Хитрушка-чекушка• сегодня в 14:03

Не дають пенсію в повному обсязі. Рішення суду є, пенсія має бути на рівні 20000

Тато вже 10 років пенсіонер
Давали пенсію 7000 грн всі ці роки, але не всі роки зарахували у стаж

Він подав заяву до суду, щоб передивились ту пенсію- суд призначив виплачувати 20000 грн кожного місяця
А по факту виплачують 11000 грн і кажуть що більше не можуть, немає коштів в державі
А як це?
Виходить що ось так можуть сказати пенсіонерам?
Ну шо не так?• сегодня в 14:03
День фантастических историй?
автор Хитрушка-чекушка • сегодня в 14:04
Тобто я зараз плачу ЄСВ а потім як прийде діло до пенсії - мені скажуть, ой а немає грошей в бюджеті
Не можемо платити
Ответ дляНу шо не так?
День фантастических историй?
Не день
Це правда
Цветочница• сегодня в 14:05
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не день
Це правда
Давайте рішення суду. У виконавчу звертались? Давайте відповідь пенсійного. Ви ж не пізда@лка?
Соседка Маши• сегодня в 14:05
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не день
Це правда
По идее такого быть не может.
Тем более что на пенсию деньги есть.
А вообще да пенсионеров все больше и больше, страшно представить что будет дальше
Ну шо не так?• сегодня в 14:05
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не день
Це правда
Конечно ложь.
После решения суда не может быть ’нет денег у государства ’
Рожева юбка• сегодня в 14:05
Що значить «кажуть»? Письмова відповідь повинна бути. У вас жеж рішення суду є
lotava• сегодня в 14:06
У дідуся така сама ситуація. Через суд нарахована компенсація за попоредні роки. Пенсійний каже, що грошей немає
Херсон це Україна• сегодня в 14:07
В рішенні суду є розрахунок пенсії? Чи звідки сума 20тис?
Звертайтесь в виконавчу для виконання рішення.
Вас юристи в суді вели, вони що кажуть?
Дівчина заглядєніє• сегодня в 14:07
Автор все спілкуваня в письмовому вигляді, має бути. Все зареєстровано, інакше ви в цій державі нічого не доб´єтесь. Звернення листи, відмови.
Істеріомама• сегодня в 14:08
Ви повинні ще позов подавати на виплату різниці між тим що призначив суд і виплатами. Юрист же вів справу?
Зроблено у 80-х• сегодня в 14:09
Уже больше 7 лет прошло. Доначислили пенсии почти на 500 тыс грн, есть решение суда, ПФ не выплатил, тоже типа денег нет и ничего не сделаешь. Ну хоть родители уже не ждут, а то после решения уже готовились делать покупки.
Просто Фіфа• сегодня в 14:08
Ответ дляlotava
Прямо ротом говорят?
Зроблено у 80-х• сегодня в 14:08
Ответ дляlotava
+ точно также.
Зроблено у 80-х• сегодня в 14:10
Ответ дляПросто Фіфа
Прямо ротом говорят?
Какое-то письмо есть, это пенсия от минобороны: текущую пенсию подняли, а долг не выплачивают, потому что денег нет.
Ласунка• сегодня в 14:10
Ответ дляНу шо не так?
День фантастических историй?
Отнюдь нет, у папы через суды 25950, на руки 15 тысяч и денег нет, ездила сама с ним в пенсионный денег нет.
При чем в пенсионом кабинете 25950 и пишут , что выплатили.
Милота• сегодня в 14:10
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не день
Це правда
Це жиииирно
автор Хитрушка-чекушка • сегодня в 14:11
Ответ дляІстеріомама
За попередні роки тату нарахували 100 грн
Одним платежем ось так 100 грн
10 років він отримував пенсію не в повному обсязі і ок нехай
Але почніть тоді давати зараз, після рішення суду ті 20000 грн

А вони кажуть шо немає в казні стільки коштів
автор Хитрушка-чекушка • сегодня в 14:12
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вам виплатили пенсію так як написав суд? На тому рівні що суд призначив яи менше?
Дівчина заглядєніє• сегодня в 14:12
Ответ дляМилота
Це жиииирно
Ні колезі нарахували 6 тисяч. Пів року оббивали пороги, пенсійного. Зробили перерахунок, 10. Ніхто різниці не заплатив.
Ласунка• сегодня в 14:12
Ответ дляНу шо не так?
Конечно ложь.
Может!!!!
Нет денег в пенсионом фонде, заплатят когда будут, вот грозятся какие- то доплаты с апреля .
При чем их сотни тысяч этих пенсионеров, вчера даже а телеграмм пост видела, что пенсионный фонд Украины должен огромные суммы, с денег нет.
автор Хитрушка-чекушка • сегодня в 14:13
Ответ дляДівчина заглядєніє
Чесно кажучи не знаю що робити
Тато ходив в пенсійний
«Кажуть немає грошей більше виплатити ніж 11000 не зможемо
І шо ви нам зробите
До сраки ваша бумажка з суду
Приблизно так і відповіли»
Да будет так• сегодня в 14:13
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не день
Це правда
Де офіц відповідь ПФу?
вкрации• сегодня в 14:15
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не день
Це правда
Ні, це неправда, бо так не буває. Вам ніхто не міг сказати, що більше платити не можуть, бо у держави немає коштів. Покажіть офіційну відповідь ПФУ.
автор Хитрушка-чекушка • сегодня в 14:14
Ответ дляДа будет так
Де офіц відповідь ПФу?
Офіційної немає відповіді
До кого звертатись за тією відповіддю
Пешеходик• сегодня в 14:14
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не день
Це правда
Покажите что-то, что подтвердит ваши сллова
Пешеходик• сегодня в 14:15
Ответ дляlotava
Автор без анонима?))
Зам. зав. Анонима• сегодня в 14:15
Ответ дляХитрушка-чекушка
Чесно кажучи не знаю що робити
Тато ходив в пенсійний
І шо ви нам зробите
До сраки ваша бумажка з суду
Приблизно так і відповіли»
Что значит ’Говорят’ ? Официальный ответ на бумаге с печатью и подписью есть ?
автор Хитрушка-чекушка • сегодня в 14:15
Ответ дляПешеходик
Усно відповіли в пенсійному
Тато їздив питав чому 11000 а н 20000 як за рішенням суду

Юрист не порадив писати в пенсійний.. але ви зараз мені дали ідею писати листа?
Куди писати
Дякую
напишіть хтось
Кофр для ноги• сегодня в 14:15
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не можемо платити
є вирогідність що вам скажуть - пенсії відмінили