Хитрушка-чекушка• сегодня в 14:03
Не дають пенсію в повному обсязі. Рішення суду є, пенсія має бути на рівні 20000
Тато вже 10 років пенсіонер
Давали пенсію 7000 грн всі ці роки, але не всі роки зарахували у стаж
Він подав заяву до суду, щоб передивились ту пенсію- суд призначив виплачувати 20000 грн кожного місяця
А по факту виплачують 11000 грн і кажуть що більше не можуть, немає коштів в державі
А як це?
Виходить що ось так можуть сказати пенсіонерам?
А як це?
З бісиками• сегодня в 15:51
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дівчата
Давайте підсумуємо
Що робити?
Простти офіційної відповіді чому кошти не платять а потім к виконавчу службу вислати листи?
Давайте підсумуємо
Що робити?
Ну ось дивиться, пенсійний фонд пише як зараз повинні виконуватися рішення згідно нової постанови.
Хитрушка-чекушка
• сегодня в 15:52
Ответ дляСнегопадка
Звичайно, самі. Адвокату платити треба. Виконавча то просто - приносите судове рішення, яке не виконується. Якщо вже віддали у пенсійний, візьміть копію у суді і подавайте на виконання.
Скаргу написати теж просто.
Якщо хочете безкоштовний варіант, то зайдіть на сайт урядової гарячої лінії і напишіть від імені батька звернення (пишіть його піб, його адресу, наче він звертається: Повідомляю, що такого то числа подав до ПФУ такого то міста судове рішення про перерахунок моєї пенсії. Повідомляю, що станом на 17.03.26 судове рішення не виконується, оскільки мені виплачується пенсія у розмірі 12 тис грн замість призначених 20тис грн (чи скільки у вас). З даного приводу звернувся до ПФУ за місцем проживання, проте розмір пенсії залишився незмінний - 11 тис грн, що не відповідає судовому рішенню.
Прошу вжити заходів для перерахунку розміру моєї пенсії відповідно до судового рішення з такого-то числа (як у рішенні суду написано, від коли перерахунок), вжити заходів для виплати пенсії у повному обсязі за вказаний період, надати письмові роз´яснення щодо розміру виплаченої пенсії - 11 тис грн замість 20 тис.грн).
Відповідь йому надійде письмово з ПФУ.
Якщо нічого не зміниться, то за 2 місяці можете сміливо скаржитися на бездіяльність працівників ГУ ПФУ в просити притягнути її до відповідальності за недбале виконання посадових обов´язків. Ви їх задовбете і вони або виплатять, щоб лише не зв´язуватися, або все залишиться як є. Але в такому випадку можна судитися з ними за недбалість.
Скаргу написати теж просто.
Відповідь йому надійде письмово з ПФУ.
Даую іам дуже
Хитрушка-чекушка
• сегодня в 15:53
Ответ дляСнегопадка
Скаргу написати теж просто.
Відповідь йому надійде письмово з ПФУ.
Скаргу написати теж просто.
Відповідь йому надійде письмово з ПФУ.
Дякую😊
Да будет так• сегодня в 18:21
Ответ дляХитрушка-чекушка
Офіційної немає відповіді
До кого звертатись за тією відповіддю
Ви на приколі?
ПироженкА• сегодня в 18:54
Каждьій день одно и то же. Вчера, сегодня...
Жду завтра фентези про пенсії
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 2 часа назад
Ответ длявкрации
Ні, це неправда, бо так не буває. Вам ніхто не міг сказати, що більше платити не можуть, бо у держави немає коштів. Покажіть офіційну відповідь ПФУ.
Буває. Ми виграли 2 суди, держава повинна повернути 2400 грн. судового збору, але в казні грошей немає. В офіційній відповіді казначейства, щось типу ’ми вас поставили в чергу, борг на 8 мільярдів, а держава заклала в бюджет на виплати тільки 2 мільйона’. От и чекайте коли їх виплатять)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Письменно подаете копию решения суда и запрос. Моим ответили письменно, что сейчас нет возможности выплатить и бла-бла-бла. Юрист тоже сказал, что нулевая вероятность выплаты. Жалобы и повторный суд не помогут. Но после решения сумма пенсии пересчитали и платят по-новому в полном объеме, но долг нет.
Моему папе начали выплачивать долг по 100 грн, в месяц) Выходит, нужно больше 200 лет, чтобы пенсионный полностью вернул долг.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЛасунка
Почитайте там постановка 821, мы под нее попали, может и вы, все проблемы сейчас от этой июльской постанови , чтоб деньги не выплачивать.
ця постанова вже оскаржена
Хитрушка-чекушка
• 1 час назад
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
ця постанова вже оскаржена
Де прочитати
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 1 час назад
Ответ дляЗ бісиками
Ось з нашого рішення, яке набрало силу. Ухвала про відкриття провадження від 23 травня 2018 року. У рішенні -... провести перерахунок та виплату пенсії з моменту її призначення - з 04 березня 2015 року, на пільгових умовах, з урахуванням проведених виплат. Борг за минуле отримали одним платежем, після боротьби з пенсійним та виконавчою.
Скільки часу у вас пройшло від дати рішення суду до повної оплати боргу?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 1 час назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Де прочитати
Ось рішення суду Треба почекати, коли воно набере законної сили.
Хитрушка-чекушка
• 1 час назад
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я вірно розумію
Це означає шо якщо скасують цю постанову то будуть платити як має бути?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 1 час назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я вірно розумію
Так, будуть платити, як платили до постанови, її дія буде скасована.
З бісиками• 7 минут назад
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Десь пів року. Дуже було важко та складно, а не просто на блюдці з блакитною обводкою.