Лика-прилипка• 1 час назад

Кто покупал в Сильпо сливочное масло по 99 грн 200 грамм производство

Франция,как оно по вкусу?
Майструю крила• 1 час назад
Купіть і спробуйте, воно ж не дороге.
Тут всі Білоцерківське нахвалювали , а мені не сподобалося
Файна дівка• 1 час назад
Тю...вы видели как бабки ногтики туда запускают и пробуют?)))
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
Купіть і спробуйте, воно ж не дороге.
Підтримую,білоцерківське недобре. Наче не масло, а рослинні жири якісь.
Борщик• 1 час назад
Покажите какое? не вижу на сайте. Вообще иностранное масло оно вообще другое на вкус чем наше, нету сливочности
автор Лика-прилипка • 1 час назад
Ответ дляБорщик
Если нет сливочности,то покупать не буду
автор Лика-прилипка • 1 час назад
Ответ дляБорщик
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Борщик• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Помню, давно его пробовала, вкус как и писала, вообще на наше не похоже. Можете ради интереса поробовать
Вумна вутка• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Завтра Молокія 82 по 70 грн. Хороше масло
Запароленое одеяло• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Для меня оно на вкус и по консистенции как спред Рама, хотя к составу претензий нет.
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
В новусі на акції, по 69 непогане
Бутерброд и я• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
На счет этого не подскажу, но французское слив.масло обожаю, очень вкусное.
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Автор, я у Франції постійно беру цю марку. Воно набагато краще за Президент.
Але є ’але’. На вашому фото упаковка геть не така. Загугліть Paysan Breton beurre, щоб подивитися як воно виглядає. Ось таке як у вас я знайшла на Мадагаскарі і десь в Азії. Тобто, або це окрема партія лише на експорт у нерозвинені країни, або палєво-палєво.
Оригінальне масло цієї марки смачне, але значно дорожче за Президент.
автор Лика-прилипка • 1 час назад
Ответ дляСвятатабожа
Дякую!
ША! я прийшла!• 1 час назад
В новусе сегодня по 60 грн Джугас 82% 200 грамм
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Дякую!
Будь ласка.
Сфотографувала для вас французьке. Поковиряла ножем, як на фото Сільпо. На мій погляд, в Сільпо не те масло. На фото воно у них якесь рихле. На колір мого не зважайте, мала не закрила пачку, воно завітрилося в холодильнику.
Снідаю авокадо• 1 час назад
Рошен найсмачніше
Планшетница• 1 час назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Рошен найсмачніше
Мені Молокія і Яготинське. Рошен не сподобалось. Хоча, може ще від фабрики залежить.
Майструю крила• 45 минут назад
Ответ дляСвятатабожа
нерозвинена тут точно не Україна
В нас теж є таке масло
А в сільпо просто інший вид масла цього ж виробника
Майструю крила• 44 минуты назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Рошен найсмачніше
Беру його завжди в випічку
Забрала і не сказала• 39 минут назад
У нас оно 169
Скоро_вчера• 36 минут назад
Ответ дляФайна дівка
Що і в масло теж? Капець. Я тільки в яблуках бачила. Тепер біля яблук по 10 хв стою вибираю, бо фіг розбереш тріщина маленька чи знову якась фіфа ногтями давила
Святатабожа• 34 минуты назад
Ответ дляМайструю крила
нерозвинена тут точно не Україна
В нас теж є таке масло
Я сфотографувала масло цього виробника, фото є вище. Порівняйте з фото з Сільпо.
Це не те масло.
І так, для Австралії упаковка чомусь інша, хоча теж на експорт. Однакова упаковка для України,Мадагаскару і якоїсь азійської країни (не Японія і не Південна Корея). Подумайте чому. Напевно, де палєво проходить, туди і відправляють. А де контроль, туди оригінальна продукція йде.
Усміхайлик• 30 минут назад
Ответ дляЛика-прилипка
Вот такое,у нас со скидкой 99 грн
Сегодня и завтра у них Молокия 82% 180гр на акции по 69,90.
Я набрала вечером
Майструю крила• 27 минут назад
Ответ дляСвятатабожа
Це не те масло.
На моїх фото те ж масло, що і на ваших.
Воно теж продається в Україні
На фото автора масло іншої жирності і ваги, виробник однаковий
Файна дівка• 18 минут назад
Ответ дляСкоро_вчера
Так) Масло бабонькі куштують
Святатабожа• 12 минут назад
Ответ дляМайструю крила
На моїх фото те ж масло, що і на ваших.
Воно теж продається в Україні
Це в Україні ’масло’ різної жирності Масло це 82% жирності, на обох фото написано 82%. Вага ніяк не впливає на якості масла, чи не так? То чому так відрізняється структура одного і того ж самого масла, купленого в Україні і у Франції?
Вакцениро Вона• 4 минуты назад
Ответ дляСвятатабожа
Блин ,с чего вы взяли ,что масло это только 82%? И ниже жирности -это тоже масло !
Майструю крила• только что
Ответ дляСвятатабожа
Чим відрізняється?