна.
автор ЖенаАйтишнеГа • 17 марта в 15:27
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну все рівно у них немає ні дати, ні напрямку того, що мені потрібно
Луковая• 17 марта в 15:56
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну і у них немає турів на березень
Уже розібрали, напевно, у них ціни нижчі, але краще заздалегідь бронювати, я собі тур за півтора місяці бронювала.
Щебетушка• 17 марта в 16:59
С Акорд тур ездила в прошлом году.
Автобус нормальный, водители очень хорошие, помогали с вещами. Сопровождающий группы отзывчивая и прикольная.Но это смотря, какой тур..
Турагенція Tourdream• 17 марта в 19:11
Автор, справа у тому, що ’Поїхали з нами’ це не туроператр по автобусних турах, а мережа турагенцій. Можливо, вони вам запропонують тури від інших операторів, що роблять автобусні тури.
Бо Аккорд та Адріатік далеко не єдині, та зовсім не найкращі, особливо перший.