ВундерКИНГ• вчера в 17:15

Чи знаєте Ви не нормальні ситуації, які вчиняли батьки проти дітей?

Мова зараз про так званих нормотипових батьків (яких не назвеш неблагополучними).
Наприклад, одна моя знайома, маючи досить солідні статки, не святкувала та не дарувала подарунки своїй дитині до трьохрічного віку. Тобто ані дня народження, ані Миколая, Нового року для дитини не існувало.
Інші знайомі до певного віку не підходили до дитини, коли та плакала. Вони просто клали іі спати на другому поверсі у будинку, закривали двері і йшли займатись своїми справами на перший поверх, періодично наглядаючи через камеру, щоб дитина не подавилась чи не замоталась у ковдрі, але на плач не йшли ні разу. Дитина навчилась сама себе заколисувати, як це роблять діти у дит будинках.
І ці знайомі були дуже горді своєю «методикою».
У третій родині батьки від слова ніколи не возили дітей на море. Батьки завжди лишали їх на дідусів та бабусь. Діти навіть не знали, що це також їхнє право - відпочинок на курорті. Почали їздити, коли вже мали свої заробітки.
А які Ви знаєте крінжові історії, повʼязані з батьками та їх дітьми ?
Невловимий Джо• вчера в 17:22
Знакомая пара рассказывают своим детям, что образование это деградация и засерание мозгов. Дети совершенно не учатся и гордятся этим. Старшей дочери 22, нигде не работает и не учится. Сыну 21 работает грузчиком в магазине. Младшие дети школьники, в разных классах, даже читать нормально не умеют.
У обоих родителей престижное ВО. Он юрист, она финансист.
Гореотума• вчера в 17:19
Перша історія мені не здається кринжовою.
Тётушка Лошадь• вчера в 17:19
Мое воспитание тоже многим кажется неправилтным 🤷🏻‍♀️
Тётушка Лошадь• вчера в 17:20
Право на курорт? Смешно. Где прописано право на курорт?
Всіх підсаджую• вчера в 17:21
Син оформив авто на батьків, а вони його забрали
автор ВундерКИНГ • вчера в 17:21
Ответ дляТётушка Лошадь
З токи зору совісті.
Як можна лишати своїх дітей вдома, а самим їхати відпочивати?
Анонимарик• вчера в 17:23
Однокласник з дружиною вступилив якусь секту, де вважалося гріхом звертатися до лікарів, треба було молитися. Ледь не втратили немовля через грип, його мати, тобто бабуся, силоміць викликала швидку. Потім кинули ту секту, мабуть в лікарні вправили мізки.
Кофр для ноги• вчера в 17:22
Запитала у дитини чи сподобалися їй подарунки на рік, два і три, а також новорічні?
Знаєте, що відповів. Нічого, бо він не пам´ятає.
220В• вчера в 17:22
Мои. Сперли мою заначку в 10 тысяч. 20 лет назад.
Тётушка Лошадь• вчера в 17:22
Ответ дляВундерКИНГ
З токи зору совісті.
А, если только так.
Я тоже так делаю, ребенка в лагерь, сами с мужем на курорт
Кофр для ноги• вчера в 17:23
Ой, там ще про морько
Гореотума• вчера в 17:25
Для мене кринж це коли вегани так само харчують своїх дітей.

Коли в рік проколюють дівчатам вуха. З нещодавнього: прокололи вуха, дитина носила сережки, падала з гірки на майданчику, зачепилася одягом, який потягнув сережку, вухо порвалося. Наклали шви. І через папу тижнів допис: хіпург каже, через місяць можна знову проколоти.
автор ВундерКИНГ • вчера в 17:23
Ответ дляТётушка Лошадь
А, если только так.
Та хоча б у табір. Вони просто відправляли або в село до одних родичів, або лишали у місті з іншими родичами.
Гореотума• вчера в 17:24
Ответ дляВундерКИНГ
З токи зору совісті.
Якщо малі діти, активний відпочинок, то дітям це не треба.
Пожарник• вчера в 17:25
мені батько подарував частину квартири з боргами з аргументацією - щоб не платити комуналку, пішли позови в суд - розбиралася, тільки на першу роботу влаштувалася, виплачувала
Кофр для ноги• вчера в 17:26
Ответ дляВундерКИНГ
Табір?
Ви хоч знаєте, що таке табір де-юре зараз.
У мене запасних дітей нема.
Нетутешня• вчера в 17:26
Мама ніколи готувала а сім´ї, не відпочила з нами на море. Моє життя її не цікавило, ні успіхи в навчанні, ні в спорті. В День народження говорила тільки з днем народження і все, жодних обіймів. Коли болів живіт, то вважала що я отруїлася, тільки тато побачив після приїзду з відрядження, що щось не так.
Я пробачила її.
Залетна Я тут• вчера в 17:27
Дарили ребенку подарок ( чаще это была кукла) на НГ ,через какое то время забирали ее и прятали . Потом на др в ноябре снова дарили эту же куклу . Говорили ,что она же забывает ,что мы ей тогда дарили .

