спальное место• 20 марта в 11:31
28 березня батареї стануть крижаними
28 березня батареї стануть крижаними: Нафтогаз екстрено відключає теплокомуненерго за борги
Про це повідомив нардеп від «Батьківщини» Олексій Кучеренко. Цей вимушений захід монополіста автоматично означає дострокове завершення опалювального сезону, зазначив народний обранець.
З огляду на мінливу весняну погоду, Кучеренко радить готуватися до холодних ночей.
Зайканалужайке• 20 марта в 12:11
Ответ дляА я женатая
кажуть що вони запускали опалення на день, щось тестували ? у вас не було такого?
У нас взагалі писали десь у чатах, що будуть запускати холодну воду по трубах опалення. Не знаю, чи це можливо.
Може, таке тестування колись і було.
ДлинноНожка• 20 марта в 12:11
Ответ дляспальное место
Интересно счетчики буду мотать как и мотали при включенном?
Ви хоч трохи розумієте, як працює лічильник тепла?
Зайканалужайке• 20 марта в 12:13
Ответ дляДлинноНожка
Більшість людей взагалі не цікавиться, як працює комунальне господарство - до того моменту, коли це все перестає працювати. Ось тоді і доводиться розбиратись - що і до чого.
спальное место
• 20 марта в 12:14
Ответ дляДлинноНожка
Не важно как он работает, важно как тетка подчитает в абонотделе.
ПАЦАНКА О• 20 марта в 12:19
Ответ дляМрію про пончик
При чем тут вы лично. Вам вон, холод не на пользу пошел, сузились извилины головного мозга, теперь при беге на дальние расстояния у вас не только сиськи об пузо биться будут, а еще и стук внутри черепушки...
Ви так чітко себе охарактеризували
що й добавити немає що. Вас і так природа обділила
Алгонавт• 20 марта в 12:23
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Печерск?
Мы тоже весь март без отопления. Да и в феврале только дней 10 тепло было (((
А у нас нет отопления с 9 января, Печерск
Да Щас же• 20 марта в 12:24
у нас они стали крижаними в 15 градусный мороз и до сих пор крижание, так что не скулите
ЯкаКраля• 20 марта в 12:25
Давно пора.
Я в марте и не включала батареи. +23.
Южная сторона. Вот летом будет жопа, если жара.
Я в марте и не включала батареи. +23.
спальное место
• 20 марта в 12:27
Ответ дляЯкаКраля
Давно пора.
Я в марте и не включала батареи. +23.
Жара лучше любого мороза.
ЯкаКраля• 20 марта в 12:28
Ответ дляспальное место
Жара лучше любого мороза.
Хуже жары ничего нет.
ничевока• 20 марта в 12:54
Ответ дляспальное место
Страшно представить следующую зиму.
Да, ужас. Мы все умрем.
Троллятина!
Забрала і не сказала• 20 марта в 14:20
Сейчас потужнык запишет очередной потужный видосик, и всё разрулит 🤡
ОйЙой• 20 марта в 14:22
Ответ дляспальное место
Тут как с беженцами, война не война, а пособие отменяют.
Так и отопление, холод не холод, а отопление долой.
В мене немає опалення з січня.
Уявіть, кацапам було все одно, що на вулиці -20
І вони розбомбили ТЕЦ
ОйЙой• 20 марта в 14:22
Ответ дляспальное место
Ааа, так ви просто троль...
ОйЙой• 20 марта в 14:24
Ответ дляспальное место
После этой зимы да, аж колотит когда вспоминаю +3 в хате
І коли це у вас +3 було?
В мене в квартирі на першому поверсі нижче+12 температура не опускалася.
В січні. Без опалення, і часто без світла.
АдеКВАтная• 20 марта в 15:09
Ответ дляСплюшка
у меня отопления нет с 6 марта
У меня с 3 февраля, и до этого несколько раз отключали, в общей сложности дней 10 за январь
АдеКВАтная• 20 марта в 15:12
Ответ дляЗайканалужайке
Ні, у нас взагалі жодних рухів немає - ні щодо опалення, ні щодо гарячої води.
Кажуть, що Дніпровському районі опалення повністю відновили вже. А ми у Дарницькому.
Дарницький район, вчора ввечері дали гарячу водичку
уже багато будинків підключили. Поцікавтеся у вашої управляючої компанії
АдеКВАтная• 20 марта в 15:16
Ответ дляОйЙой
І коли це у вас +3 було?
Будинки різні і квартири в них різні У нас в хрущовці було 8-10, а в торцевих квартирах 4-6 (на власні очі бачила, була в помешканнях). Під дахом квартира +2. В нашій іншій квартирі на 1 поверсі +6
спальное место
• 20 марта в 17:33
Ответ дляОйЙой
І коли це у вас +3 було?
8 эт, железобетон
НаливайКа• 20 марта в 17:57
Ответ дляДлинноНожка
Ага, котельні працювати не будуть, на лічильнику будуть ті ж самі показники, а тут будуть нараховувати. Це або троль, або чарівне
ОйЙой• 20 марта в 18:13
Ответ дляспальное место
8 эт, железобетон
1 й поверх, хрущівка.
Ні в мене, ні в моїх сусідів, ні в моїх колег температура не опускалася до +3
ШобВам_КакНам• 20 марта в 18:47
Та ви що, в кінці березня🤣
У нас з кінця січня опалення немає, як 4 ТЕЦ розбили.
Вже звикли.
ШобВам_КакНам• 20 марта в 18:48
Ответ дляспальное место
Можно, только можно немного заболеть пневмонией и сдохнуть
Не переживайте, автор. Дарницький, Дніпровський район вижив і Ви виженете.
Зайканалужайке• 21 марта в 21:48
Ответ дляАдеКВАтная
Дякую! На жаль, у нас управляючої компанії немає, є лише голова правління. Але поки що ні в кого з навколишніх будинків гарячої води немає, сподіваюсь, що й до нас незабаром дійде ГВ.