Кондуктор автобуса• вчера в 19:09

Ви теж не будете нічого готувати на Великдень?

Чи щось плануєте?
ЯяяКакаджамбо• вчера в 19:10
Ми не святкуємо
размахер• вчера в 19:10
Буду, звісно, як і кожного дня щось готую. Не голодувати ж
Задираю носа• вчера в 19:11
Придется. Мы едим каждый день, поваров нет(
Цветочница• вчера в 19:11
Буду. Как и всегда
Госпожа Белладонна• вчера в 19:11
Буду, буду.
Как красить яйца модно в этом году?
Seehund• вчера в 19:11
Мы пост не держим, голодных среди нас нет.)
Бутербродница• вчера в 19:11
Думаю що ні
Цветочница• вчера в 19:12
Ответ дляГоспожа Белладонна
Буду, буду.
Как красить яйца модно в этом году?
В прошлом году вином
Жертва интернета• вчера в 19:12
Обычный день
Купи слона• вчера в 19:13
Вже років 6 купую пането, хрін, варю десятка два яєць і запікаю м´ясо з часником і апельсином
Купи слона• вчера в 19:13
Ответ дляГоспожа Белладонна
Буду, буду.
Как красить яйца модно в этом году?
В тренді, коричневий, шоколадний
Пусин Кукин• вчера в 19:16
Теж не буду.
Кожен рік кажу, і все рівно готую)
Хоч якісь традиції ще лишаються.
ПесиКот• вчера в 19:16
Нет , только паски , остальное закажу
Госпожа Белладонна• вчера в 19:16
Ответ дляЦветочница
В прошлом году вином
Сейчас смотрю смазывают подсолнечным маслом и в краситель, получаются как в крапинку
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 19:18
Я реально нічого не готую і не вилизую квартиру, хоча ми святкуємо, йдемо в храм на службу. Паску і пару варених яєць хтось подарує, а страви на столі будуть звичайні незаморочливі. Плов якийсь чи печеня.
Викасикрет• вчера в 19:18
Нічого спеціально не готуватиму, хіба що паску спечу і то, якщо настрій буде. Ніколи і не виготавлювала особливо.
Домашня Зюзя• вчера в 19:19
Щось куплю,навряд буду мати час,робота і заміна,щось в хаті пригребти.
Идеальная оптимистка• вчера в 19:20
Ответ дляКупи слона
Смачне м´ясо? Рецепт, підкажіть, будь ласка
Попразендовна• вчера в 19:20
Нічого не готую, для мене це звичайний день
очки_ннадо• вчера в 19:21
Ничего , и нет культа еды в семье
Поедем гулять
Алина-1240• вчера в 19:22
Куплю в магазине домашнюю колбаску, паски и сыр. Яйки штук 5 обклею пленками
Злюсь до кипіння• вчера в 19:24
Я люблю коли багато пасок, домашніх.
сама себе прекрасная• вчера в 19:28
Бочок запечу, кавбаску, крашанки, голубці, хрін, салат (типу цезаря)
Я таке знаю• вчера в 19:29
Нічого не готуємо і не відмічаємо.
Сезон пасок. Купимо одну в магазині.
Бавовнятий Пупс• вчера в 19:29
Звичайний день, звичайна щоденна їжа
Млинець Мій• вчера в 19:29
завжди готую, але в межах розумного
2410diana2410• вчера в 19:29
Я буду) у меня все любят праздники и обжираловку. Паски, яйца, пирожки, корзинки, зайцы шоколадные - это про нашу семью
2410diana2410• вчера в 19:30
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я люблю коли багато пасок, домашніх.
И я люблю. А худеть после Пасхи не люблю🤪
lilul990• вчера в 19:32
Пасок напечем
Купи слона• вчера в 19:35
Ответ дляИдеальная оптимистка
На шматок м´яса до 2 кг. Сік з апельсинів 3-4 штуки, 2 ложки меду, 2 ложки зерен гірчиці, головка часнику, сіль, приправи інші за бажанням (іноді я додаю гвоздику, бо не всі її люблять).
Роблю маринад з соку, меду, гірчиці і товченої половини часнику, другу частину часника шпигую в розрізи м´яса, мариную ніч. М´ясо у фольгу і на 180* на годину/півтори в духовку, в залежності від товщини шматка. Відкриваю фольгу, щоб шкорінка запеклася і ще додаю свіжий нарізаний кружечками з цедрою апельсин, він теж засмажується.
Додавала ще у маринад і цедру, але тоді смак м´яса перебитий апельсином.