Я погнала• 21 марта в 08:19
Почему здесь так много тех, кто давно выехал из Украины?
Зачем эта жизнь с оглядкой на прошлое? Почему за много лет не нашли общение в новой стране. Зачем вам чуждые вам проблемы и переживания?
Пасти Ла• 21 марта в 10:51
Ответ дляПишу, не читаю
Дуже суттєвий аргумент, коли інші закінчились.
Ваші дописи на тому і полягають - ми ненавидимо тих то поїхав , бо вони недостньо ( на ваш погляд ) співчувають тим хто залишився
Ото і народна мудрість про труси і невістку
Мрію про пончик• 21 марта в 10:52
Ответ дляПасти Ла
Вы серьезно? 😂 Где я кого-то обосрала? Я как раз обсиранию удивляюсь
Пишу, не читаю• 21 марта в 10:53
Ответ дляПожмаковна
Так, я також вдома !
Ви дуже багато на себе берете, мені вас шкода і не більше, бо ви вважаєте, що всі навколо такі, як ви - можуть ненавидити незнайому людину нізащо !
Ви живете у дуже сумному, похмурому і сірому світі … світі - свого сприйняття реальності, світогляду, чорних думок …
І не війна в цьому винна, і не біженці - це ваша натура, від якої не втечеш.
Діагноз буде? Не вистачає вашого, мені діагнозу вкінці. Ви вважаєте за текстом, що можна ненавидіти незнайому людину нізащо. Саме тому ви мені це пишете. Ви ненавидите.Це працює в обидва боки.
Пишу, не читаю• 21 марта в 10:58
Ответ дляПасти Ла
Це ви пишете про ненависть не я. І про ´недостатньо´ також. Я лише пишу досить очікувань від нас, тих хто залишився. Дайте спокій. В нас немає на вас емоційних ресурсів. Справляєтесь самостійно..Європа вам поможет
Пожмаковна• 21 марта в 10:55
Ответ дляПишу, не читаю
Діагноз вам психіатр поставе, не тягніть з візитом до спеціалістів
Пишу, не читаю• 21 марта в 10:57
Ответ дляПожмаковна
Ви хамло таки рідкісне.
це так щасливе життя впливає? Чи від народження маєте?
Пасти Ла• 21 марта в 10:57
Ответ дляМрію про пончик
Ви не прокинулися ?
Ви вже і мені закинули що ви не така
Написала ж - людина що обісрала ( не ви і не я ) за своїм гваном внутрішнім судить
Ви вже і мені закинули що ви не така
Язвочка• 21 марта в 10:58
Вот же показательная тема
никаких врагов не надо, свои своих же от ненависти готовы уничтожить и ведь уничтожают при первой же возможности. Молодцы украинцы, продолжайте так и дальше
Пасти Ла• 21 марта в 10:58
Ответ дляПишу, не читаю
Мрію про пончик• 21 марта в 11:00
Ответ дляПасти Ла
Ви не прокинулися ?
Ви вже і мені закинули що ви не така
Фигово выкручиваетесь
Язвочка• 21 марта в 11:00
Ответ дляЗ царем в голові
Порадниця це не про спілкування,автор,це про вилив негативу.
А где вы автора видите? Она СОЗДАТЕЛЬ срачных тем, но не участник
Мрію про пончик• 21 марта в 11:00
Ответ дляЯзвочка
Вот же показательная тема
О, как вы правы
Пишу, не читаю• 21 марта в 11:00
Ответ дляПасти Ла
Такі на емоційному дні, в Україні, під обстрілами, з масою проблем на відміну від вас. І ще тисячі таких як я поруч. Вам весело? То чого я маю вам співчувати? Хоч одну причину знайдіть.
Пишу, не читаю• 21 марта в 11:01
Ответ дляПасти Ла
Але я хочу бути дома і тут залишаюсь.
