Там все розмивчато• 2 часа назад
Як виписатись з квартири батька в свою квартиру?
Меня не звали• 2 часа назад
За 5 минут в цнапе.Паспорт, код, правоустанавливающий документ и заявление.
Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Прописка в своей квартире автоматически аннулирует предыдущую регистрацию. Прийти с документами на квартиру и прописаться в свою.
Там все розмивчато
• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
А ви не знаєте, якщо я фоп І там вказана адреса батьківської квартири, мені потрібно змінювати чи воно автоматично там також змінить?
Зубачистка• 2 часа назад
Ответ дляТам все розмивчато
Змінювати потрібно. І можливо інша податкова.
Там все розмивчато
• 2 часа назад
Ответ дляЗубачистка
Податкова та ж
Просто будинок сусідній