Повелитель бітка• вчера в 09:29

Будете проходити верифікацію?

Про вчорашні повідомлення з інтернет платформи з продажу. Будете проходити верифікацію чи підете звідти? Почитаю, бо сама не знаю, що робити. Я так розумію, це буде примусово для всіх. Або так, або йти звідти і все.
Доктор Варвар• вчера в 10:12
Хотят 2000 евро без налога сделать ,чего переживать .
Сокодавка ще та• вчера в 10:16
Ответ дляДоктор Варвар
Я за те,щоб його прийняли,тому що я точно вписуюсь в ліміт зі своїм б.у барахлом і не буду переживати,що мені податкова лист щастя пришле за 300 грн.
Лиса Патрикевна• вчера в 10:16
Не буду проходить. Удаляю все.
Вітаміни косметика• вчера в 10:21
платформа повинна вибрати чи ФОП який платить податки + еквайринг + коміссію платформі + екваірйнг НП за переказ коштів, чи простий продавеціь з яким я як ФОП не можу конкурувати. Томущо він не сплачуючи еквайринг ставить нижче ціну.

Нажаль реалії - ті хто продають 1 -3 речі в місяць їх розумію.
Алеж багато тут тем як бідні нещасні продають 1-2 речі , а по факту виплива що на 100 тис у місяць і не 1-3 речі а усі 100... як з такими конкурувати ФОП? - ніяк в них ціни звісно нижче....

Зараз подивимося по смалам рука лице наскільки багто тут таких хто займається продажами без ФОП
Вітаміни косметика• вчера в 10:24
Ответ дляЗоряний Шлях
Ладно, труси, майки, шуби і велосипеди, мені цікаво, а як дилери наркоти її проходити будуть
там кришують менти- і їх бариги продають усе під законом.
Вітаміни косметика• вчера в 10:26
Ответ дляСамавиховуюКота
Мне интересно, как налоговая всех этих фопов собирается обслуживать и контролировать, если они с ’настоящими’ справиться давно не могут и только рыдают, как ’много работы’. Отделы там сокращают каждый год, а фопов им подавай все больше на каждый пук. Идиоты просто.
а навіщо простому робітнику цим займатися- такого давно нема. Ші навіщо. Звіти машина перевіря - так само кому лист щастя слати машина...Нажаль система так створена щоб здерти з простих людей усе що можна
Доктор Варвар• вчера в 10:29
Ответ дляСокодавка ще та
Я тоже за ,я продаю намного меньше,в лимит впишусь точно
Доктор Варвар• вчера в 10:29
Ответ дляСокодавка ще та
Доктор Варвар• вчера в 10:30
Ответ дляСокодавка ще та
Мне кажется что за 300 грн никто ничего не присылал,это выдумки советчиц.
vik21• вчера в 10:34
Верификация сейчас не обязательна,еще даже не приняли закон,платформы даже не знаю что там будет за текст,если его вообще примут.А эта платформа уже шлет сообщение о том что ’мы работаем на опережение’и давайте идите добровально несите свои данные в налоговую,под какие условия не известно,но вы передайте свои данные-а мы потом решим что с ними делать.
СамавиховуюКота• вчера в 10:44
Ответ дляВітаміни косметика
Знаємо ми ці ’машини’. Мені п’ятий рік нараховують та надсилають в ЕК податок на землю, яка продана ще у 20му році. І таких людей повно зараз. Машина дала збій)))
СамавиховуюКота• вчера в 10:47
Ответ дляДоктор Варвар
Гетьманцев как-то зимой скидывал сам же у себя на странице скрин жалобы ’простого гражданина страны’, где налоговая письмо прислала на 200грн продажи на олх))
Карамбулкул• вчера в 10:49
Не собираюсь. У меня 3-4 продажи в месяц в лучшем случае. Если заставят открывать фоп, то этот доход даже не покроет налог на фоп. Жаль, эти пару тыщ с шафи в месяц были мне важны в моей фин ситуации сейчас, но придётся уходить. Пусть удавятся твари
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 10:55
Ответ дляКоко На Страже
Не думаю, що від цієї верифікації хтось узнає про мене щось, чого не знав раніше.
Правильно. Как говорю, жизнь менеятся. У меня работа. Мне плюнуть и отвалится? У меня тоже есть правила.
Доктор Варвар• вчера в 10:57
Ответ дляКарамбулкул
Какой фоп,никто вас ничего не заставит
Карамбулкул• вчера в 10:59
Ответ дляДоктор Варвар
Какой фоп,никто вас ничего не заставит
Написано в сообщении шафы, что коснётся всех продавцов
Доктор Варвар• вчера в 11:21
Ответ дляКарамбулкул
Вы вертификацию проходите,а не фоп открываете
Підмітайло• вчера в 12:22
ФОПи, посилки, ’податок на OLX’. Мінфін оприлюднив великий ’податковий законопроєкт’:

