Хитрушка-чекушка• 18 марта в 14:03

Не дають пенсію в повному обсязі. Рішення суду є, пенсія має бути на рівні 20000

Тато вже 10 років пенсіонер
Давали пенсію 7000 грн всі ці роки, але не всі роки зарахували у стаж

Він подав заяву до суду, щоб передивились ту пенсію- суд призначив виплачувати 20000 грн кожного місяця
А по факту виплачують 11000 грн і кажуть що більше не можуть, немає коштів в державі
А як це?
Виходить що ось так можуть сказати пенсіонерам?
автор Хитрушка-чекушка • 18 марта в 14:35
Ответ дляЛасунка
Почитайте там постановка 821, мы под нее попали, может и вы, все проблемы сейчас от этой июльской постанови , чтоб деньги не выплачивать.
Так

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/821-2025-п#Tex...

Бо тато ось пару місяців назад тільки отримав рішення суду про 20000 грн
автор Хитрушка-чекушка • 18 марта в 14:36
Ответ дляЛасунка
Нет, с июля наш президент новую постановку принял, официально, чтоб людям деньги не выплачивать .
С июля полный вперед, при чем в кабинете пенсионом стоит та пенсия которую никто не выплачивает, а типо будут когда деньги будут
Тобто це було зроблено спеціально
Щоб пенсіонери залишились голі і босі
Простецкая• 18 марта в 14:37
Ответ дляХитрушка-чекушка
Офіційної немає відповіді
До кого звертатись за тією відповіддю
Зверніться до адвоката. Він зробить адвокатський запит до ПФ на підставі рішення суду.
Простецкая• 18 марта в 14:37
Ответ дляХитрушка-чекушка
Усно відповіли в пенсійному
Тато їздив питав чому 11000 а н 20000 як за рішенням суду

Юрист не порадив писати в пенсійний.. але ви зараз мені дали ідею писати листа?
Куди писати
Дякую
напишіть хтось
Та брехня. Адвокати знають що і куди писати
Ласунка• 18 марта в 14:39
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так

Вы зайдите в его пенсионный кабинет, я заходила с адвокатом, у нас много судов было, все закончено , в кабинете в пенсионом фонде пенсия 25950, а платят старую 15, мы вначале просто ждали, потом поехали в пенсионный , начальница говорит новая постановка, никто и не отказывается платить, платить будут. Когда деньги будут , сейчас нет, платить второй выплатой будут в месяц , вторая выплата, типо погашение Долгов .
Ждем апреля, с адвокатом на связи, у него сейчас таких нас очень много.
З бісиками• 18 марта в 14:40
Ответ дляЛасунка
Таке і раніш було, невиплати по рішенням судів.
Снегопадка• 18 марта в 14:41
Ответ дляХитрушка-чекушка
Усно відповіли в пенсійному

Куди писати
Дякую
напишіть хтось
Дайте судове рішення на виконання у виконавчу службу. Вони мають нараховувати борг і стягувати його.
Скаржитися треба на головне управління ПФУ по області проживання тата (якщо Київ, то ГУ ПФУ у м.Києві).
Але виконавча служба то найефективніше.
З бісиками• 18 марта в 14:41
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не подавала
Чого? Це потрібно зробити обов’язково.
Ну шо не так?• 18 марта в 14:43
Ответ дляЛасунка
А можно номер постановы? У меня папа как раз в процессе суда
Снегопадка• 18 марта в 14:43
Ответ дляХитрушка-чекушка
В мене більше цікавить чи потрібно чекати взагалі цю письмову відповідь і нащо вона вплине?
Ні на що не вплине. Якщо задовбаєте ГУ ПФУ скаргами на невиплату, то може просто виплатять борг у першу чергу, аби лише вам відписки не писати.
Ласунка• 18 марта в 14:43
Ответ дляЗ бісиками
Не было, новую пенсию всегда платили, не платили за предыдущие годы никогда, а новую платили.
У нас уже несколько лет суды были, все предыдущие четко, долги нет не выплачивали, но новую платили сразу.
Сейчас нет, по документам одна пенсия и в пенсионом кабинете она же, а на руки старая.
Пузата Хата• 18 марта в 14:46
Ответ дляХитрушка-чекушка
Усно відповіли в пенсійному

Куди писати
Дякую
напишіть хтось
в управление ПФУкраины
Ласунка• 18 марта в 14:46
Ответ дляНу шо не так?
821 Сразу начальница вам и скажет, это как можно абсолютно законно не выплачивать людям деньги.
Пузата Хата• 18 марта в 14:48
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ні немає

Підкажіть будь ласка як звертатися до кого чи це має бути електронний лист чи це треба кудись іти щоб отримати таку відповідь офіційно

