Брехушечка• 19 марта в 02:03

Наглое такое заряжаться они из дома хотят

Написали, понятное объявление:
"Шановні автовласники, у дворі буде змонтовано зарядну станцію для автомобілів, у зв´язку з цим повідомляємо наступне:
- кількість місць для паркування буде зменшено.
- заряджання з квартири буде заборонено.

Відповіді на питання:
1 хто придбав станцію?
- приватний інвестор
2. Яка зацікавленість ОСББ
- 50% з прибутку буде надходити на рахунок ОСББ
3. Що буде при виявленні заряджання з квартири?
- попередження якщо це перше порушення за місяць і буде усунено за 15 хвилин
- якщо попередження не усунено - буде накладено штраф
4. Який штраф та порядок нарахування?
- інформування про факт порушення
- розмір штрафу різниця між вартістю сплаченої електроенергії до енергетичної компанії та тарифами зарядної станції
- попередній розрахунок штрафу (по середньому споживанню за останні 6 місяців)
- пропозиція провести оплату
- виставлення боргу
- виставлення обмежень
5. Які обмеження?
- пропуск в ручному режимі, відключення будь-яких систем автоматизації
В кого тако було• 19 марта в 02:05
Вы забыли принять таблетки.
Алина-1240• 19 марта в 02:33
Ну вы можете подать иск на главу осбб. Запросите бумаги когда и за какие деньги купленна, расходники) найдутся полюбому траблы-и в суд. А он не мафиози и ни чел при должности, потрепают
Love_Love_Love_• 19 марта в 02:38
А чому люди не можуть заряджатися з дому? Що за ідіотизм?
Репетиторша• 19 марта в 02:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Мабуть тому, що гроші миимо каси ОСББ.
Знову Я• 19 марта в 03:47
Почему нельзя людям экономить? Что за обязаловка
Донька подруги• 19 марта в 04:37
У осбб тариф як для юр.особи( там зооовмім інша вартість електроенергії, які прибутки можуть бути?)...а людина заряджається з дому як фіз.особа, але це не заборонено Конституцією.
Та прям багіня• 19 марта в 06:05
Заметили, у Ирины Конор обострения всегда ночью происходят и она начинает строчить какой-то свой бред (для кого?), при этом не участвуя в диалоге созданной темы.
Губка Боб• 19 марта в 07:00
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене сусід заряджається з П´ЯТОГО поверху.
Переноски через пів двора
долой_лама• 19 марта в 07:06
Ответ дляГубка Боб
Переноски через пів двора
и у меня есть такая соседка
никому не мешает
мотает свое электричество
как можно человеку запретить - не понимаю
Замрійлива• 19 марта в 07:13
Ответ длядолой_лама
и у меня есть такая соседка
никому не мешает
мотает свое электричество
Ви не розумієте, бо не розумієтеся у фізиці, дозволена потужність у нього в квартирі яка?
долой_лама• 19 марта в 07:14
Ответ дляЗамрійлива
не знаю, а что есть ограничения на пользование ээ для каждой квартиры?
Замрійлива• 19 марта в 07:14
Ответ дляГубка Боб
Переноски через пів двора
Нехай заряджає, до поки не випишуть акт порушення
долой_лама• 19 марта в 07:16
Ответ дляЗамрійлива
Скорость зарядки электромобиля зависит от типа зарядки: от обычной розетки — около 2–3 кВт·ч
что такое 2-3 квт в час?
Залізна тьотя• 19 марта в 07:36
Ответ дляЗамрійлива
Ви не розумієтесь в електромобілях. Авто ніколи не візьме більшу потужність ніж може дати розетка. Електромобіль бере максимум як бойлер чи чайник
ДинамоКит• 19 марта в 07:46
Ответ дляЗамрійлива
5 кВт зазвичай. А заливати в автівку він може 3 кВт, наприклад. Нічим не порушуючи закони фізики.
Замрійлива• 19 марта в 07:48
Ответ дляЗалізна тьотя
Розетка
Вам пояснити про дозволену і номінальну потужність? А, ні, ви ж розумієтеся лише на чайниках і трішки на електричках. І ніколи не чули про інші регламенти і пк.
Мания-Величия• 19 марта в 07:51
Ответ дляЗамрійлива
Яка? А в електрички яка?
Зараз шок.
Така сама
долой_лама• 19 марта в 07:52
Ответ дляЗамрійлива
Розетка
расскажите
в двух словах
Крихітка на всі• 19 марта в 09:06
Поліцейський патруль• 19 марта в 09:31
Ответ дляТа прям багіня
Ночью санитары не следят, вот она и строчит с телефона . Обострение канцелярита и синдром вахтера у человека. У нас была пожилая дама во дворе, бывший начальник чего-то там, всем рассказывала что и как делать и придумывала правила, которые распечатывала на древней пишущей машинке и вывешивала под парадными, там были шИдевры. Котам запрещалось орать по ночам, а голубям громко топать по козырьку
Крихітка на всі• 19 марта в 09:39
Ответ дляПоліцейський патруль
И как голуби отнеслись ? Перестали топать ?
Поліцейський патруль• 19 марта в 09:56
Ответ дляКрихітка на всі
Они ср...ли на ее распечатки . Птицы,что с них возьмешь
Крихітка на всі• 19 марта в 09:57
Ответ дляПоліцейський патруль
Представляю себе ее разочарование ...
долой_лама• 19 марта в 11:15
Ответ дляЗамрійлива
Розетка
когда появится время и вдохновения поясните пожалуйста мне чайнику, почему нельзя дома заряжать э-мобили?
KROX@• 19 марта в 13:07
Люблю когда люди не имеющие электричек объясняют их особенности.
С дома свою машину не заряжаю, потому что это долго и неудобно. Но истерики несведущих всегда интересно почитать