Сало не люблю• Изменено 1 час назад
Чи можна фарбувати стелю без шпаклевки?
Ось така стеля, помила від пилу і бруду. Планую грунтувати в 2 шари а потім фарбувати вапняною чи водоімульсіонкою. Якщо пропустити этам шпаклевки?
Бюджет малий
Сало не люблю
• 1 час назад
Я вже думаю, може так і залишити стелю, поклеїти шпалери і все, така голова вже, бо сама і немає чоловічої допомоги.
Квартира типу бабушатнік, сама жити не планую, під бюджетну оренду
Блондинка в Законе• 1 час назад
Ответ дляСало не люблю
Ха-ха-ха
Ну троляка
Сало не люблю
• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну то фарбуйте
Чи ви щодня писати будете ?
Я другий раз пишу, порадили грунт+побілка
Блондинка в Законе• 1 час назад
Ответ дляСало не люблю
Забула ? У кішки астма
Сало не люблю
• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Законе
Забула ? У кішки астма
Так, я перший раз пробую робити щось сама. Вапняна фарба має різкий запах?
ХаДиДиШь• 1 час назад
Ответ дляparele
Я би шпаклювала. Бо кожну цяточку буде після фарбування видно.
А ще, коли захочете нарешті зробити нормально, буде дуже важко здерти ту фарбу.
Шпалери взагалі не розглядала б, бо самостійно Ви їх не поклеїте.
вона взагалі сама нічого зробити не зможе. В неї лапки.
Сало не люблю
• 1 час назад
Ответ дляparele
До цього були шпалери, дуже легко демонтувала. Так, псувати фарбою не хочется. Якщо поклеїти метрові шпалери на флізі, де клей наносять тільки на стіну, але поклеїти впоперек? Коридор вузький, ширина стелі 1.2м.
Ласкове телятко• 1 час назад
ця грунтовка дуже агресивна, може залишити потьоки які потім нічим не відчистити. Грунтувала стіну, був просто жах, прийшлось все переробляти
Сало не люблю
• 1 час назад
Ответ дляЛаскове телятко
Це мені порадив консультант в Епіцентрі
Ласкове телятко• 1 час назад
я говорю з власного досвіду. Робили ремонт самі, тому теж взяли її бо порадили, результат був жахливий, прийшлось все шліфувати, щоб здурти цю фігню
Блондинка в Законе• 58 минут назад
Ответ дляСало не люблю
Це мені порадив консультант в Епіцентрі
Ви знаєте я була в епіцентрі на вихідних і мені впарили цю саму.
Я поклала у корзину , а потім залишила.
Я вам вчора скидала сайт де грунтовна 1 л 52 грн.
Я поклала у корзину , а потім залишила.
Дикая Роза• 58 минут назад
Да можно конечно, я так бетон красила. Без шпаклевки просто будут видны неровности. Мне было пофиг на это
Блондинка в Законе• 58 минут назад
Ответ дляЛаскове телятко
Жесть
А я була на вихідних в епіку, мені теж впарили її алея вкінці не взяла.
Сало не люблю
• 57 минут назад
Ответ дляЛаскове телятко
Капець( Ціна її не сама дешева, я взагалі на іншу дивилась, а консультант підбіг і каже ось така краща
Таку дивилась
Ласкове телятко• 54 минуты назад
Ответ дляСало не люблю
Таку дивилась
я вже не памятаю чим ми потім грунтували, подивлюсь ввечері в гаражі залишки. Але ту грунтовку церезіт я надовго завамятаю
Сало не люблю
• 54 минуты назад
Ответ дляБлондинка в Законе
Я поклала у корзину , а потім залишила.
Я нетерпляча, побігла в Епік вчора, у мене ще поруч Обойний
Сало не люблю
• 53 минуты назад
Ответ дляЛаскове телятко
не хочете стелю просто під лофт залишити?
Не знаю навіть. Мені ще стіни треба клеїти
Ласкове телятко• 53 минуты назад
а в якому стилі буде решта приміщень. Взагалі робота зі стелею це дуже важко, ну щоб дійсно якісно зробити. Можливо подивіться стиль лофт, надихніться. Стелю лишити такою і аксесуарами рухатись в цьому напрямку
Сало не люблю
• 52 минуты назад
Ответ дляНеГолосую
Це коридор? Може краще такі квадратні пінопластові панелі приклеїти?
Так, коридор
Сало не люблю
• 50 минут назад
Ответ дляЛаскове телятко
Немає ніякого стилю, старі шпалери були, які вже самі відвалювались, я їх і зняла. А тепер думаю, що його робити)
Ласкове телятко• 45 минут назад
Ответ дляСало не люблю
подумайте спочатку про цілісну картину, а потім робіть. Без цього розуміння результат бде такий собі
Сало не люблю
• 40 минут назад
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую) Я сама дивлюсь на стелю і вона мені подобається такою. Буду дивитись варіанти