Міряно-переміряно• Изменено вчера в 14:29

зимова 1000. є такі, чиї діти не отримали через Укрпошту?

Маємо з сином різні прізвища, в ДІї не підтягується. ТОж оформляла для неповнолітнього сина через укрпошту. Так і не отримали.
Укрпошта на офіційні звернення ніяк не реагує. пишуть відписку(((
Куди ще можна звернутись за роз’ясненням ?
є думка, що неправильно працівники щось зробили, тому сина не було в списках...
і питання не в грошах, питання в тому чому так сталося? може вони взагалі собі ці гроші забрали((( Син такий же громадянин України, як і всі.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 14:30
Авторе, все прекрасно підтягує у Дії із різними прізвищами. Якщо щось у вас не склалося, то потрібно було звернутися,у ЦНАП. А що у цій відписці?
Настасья Пицун• вчера в 14:30
С детьми на разной фамилии асе прекрасно оформила
автор Міряно-переміряно • вчера в 14:31
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
ні, не підтягує. в ЦНАП теж були.
в свідоцтві про шлюб в мене одне прізвище, зараз - інше. тому я підтверджую нашу ’рідність’ ухвалою суду
автор Міряно-переміряно • вчера в 14:32
питання не про це.
ми всі маєсо вибір як оформлювати допомогу.
тож будь який варіант мав би спрацювати
Триндю-бриндю• вчера в 14:32
Дивно, чому в ДІЯ не підтягується. Я маю теж різні прізвища з дитиною, все підтягується і все отримала і на себе і на дитину
Опля Картопля• вчера в 14:32
Є. Не замовляли навіть.
А ви теж з тих, хто на ті мільярди купить гречки, оселедця і книжку?
автор Міряно-переміряно • вчера в 14:39
Ответ дляОпля Картопля
Є. Не замовляли навіть.
просто образливо. в нас є гроші. але питання принципу. чому не отримав, має бути законна підстава відмови
автор Міряно-переміряно • вчера в 14:40
Ответ дляТриндю-бриндю
у вас в свідоцтві про народження і в вашому паспорті однакові прізвища зазначені? в мене різні. в тому проблема.
треба міняти свідойцтво про народження, але оскільки малому вже 14 то немає сенсу
Опля Картопля• вчера в 14:41
Ответ дляМіряно-переміряно
Законна підстава?
Він, ви і інші всі, і я, яка не оформляла, віддавати їх будемо у валюті мвф.
Протру пилюку• вчера в 14:41
Мы не получили ни 6500, ни 1000
1000 на укрпочте оформляли, 6500 в ПФ
Триндю-бриндю• вчера в 14:41
Ответ дляМіряно-переміряно
Воно міняється за 10 хвилин в РАГСі
Триндю-бриндю• вчера в 14:48
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви коли подавали документи на дитину, надавали рішення суду, чи просто вписали свої данні?
автор Міряно-переміряно • вчера в 14:53
Ответ дляТриндю-бриндю
Я надала всі документи, що просили на відділенні Укрпошти
автор Міряно-переміряно • вчера в 14:54
Ответ дляОпля Картопля
Законна підстава?
Кому віддавати і яким чином?
Триндю-бриндю• вчера в 14:55
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви ж заяву писали. Що ви в ній вказували, які саме данні? Якщо ви вказали своє теперішнє прізвище і не вказали документ, що підтверджує спорідненість, то таку заяву могли просто відхилити. Що саме кажуть на Укрпошта? І чому тільки зараз ви спохватилися?
автор Міряно-переміряно • вчера в 14:59
Ответ дляТриндю-бриндю
Там все вірно вказано. Підстави, працівником перевірено і прийнято. Я оформлювала ще в грудні. Всі терміни витримано
Триндю-бриндю• вчера в 14:59
Ответ дляМіряно-переміряно
То що вам кажуть на Укрпошті?
автор Міряно-переміряно • вчера в 15:00
Ответ дляТриндю-бриндю
То що вам кажуть на Укрпошті?
Нічого не кажуть. Вони не знають чому так.
Писала запит офіційний. Теж відписка.
Ще подала запит в мін соц політики
Зараз на дієті• вчера в 15:03
Ответ дляМіряно-переміряно
Писала запит офіційний. Теж відписка.
Ще подала запит в мін соц політики
Що написано у відписці?
автор Міряно-переміряно • вчера в 15:06
Ответ дляЗараз на дієті
Що написано у відписці?
Що програму завершено.
Але мій запит був стосовно того, чому документи не були подані належним чином/чому сина не було в списках/прохання здійснити перевірку про службову недбалість.
Надати відповідь щодо етапів опрацювання поданої для отримання 1000 заяви
Сундучок с каникулами• вчера в 15:12
мама оформляла на почте, в январе там же типа оплатила отопление, до сих пор так ничего и не пришло
Триндю-бриндю• вчера в 15:27
Ответ дляМіряно-переміряно
Що програму завершено.
Ви особисто перевіряли правильність данних коли подавали?
автор Міряно-переміряно • вчера в 16:03
Ответ дляТриндю-бриндю
Звісно. Там перелік документів був і заява пишеться, форма є, але власноруч заповнювала. На пошті сказали, що якщо щось було б не вірно, то в мене її не взяли б
Yu.83• вчера в 16:26
Ответ дляМіряно-переміряно
Писала запит офіційний. Теж відписка.
Ще подала запит в мін соц політики
Потрібно було дзвонити на Урядову гарячу лінію, вони б зареєстрували звернення і з´ясували б причину. А взагалі в списку отримувачів в Укрпошті прізвище дітей не вказували, там були 2 рази дані батьків.