Тато вже втомився розбиратися, це так важко, я хочу сама допомогти йому
можно зверненням,но лучше заказным с уведомлением.
Пузата Хата• 18 марта в 14:50
Ответ дляХитрушка-чекушка
в исполнительную сходите с этим ответом.
короче пусть будет...
на правит.горлинию позвоните 1545
Наверняка• 18 марта в 14:53
Ответ дляЛасунка
Отнюдь нет, у папы через суды 25950, на руки 15 тысяч и денег нет, ездила сама с ним в пенсионный денег нет.
При чем в пенсионом кабинете 25950 и пишут , что выплатили.
Не поняла последнее предложение. Они по бумагам у себя проводят 25 тыс?
Ласунка• 18 марта в 14:56
Посмотрите на you tube про суды и 821 постанову , много там адвокатов, лучше их посмотрите, они хоть разбираются, тут нет, не знают , что сейчас у нас творится, а только « жирно» пишут, хоть бы своей неграмотности стеснялись бы, а не хвалились тем, в чем вообще не разбираются.
З бісиками• 18 марта в 14:56
Ответ дляЛасунка
Ось з нашого рішення, яке набрало силу. Ухвала про відкриття провадження від 23 травня 2018 року. У рішенні -... провести перерахунок та виплату пенсії з моменту її призначення - з 04 березня 2015 року, на пільгових умовах, з урахуванням проведених виплат. Борг за минуле отримали одним платежем, після боротьби з пенсійним та виконавчою.
Ласунка• 18 марта в 15:00
Ответ дляЗ бісиками
Вы в курсе, что именно сейчас все по другому, после принятия 821 постанови, зачем ваши старые тут решения проблем.
До постанови выплачивали людям деньги.
А волнует именно почему не платят сейчас
энциклопУдия• 18 марта в 15:01
Ответ дляХитрушка-чекушка
Тобто я зараз плачу ЄСВ а потім як прийде діло до пенсії - мені скажуть, ой а немає грошей в бюджеті
Не можемо платити
у выплат ЕСВ тоже есть свои границы, выше которых ПФ не учитывет
З бісиками• 18 марта в 15:03
Ответ дляЛасунка
До постанови выплачивали людям деньги.
Мати божа. Я коментувала що такий бардак зажди був, на це ви написали наступне -
автор Хитрушка-чекушка • 18 марта в 15:07
Ответ дляСнегопадка
Але виконавча служба то найефективніше.
Це можемо ми самі зробити чи обовязково залучати адвоката?
Солоденька цукОрка• 18 марта в 15:09
Ответ дляХитрушка-чекушка
Чесно кажучи не знаю що робити
Тато ходив в пенсійний
«Кажуть немає грошей більше виплатити ніж 11000 не зможемо
І шо ви нам зробите
До сраки ваша бумажка з суду
Приблизно так і відповіли»
Відповіли письмово? А то буде - ’ми не це мали на увазі
Ласунка• 18 марта в 15:22
Ответ дляЗ бісиками
Ну тогда извините, не разобралась, меня все эти « жирно» бесят , От вообще ничего не разбирающихся людей.
Намазюкана нішою• 18 марта в 15:23
Забудьте, когда-то была фишка - дети войны, по закону им положены были выплаты что-то в размере 200 долларов, все по закону, юристы на этом зарабатывали, у меня однокласник на этом целое состояние заработал, снял офис, поставил компьютер с принтером и штамповал позовные заявы в суд на выплаты за 50 баксов, там очереди из пенсионеров стояли, они платили 50 баксов получали позовну заяву, шли с ней в суд, суд выигрывали, он обазал державу выплатить положенные бабки, но казначейство отписывалось что на это деньги в бюджете не предусмотрены и когда эти пенсионеры начали щемиться к юристу с вопросами - где деньги Зина? мы дали 50 баксов, а денег нет, он обьяснял что суд они выиграли, какие к нему вопросы? но когда они массово пошли к нему бо им никто деньги не выплачивал, он просто свалил с концами, увпев при этом наштамповать пару тысяч заяв
Тень льва• 18 марта в 15:25
Свекровь тоже в суд подавала, присудили больше. Но в пенсинном опять пересчитали и платят по старому. Так что верю.
автор Хитрушка-чекушка • 18 марта в 15:25
Дівчата
Давайте підсумуємо
Що робити?
Простти офіційної відповіді чому кошти не платять а потім к виконавчу службу вислати листи?
З бісиками• 18 марта в 15:31
Ответ дляЛасунка
Нічого, буває.)
Снегопадка• 18 марта в 15:36
Ответ дляХитрушка-чекушка
Звичайно, самі. Адвокату платити треба. Виконавча то просто - приносите судове рішення, яке не виконується. Якщо вже віддали у пенсійний, візьміть копію у суді і подавайте на виконання.
Скаргу написати теж просто.
Якщо хочете безкоштовний варіант, то зайдіть на сайт урядової гарячої лінії і напишіть від імені батька звернення (пишіть його піб, його адресу, наче він звертається: Повідомляю, що такого то числа подав до ПФУ такого то міста судове рішення про перерахунок моєї пенсії. Повідомляю, що станом на 17.03.26 судове рішення не виконується, оскільки мені виплачується пенсія у розмірі 12 тис грн замість призначених 20тис грн (чи скільки у вас). З даного приводу звернувся до ПФУ за місцем проживання, проте розмір пенсії залишився незмінний - 11 тис грн, що не відповідає судовому рішенню.
Прошу вжити заходів для перерахунку розміру моєї пенсії відповідно до судового рішення з такого-то числа (як у рішенні суду написано, від коли перерахунок), вжити заходів для виплати пенсії у повному обсязі за вказаний період, надати письмові роз´яснення щодо розміру виплаченої пенсії - 11 тис грн замість 20 тис.грн).
Відповідь йому надійде письмово з ПФУ.
Якщо нічого не зміниться, то за 2 місяці можете сміливо скаржитися на бездіяльність працівників ГУ ПФУ в просити притягнути її до відповідальності за недбале виконання посадових обов´язків. Ви їх задовбете і вони або виплатять, щоб лише не зв´язуватися, або все залишиться як є. Але в такому випадку можна судитися з ними за недбалість.
Снегопадка• 18 марта в 15:38
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дівчата
Давайте підсумуємо
Що робити?
У виконавчу не треба листом. У виконавчу краще особисто, йдіть разом з татом, щоб познайомитися. Гарні стосунки з виконавцем дуже важливо. Якщо можна подати через канцелярію виконавчої, то я б подавала особисто і попросила сказати хто виконавець зразу.