Пасти Ла• 21 марта в 11:02
Ответ дляПишу, не читаю
Не маєте і не можете
Виливаєте те , чим наповнені - злобою
Пишу, не читаю• 21 марта в 11:06
Ответ дляПасти Ла
Не маєте і не можете
Виливаєте те , чим наповнені - злобою
А ви прекрасна людина яка товче копитами тих, кому складно. Чекає на співчуття тим хто в європі.Ви порядна і розумна. Такою ви себе зараз вважаєте?
ви з тих хто буде плювати в обличчя, обливати помоями і радіти дивлячись на чужі страждання. Своє ж лайно не смердить?
Язвочка• 21 марта в 11:05
Автор даже не читает тему, она кинула вам косточку, и вы грызетесь из за нее, при чём на радость всем врагам
Пасти Ла• 21 марта в 11:06
Ответ дляПишу, не читаю
Ви прекрасніша - ваші проблеми то проблеми , а проблеми всіх інших - пил
Пожмаковна• 21 марта в 11:06
Ответ дляПишу, не читаю
Вам таки треба допомога, і це не сарказм !
Я не знаю де ви мешкаєте, в Сумах, чи Херсоні, чи Костянтинівці… Що ви під постійними обстрілами, але нерви вам потрібно лікувати, ви на невинних людей злість скидаєте !
Мамзелькіна• 21 марта в 11:08
Ответ дляЯзвочка
Вот же показательная тема
В Украине не работают никакие правила и законы : ни экономические, ни судебные , ни человеческие . Говорят, общий враг объединяет людей, даже это не сработало
КапитанльнаЯ• 21 марта в 11:07
Сижу, чтобы отвлечься. Аргумент про «почему не ищете общения» странен, я и здесь не ищу «общения». Комменты - это не общение. Это обмен мнениями. А общение мне и в Украине особо не надо было, я интроверт, меня люди напрягают.
Міряю від одиниці• 21 марта в 11:08
Ответ дляЛаскове телятко
Ви абсолютно праві, і те, що біжать одна перед другою і кричать, що що це не так, саме ваші слова і підтверджує))
Так їм добре без України, що з українського форуму злізти не можуть.
Перечитывать всё неохота, уже было : ’ какие вы здесь все плохие и злые, поэтому в Украину мы не вернёмся, но здесь будем сидеть регулярно и долго, чтобы крутить шарманку как нам без вас хорошо, в Украине всё было плохо и будет хуже, а вы нам зовидуете?’
Пишу, не читаю• 21 марта в 11:09
Ответ дляПасти Ла
Ні з вами я точно не порівняюсь, я ж на дні, а ви зірка цього форуму недосяжно прекрасна. Тільки ви маєте право на висери і засудження. Ніхто, нічого не повинен відчувати і бути на дні це ж сором, тих хто впав ви звикли добивати. Українців які у війні щодня.
Язвочка• 21 марта в 11:08
Ответ дляМамзелькіна
Тоже поражаюсь, вроде беда должна людей объединить, но получилось наоборот
Пишу, не читаю• 21 марта в 11:09
Ответ дляПожмаковна
Я у вас бодай десь питала поради? Хамство нажаль не лікується. Не раджу нічого
Пишу, не читаю• 21 марта в 11:12
Ответ дляЯзвочка
Хто має об´єднати? Коли суспільство не чує і не хоче чути один одного? Це величезна робота має бути держави. Але кому воно потрібно? Якщо воно об´єднаються колись то в наступних поколіннях. Поки що перспектив я не бачу.
Творог для розжига• 21 марта в 11:11
Ответ дляНоворічна пальма
Выпендриваться хочется, но, кроме как перед бывшими соотечественниками, негде.
а вы так плохо живете что любые рассказы о жизни за границей воспринимаете как выпендреж? 🤣
Творог для розжига• 21 марта в 11:12
Ответ дляSporty Seagull
Много выехали только потому, что была такая возможность. В их жизни за 4 года ничего не изменилось, кроме места жительства
я думаю она не беженцев имеет в виду, а тех кто выехал намного раньше.
Язвочка• 21 марта в 11:13
Ответ дляПишу, не читаю
Это от людей зависит, а не от страны. Страна это люди. И управляют страной такие же украинцы, а не инопланетяне. Тема очень показательная