💬Вводиться автоматичний міжнародний обмін інформацією про доходи, отримані через цифрові платформи.

💬Ставка ПДФО для фізичних осіб на доходи з платформ - 5% (замість 18%).

💬Оператори цифрових платформ стають податковими агентами.

💬Доходи з продажу товарів через платформу до 2 000 євро на рік не оподатковуються.

💬ПДВ для ФОП: якщо дохід понад 4 млн грн/рік (85 тис. євро) - обов’язкова реєстрація з 1 січня 2027 року.

💬Оподаткування покупок з-за кордону до 150 євро. Невеликі посилки до 45 євро звільняються від ПДВ.

💬Продовжується сплата військового збору на період дії воєнного стану до завершення реформи ЗСУ.

💬Закон набирає чинності з 1 січня 2027 року для цифрових платформ та міжнародного обміну інформацією.

☝️Цей законопроєкт буде винесений на голосування у Раді.
Карамбулкул• вчера в 12:32
Ответ дляДоктор Варвар
А для чего её проходить? Чтобы ваши данные и продажи сразу передать в налоговую. А те уже сами с вас спросят. Поэтому пошли они нафиг, свои данные я не дам
Доктор Варвар• вчера в 12:46
Ответ дляПідмітайло

Написано было что некоторые пункты будут приняты до конца марта
Підмітайло• вчера в 12:48
Ответ дляДоктор Варвар
це ще тільки законопроект і його ще не проголосували
Підмітайло• вчера в 12:52
Ответ дляДоктор Варвар
Частина норм має запрацювати з 2027-го року, однак за умовою МВФ, щоб Україна отримала кредит $8,1 млрд, описаний вище пакет повинен діяти вже до кінця березня 2026 року.
МаксХмара• вчера в 13:54
Ответ дляПовелитель бітка
Своі, в мене взагалі один продаж в січні, і все. Але ж якщо приймуть про оподаткування, то думаю що воно буде на всіх розповсюджуватись. Ну тобто фоп й так податки платять, то зрозуміло. Тут будуть наслідки більше для фізичних осіб.
Ну звичайно. Ще на початку року я читала що буде це впроваджуватись. Але ж просто маючи ваш номер телефону та фамілію податкова не може відслідковувати надходження. Тому це буде як реєстрація в нова пей через дію. Люди ж так само попали з післясплатами через цю грьобану нова пей яка в податкову відправила скільки кому надійшло післясплат за 2025 рік. Так от тепер пройшов реєстрацію на шафі і ти на галочці. Одна справа якщо буде 1-2 безпечних в місяць, а інша якщо на 20-50 тис. І на початку 2027 року кожен щасливчик (не ФОП) отримає листа і вже по ньому оформить декларацію і заплатить 23 % податку на доходу.
автор Повелитель бітка • вчера в 19:58
Ответ дляМаксХмара
Я теж так думаю
Вітаміни косметика• вчера в 20:01
Ответ дляСамавиховуюКота
сестрі нараховують за вивіз сміттяу будинку в якому був прильот і він під снос і усі вже виписані звідти- така в нас влада що з простих любдей здеруть усе