Снегопадка• Изменено 19 марта в 10:14
Масаж , чи таке дозволяется массажисту
Пішла я фактично перший раз на масаж в житі, після пологів і ношення дитини почула шо спина моя почала сипатись, но то всі деталі упущу , хотіла зробити масаж спини укріпляючиий лікувальний. Роздягатись на масажі до гола чи мені б сам дати якусь накидку ? Бо мені масажист не дав і я чула себе не комфортно , і далі він каже що крім спини треба робити поперек там вже пробачте попа , я кажу нащо? В мене попа ж не болить, фактично мені промажаували дуже низько там і я тепер сиджу і думаю чи то взагалі було дозволено і кореткно? Якщо масаж спини то нашо масажувати фактичо ляжки і сідниці? Дякую просто не хочу чути себе лохом яку розводить збоченець
Звоночек• 19 марта в 13:32
Я ходила на спортивний масаж до жінки. То вона мені завжди казала зняти носки, хоча стопи не масажувала, тільки бедра і ікроножні м´язи. Але було в неї таке правило - босоніж. Так що у всіх різні умови)
Снегопадка
• 19 марта в 13:33
Ответ дляА шо сталося?
Однозначно . То она в трусах , то без трусов . То массажист жмакал попу , то раздвигал ей ноги , то до самой пихвы уже добрался .... К концу дня окажется , что он автора ахнул в извращенной форме .
Я одразу писала що я була в трусах, я б не зняла труси це взагалі точно 100 💯, і а це все шо я мала писати якби мене спитали як конкретно проходив масаж то я б написала ,
СМСница• 19 марта в 13:34
вам массаж не поможет.
надо делать упражнения.
они не сложные,но эффективные.
а вы хотите лежать и ничего не делать.
сделайте хотя бы рентген,чтобы посмотреть есть ли грыжи и сходите на конультацию к врачу.
даже по инету консультируют врачи при наличии снимка.
врач Дубук очень толковый.
надо делать упражнения.
они не сложные,но эффективные.
а вы хотите лежать и ничего не делать.
врач Дубук очень толковый.
Снегопадка
• 19 марта в 13:35
Ответ дляПомидорина
Вы могли встать,взять свою кофту и прикрыть грудь
Тепер так зроблю я трохи розгубилась роздягнулась з ліфчика бо думала мені дадуть накидку
Я не в теме• 19 марта в 13:36
Ответ дляПомидорина
навіщо прикривать грудь якщо лежиш тою груддю вниз?
Крим мій• 19 марта в 13:37
Ответ дляСнегопадка
Нащо вам накидка, якщо ви лежали на животі? Поясніть, будь ласка, щось не второпаю. Чи ви йшли до стола через довгий коридор?
Снегопадка
• 19 марта в 13:37
Ответ дляЯ не в теме
Який в вас розмір грудей? Скажіть спочатку
Помидорина• 19 марта в 13:37
Ответ дляЯ не в теме
Если она перевернулась на спину и он массажировал ноги
Там у автора интрига
Удачная• 19 марта в 13:37
Ответ дляСнегопадка
То получає ся щось таке що за мої!!! же ж гроші мене хочуть полааати ? Я звісно поки не стверджую але ж але , шос не спроста мені не комфортно.
Не комфортно - не ходите.
Крим мій• 19 марта в 13:38
Ответ дляПомидорина
Там у автора интрига
Точно ні, але зараз можуть будь які подробиці намалюватись
Снегопадка
• 19 марта в 13:39
Ответ дляПомидорина
Там у автора интрига
Ні
Крим мій• 19 марта в 13:40
Ответ дляСнегопадка
У вас 5? І ви їх по сторонах розложили?
Снегопадка
• 19 марта в 13:40
Ответ дляПомидорина
А зачем тогда грудь закрывать?
И как?
Та закривати коли лягаєш і встаєш
А шо сталося?• 19 марта в 13:41
Ответ дляСнегопадка
А у вас 9 размер ?
Помидорина• 19 марта в 13:41
Ответ дляСнегопадка
Та закривати коли лягаєш і встаєш
Ну спиной к нему повернитесь
Или идите к женщине и расслабьтесь уже,приличная вы наша
Снегопадка
• 19 марта в 13:42
Ответ дляКрим мій
У вас 5? І ви їх по сторонах розложили?
В мене якраз між 4 і 5 , я коли лежала то збоку дуже добре видно
Крим мій• 19 марта в 13:42
Ответ дляСнегопадка
І як там мав рушник втриматись?
А шо сталося?• 19 марта в 13:43
Ответ дляСнегопадка
А массажист тоже дитя гор и сиськи первый раз в жизни увидел ?
Помидорина• 19 марта в 13:43
Ответ дляКрим мій
І як там мав рушник втриматись?
По кругу наверно задрапировать
Снегопадка
• 19 марта в 13:43
Ответ дляПомидорина
Ну спиной к нему повернитесь
Так я повернулась але ж збоку видно
Крим мій• 19 марта в 13:47
Ответ дляСнегопадка
А по темі, йдіть наступного разу до жінки та й потому. Толку з того, що цей ближче? Хіба тему знову можна створити. Але ви дійсно пургу гоните, чи то спеціально, чи не свідомо. Придумали якісь накидки, яких в природі не існує
. За смішну ціну масажу хочете що вам всього - всього надали
СМСница• 19 марта в 13:46
двое смешливых посмотрите в ютубе видео этого врача.
он там всё подробно объясняет и дает упражнения.
БЕСПЛАТНО.
а то не видели и ржут, самые умные.
БЕСПЛАТНО.
а то не видели и ржут, самые умные.
Я не в теме• 19 марта в 13:48
Ответ дляСнегопадка
четвертий
Помидорина• 19 марта в 13:48
Ответ дляСнегопадка
Так я повернулась але ж збоку видно
Вы прикалываетесь,думаете вы первая женщина у него?
Я не в теме• 19 марта в 13:48
Ответ дляПомидорина
Там у автора интрига
ждьомс коли ж уже перевернеться
Крим мій• 19 марта в 13:49
Ответ дляЯ не в теме
ждьомс коли ж уже перевернеться
З цицьками 5 розміру навбоки
А шо сталося?• 19 марта в 13:49
Ответ дляСМСница
БЕСПЛАТНО.
а то не видели и ржут, самые умные.
БЕСПЛАТНО.
а то не видели и ржут, самые умные.
Какого еще врача ? Какие упражнения ? Автор еще и упражнения делала ?
СМСница• 19 марта в 13:50
Ответ дляА шо сталося?
я там выше писала какого врача.