Добрий день, дівчата.
Хочу почитати Ваші відгуки про пральні машини + сушка (2в1) від реальних користувачів.
Маю пральну машину, але хочу купити ще сушильну машину, яка коштує приблизно 25тис. Проте бачу продаються машинки 2в1 - яка спочатку випере речі, а потім і висушить (і не потрібно перекладати речі із однієї машинки в іншу) Їх вартість в районі 40-42тис.грн. (тобто не дешевий сегмент)
Мені цікаво , яка якість сушки в машинках 2в1, у мене ніколи такої не було, хочу розуміти, що матиму на практиці
NesmeyanaYa• сегодня в 15:37
Я б купувала окремо, ще й якусь нормальну. У мене 2 в 1 - я не дуже задоволена
Ответ дляNesmeyanaYa
А що не так? Які мінуси?
Мене манить думка, що я зранку перед виходом на роботу закинула прання - а ввечері прийшла - і вже все сухе.
Оця думка мені спокою не дає...
дивлюсь на ось таку
Оця думка мені спокою не дає...
дивлюсь на ось таку
у меня была бош и сейчас самсунг - обе отличные! очень довольна обоими. меня отговаривали от 2 в 1, но я не сталкивалась ни с какими проблемами. Но учтите, сушить не все можно и берите, чтобы разные программы сушки были, потому, что например, экстра сушка - очень мнет белье, потом сложно гладить, я люблю чуть недосушенное
Якщо у вас є місце ставити сушку - беріть окрему. В мене 2в1 самсунг. Вмілому мені подобається. Але постіль не сушу в ній, оскільки дуже м´ята виходить. Так само різний одяг - не догладишся. Сушу трикотаж, рушники, пуховики. Дуже не подобається - це кількість пилюки після сушки на дверцятах, на резинці. Якщо після сушки прати чорне - це капець.
Ответ дляpeti
Я после сушки , ставлю на 6 минут полоскание, без отжима. Как раз пыль убрать с барабана.
FireKitten• сегодня в 17:05
Ответ дляSvetka0412
А що не так? Які мінуси?
Я орендую квартиру, тут пралка Канді 2 в 1. Спочатку я зраділа що вона з сушкою, потім.. ну таке собі.
Нема «кишеньки» для ворсу (у сушильної машини є), тому ворс розтягується по барабану и резинці, кожен раз його звідти виколупувати/чистити треба.
Пересушує одяг.. на режимі «до шафи» речі діставала гаряченні, пересушені, у сина кілька футболок вкоротились :) з окремою сушильною машиною таких проблем нема.