Снегопадка• Изменено 19 марта в 10:14

Масаж , чи таке дозволяется массажисту

Пішла я фактично перший раз на масаж в житі, після пологів і ношення дитини почула шо спина моя почала сипатись, но то всі деталі упущу , хотіла зробити масаж спини укріпляючиий лікувальний. Роздягатись на масажі до гола чи мені б сам дати якусь накидку ? Бо мені масажист не дав і я чула себе не комфортно , і далі він каже що крім спини треба робити поперек там вже пробачте попа , я кажу нащо? В мене попа ж не болить, фактично мені промажаували дуже низько там і я тепер сиджу і думаю чи то взагалі було дозволено і кореткно? Якщо масаж спини то нашо масажувати фактичо ляжки і сідниці? Дякую просто не хочу чути себе лохом яку розводить збоченець
автор Снегопадка • 19 марта в 13:17
Ответ дляА шо сталося?
А вы до вашего замужа по большой и светлой любви в монастыре воспитывались с самого детства ?
Причому тут шо було, шо було загуло я заміжня жінка з дитиною плануєм ще одну.
Крим мій• 19 марта в 13:17
Ответ дляСнегопадка
От в цьому і справа мені не дали рушника нічого ніякої накидки тому я і пишу спитатися чи то є нормально, а то не є нормально як виявляється
Там, де вам написали, що нормально, ви звісно ж, ігноруєте? Ви платите за масаж в кілька разів менше, плюс ви не переверталися на спину під час масажу.
А шо сталося?• 19 марта в 13:17
Ответ дляСнегопадка
Розводити ноги в сторони? То норма? При масажі? Хіба? Теж не думаю 🤔
Какие ноги ?
Я не в теме• 19 марта в 13:18
Ответ дляСнегопадка
як на гінекологічному кріслі?
чи лежачи на животі розвести аби другу ногу не зачипати пока одну масажують?
Хочу наколоти губи• 19 марта в 13:18
Ответ дляСнегопадка
Це може залежати від салону, куди ходите, які у них правила чи порядки. Можете взяти свого, щоб Вам було комфортніше.
автор Снегопадка • 19 марта в 13:18
Ответ дляЯ не в теме
як на гінекологічному кріслі?
На животі звісно,
А шо сталося?• 19 марта в 13:19
Ответ дляСнегопадка
Все ясно . В монастыре . Или высоко в горах - где-то очень высоко , где люди не водятся .
автор Снегопадка • 19 марта в 13:20
Ответ дляКрим мій
До чого тут скільки я плачу? Я шо знижку просила чи що? Плачу такий самий прайс як всі
автор Снегопадка • 19 марта в 13:20
Ответ дляА шо сталося?
Какие ноги ?
Ноги розвести в стторони коли лежить на животі , питання нашо
Я не в теме• 19 марта в 13:20
Ответ дляСнегопадка
На животі звісно,
божежмій ви дивна
масажист масажує м’язи!
ви, звичайно, одна така в світі цнотлива квіточка з сіськами, але у вас теж є м’язи на внутр.стороні ноги
Крим мій• 19 марта в 13:21
Ответ дляСнегопадка
До того, що в вартість не входить рушник. Ви не знаєте, як формуються ціни?
А шо сталося?• 19 марта в 13:22
Ответ дляСнегопадка
Не ходите туда больше , пожалейте массажиста .
автор Снегопадка • 19 марта в 13:22
Ответ дляЯ не в теме
божежмій ви дивна
масажист масажує м’язи!
Яка мʼяза є скажіть там де майжктпіхва починажтся 😤 і яка та мʼяза має відношення до спини
автор Снегопадка • 19 марта в 13:23
То получає ся щось таке що за мої!!! же ж гроші мене хочуть полааати ? Я звісно поки не стверджую але ж але , шос не спроста мені не комфортно.
А шо сталося?• 19 марта в 13:23
Ответ дляСнегопадка
Я все ждала , когда вы , автор , дойдете до того места , где массажист на вашу матильду покусился . Наконец-то .
Я не в теме• 19 марта в 13:24
Ответ дляСнегопадка
мда...

майже піхва почалася тоді, коли ви створили цю тему
автор Снегопадка • 19 марта в 13:25
Ответ дляА шо сталося?
Я вклала дитину на денний раніше не могла відписувати щ дитиною на руках
А шо сталося?• 19 марта в 13:25
Ответ дляСнегопадка
Моя ж ви киця ....
автор Снегопадка • 19 марта в 13:25
Знаєте що мене тригери. ? Те що я заплатила за це гроші
Киця-бриця• 19 марта в 13:26
Ответ дляСнегопадка
Ну незна я казала чоловікові ( звісно сказала що тільки спину робив) бо він в мене ревнивий якби взнав шо не тільки то він ьи ще розбиратись піщов( , а так чоловік сказав будь обережна бо хлопи бувають різні , купа неадекватнів збочених
Авторе, якщо ви така тривожна і чоловік у вас ревнивий і підозріливий, то вам потрібно шукати лише жінку-масажиста, бо нізащо постраждає старий сорокарічний масажист
Я не в теме• 19 марта в 13:26
Ответ дляА шо сталося?
масажист, під сорок, старуватий, а тут прийшла зірка
а ну-ка, покажи, де в нас майже піхва?

автор, не ходіть до того дядьки, помилуйте людину
з вашою хворою фантазією і трохи збоченою уявою ляпнете комусь в себе в мустечку, що масажист майже до піхви дістався - і всьо, зацькують ні в чому невинну людину
Я не в теме• 19 марта в 13:27
Ответ дляСнегопадка
а мали заплатити вам?
ну то це не до масажиста, це на окружну
Я не в теме• 19 марта в 13:28
Ответ дляА шо сталося?
вміє автор тримати інтригу, скажіть?))
а все почалося з банального рушника
автор Снегопадка • 19 марта в 13:29
Ответ дляА шо сталося?
Внутрішня сторона бедра скажімо, я не можу сказати що він покушавс на піхву ( пробачте я вже ржу. Чогось(
автор Снегопадка • 19 марта в 13:30
Ответ дляЯ не в теме
вміє автор тримати інтригу, скажіть?))
а все почалося з банального рушника
Рушника не було , покушання на піхву прямо теж
Я не в теме• 19 марта в 13:30
Ответ дляСнегопадка
покушався

жінко, вгомоніться!
Я не в теме• 19 марта в 13:31
Ответ дляСнегопадка
навіщо вам був рушник?
А шо сталося?• 19 марта в 13:32
Ответ дляЯ не в теме
вміє автор тримати інтригу, скажіть?))
а все почалося з банального рушника
Однозначно . То она в трусах , то без трусов . То массажист жмакал попу , то раздвигал ей ноги , то до самой пихвы уже добрался .... К концу дня окажется , что он автора ахнул в извращенной форме .
Помидорина• 19 марта в 13:32
Ответ дляСнегопадка
Вы могли встать,взять свою кофту и прикрыть грудь
Я не в теме• 19 марта в 13:33
Ответ дляА шо сталося?
а ви думаєте чого попередній клієнт вийшов і ледь на дихав?
ото ж бо й воно - ахнув діда, ахнув молодую мать