В семье подруги были очень странные методы воспитания. Если дети опаздывали на обед/ужин хоть на минуту ,то оставались голодными . Еще ,когда дети просили колбасу ,то мама говорила,что во сне они могут ее поесть -просто нужно это представить
В обоих случаях семьи не бедные вовсе ,могли себе позволить покупать и колбасу ,и игрушки ребенка на каждый праздник
Тётушка Лошадь• вчера в 17:27
Ответ дляВундерКИНГ
Кстати, меня родители таскали летом каждый год по 2 месяца то в санаторий, то на море , а мне лучше было у бабушки гулять. Я прям терпеть то море не могла. И сейчас не люблю
Лежать на том пляже часами, бродить по тем нудным экскурсиям городским, музеям, пить ту воду, ходить на процедуры. Прям пытка. А у бабушки - палатки на улице строить, игры с друзьями, бадминтон, лодочки, катамаран на речке и гулять можно было допоздна
Тётушка Лошадь• вчера в 17:27
Ответ дляКофр для ноги
Табір?
У мене запасних дітей нема.
А что не так с лагерем?
Куколка-мяуколка• вчера в 17:28
Обычная типичная семья. Не алкаши, не маргиналы - мать убила 22летнего сына. На кухне, удар ножом в сердце.
Насколько я поняла, не оправдывал ожиданий уровень его интеллекта. А пацан хороший был, добрый. Да, не гений, высшее образование не тянул. Мать это тяготило сильно.
лаМпочка• вчера в 17:28
Ответ дляВундерКИНГ
З токи зору совісті.
жЫрновато получилось в стартпосте. Особенно первая история. Нужно было без нее
Невловимий Джо• вчера в 17:28
Ответ дляГореотума

Про веганов точно кринж. Эти же знакомые, что рассказывают детям о том, что образование это деградация, постоянно в красках им доносят, как мясо убивает человека изнутри. При этом сами родители мясо едят. Просто говорят как было бы хорошо его не есть ведь оно очень опасно для жизни.
Кофр для ноги• вчера в 17:30
Ответ длялаМпочка
А до морька ви дочитали?
лаМпочка• вчера в 17:32
Ответ дляКофр для ноги
А до морька ви дочитали?
Уже да)
Роздратована шкіра• вчера в 17:32
Ответ дляВундерКИНГ
І в чому проблема? Яка користь дітям зміна клімату на тиждень ? А якщо це ще переліт в іншу країну -то взагалі стрес для малого організму
лаМпочка• вчера в 17:33
Ответ дляКофр для ноги
А до морька ви дочитали?
Кстати про морько: мой ребенок однажды сам отказался лететь с нами на отдых с формулировкой ’я в Египте уже был. Когда будет новая страна- полечу с вами’.
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 17:34
Всі свої статки , тобто спадщину, подарували старшій дитині, а меншому не дали нічогісінько, хоч обидві дитини рідні, абсолютно адекватні.
Тётушка Лошадь• вчера в 17:37
Ответ дляРоздратована шкіра
Оно и не особо интересно. Я с 8-леткой поехала во Львов это был ужас. Вечное нытье. Все, что ему понравилось - аквапарк и кафе в Львовской майстерне шоколаду. Но я не хочу каждый день в аквапарке сидеть. На всех экскурсиях ныл, достопримечательности ему смотреть неинтересно, музеи - неинтересно, замки - неинтересно, про театр/оперу вообще молчу. Еще океанариум 50/50. Но он его за 15 минут посмотрел. Ведь читать описания и слушать ему тоже неинтересно. Это просто испортить отдых и себе, и ребенку
Миссис Буркул• вчера в 17:38
Ответ дляВундерКИНГ
З токи зору совісті.
Нормально. Батьки теж повинні побути одні. Як кажуть - щасливі батьки - щасливі діти